Prof. Altan Bağlayan Bitcoin B2GO yorumlar 2023 – aldatmaca ya yasal?

Güncel: Türkiye’nin önde gelen matematik profesörünün aylık geliri herkesi şaşırtıyor

Türkiye’de herkes bu yöntemi kullanarak evinden milyonlarca lira kazanabilir. Peki, bu yöntem yasal mı?

Matematik profesörü Altan Bağlayan, otomatik olarak gerçek zamanlı para kazandıran yöntem hakkında konuştu.

(GÜNCEL) – Türkiye Bilgi Teknolojileri Üniversitesi’nde matematik ve bilgisayar bilimleri profesörü olan Altan Bağlayan, liderliğini yaptığı geliştirici ekibinin, kripto para ticareti için herkesin gerçek zamanlı olarak otomatik olarak para kazanmasını sağlayan algoritmayı nasıl geliştirdiğini açıkladı.

Geçen hafta ulusal bir kanalda programa katılan Prof. Bağlayan, geliştirdiğini söylediği ve herkesi 3-4 ay içinde milyoner yapabilen yöntem hakkında konuştu. Prof. Bağlayan, bankaların bu yöntemi engelleyici tedbirler almadan herkesi bu inanılmaz fırsattan yararlanmaya çağırdı.

Röportajın yayınlanmasını takiben Ulusal Bank yöneticilerinin televizyon kanalını arayarak Prof. Bağlayan’ın katıldığı programın daha fazla yayılmasının engellenmesini istediği öğrenildi. Ne var ki iş işten geçmişti.

Olayın detayları şu şekilde:

Prof. Altan Bağlayan, Bilgi Teknolojileri Üniversitesi’nde bilgisayar yazılımlarında olasılık teorisi üzerine çalışan sıradan bir matematik ve bilgisayar bilimleri profesörüdür.

Yaptığı sayısız deney sonucunda, dileyen herkesin para kazanmasına yardımcı olan mükemmel bir algoritma bulmuştur. Bu algoritma otomatik olarak çalışarak kullanıcının bilfiil ilgilenmesini gerektirmeden kazanılan parayı kullanıcının hesabına aktarır. Bu algoritma iki ana bilgiye dayanmaktadır. İlki, kripto para satın almak için en uygun zamanlama stratejisini ortaya koyan yüzlerce gigabaytlık verinin analizidir. İkincisi ise piyasaya girmek ve kâra geçmek için kripto para biriminin değerindeki değişim oranıdır. Bu işlemler, kullanıcının bizzat katılımını gerektirmez. Bitcoin B2GO adı verilen bu yeni algoritma daha önce dünyada hiçbir yerde kullanılmamıştır. Yani dünyada mevcut tüm algoritmalar arasında en verimli olanıdır.

Televizyoncu Caner Beyaz, sunuculuğunu yaptığı programda konuk ettiği Prof. Bağlayan’dan bu benzersiz para kazanma yöntemiyle ilgili düşüncesini sordu:

“Başarılı olmamı sağlayan temel faktör, şüphesiz fırsatlardan hızlı bir şekilde faydalanmak oldu. Bugün itibarıyla ana gelir kaynağım, yeni otomatik kripto para alım satım programı Bitcoin B2GO oldu. Bu, şimdiye kadar kullandığım tek yöntemdir. Zengin olmamı sağlayan ve hayatımın geri kalanı için yeterli olacak küçük bir servet kazanmama yardımcı olan bu programdır. Bankalar engelleyici tedbirler almadan önce herkesi bu programı denemesini öneririm.”

Sunucu Caner Beyaz’ın programda büyük şaşkınlık yaşadığı an ise Prof. Bağlayan’ın cep telefonunda Türkiye’de herkesin konuştuğu bu yeni kazanç programıyla ne kadar para kazandığını göstermesi oldu.

Programın süresi, Prof. Altan Bağlayan tüm detayları açıklamadan sona erdiği için bu sıradışı fırsat hakkında daha fazla bilgi edinmek için kendisiyle özel bir röportaj yaptık.

ÖZEL PROF. ALTAN BAĞLAYAN RÖPORTAJI

Kripto para birimlerine yatırım yapmak için kullanılan Bitcoin B2GO adlı bu yeni platformu duymuş olabilirsiniz. Bu platform sıradan insanların hızla zenginleşmesine yardımcı olur. Gerçek olamayacak kadar mükemmel göründüğü için şüpheyle yaklaşabilirsiniz.

Prof. Bağlayan şöyle konuştu:

“Bugüne kadar Bitcoin B2GO algoritması hakkında ne düşündüğünü sorduğum her öğrencim, bunun mümkün olmadığını söyledi. Ama bir haftada ne kadar kazandığımı kendi gözleriyle gördüklerinde, hepsi denemek istedi.

Bitcoin B2GO platformunda para kazanmaya karar veren öğrencilerime bir hafta sonra izlenimlerini sordum. Hepsi bu platformun şimdiye kadar denedikleri en iyi ve en kolay para kazanma yollarından biri olduğunu söyledi. Bir hafta içinde on binlerce lira kazandıklarını söylediler! Bu, şu anda kelimenin tam anlamıyla para kazanmanın en hızlı yoludur. Fakat bu imkan uzun süre devam etmeyecektir çünkü giderek daha fazla insanın platform hakkında haberi oluyor. Platformun kapatılması için bankaların yakında harekete geçeceğinden eminim.”

BITCOIN B2GO NEDİR VE NASIL ÇALIŞIR?

Bitcoin B2GO platformunun çalışma mantığı son derece açık: Çoğu kişinin düşündüğünün aksine 21. yüzyılın en kazançlı yatırım aracı olan kripto paraya sıradan insanların yatırım yapmasını sağlar.

Bitcoin birim fiyatı 19.000 lira seviyesinden düşmüş olmasına rağmen kripto para ticareti yapan kişiler hâlâ hayatlarından memnunlar. Neden? Çünkü Bitcoin dışında her gün alım satımı yapılan ve büyük kazançlar sağlayan binlerce farklı kripto para birimi daha var.

Bu kripto para birimlerinden bazıları şunlardır: Ripple, Ethereum, Monero, Zcash ve Tether. Bunlar sayesinde Türkiye’de sıradan insanlar hâlâ %10.000’in üzerinde getiri elde ediyorlar.

Bitcoin B2GO rekabetçi pazar koşullarında bile tüm bu kripto para birimlerinden kazanç elde etmenizi sağlar. Yapay zeka (AI) kullanarak, otomatik olarak uzun ve kısa vadeli satışları yönetir, böylece siz uyurken bile para kazanırsınız.

BÜYÜK BANKALARIN BİLMENİZİ İSTEMEDİĞİ PARA KAZANMANIN KÂRLI SIRRI

Prof. Bağlayan şöyle devam ediyor:

“Ekonomik açıdan zor bir dönemden geçiyoruz. Bu zor dönem, insanların beklediği gerçek bir fırsat. Daha önce karşımıza hiç böylesine uygun bir fırsat çıkmamıştı. Sıradan insanlar bu fırsatı değerlendirerek kısa sürede zengin olabilirler.

Sıradışı ve garip geldiğinden bazıları bu fırsatı değerlendirmek için tereddüt edebilirler. Ayrıca çoğu kişinin de büyük bankalar saklamaya çalıştığı için bu yöntemden haberi yok. Bu bankalar tarafından yapılan propagandada kripto para birimleri ve Bitcoin B2GO sahtekârlık olarak sunuluyor. Neden? Çünkü elde edilen kâr vergilendirilmiyor, dolayısıyla bankalar için kârlı değil. Bankalar, müşterileri kendi başlarına büyük paralar kazanmayı öğrendiğinde kurumsal kârlılıklarının azalacağından endişe ediyorlar.

Kripto paranın hayatımızda devrim niteliğinde bir değişiklik olduğu tartışılmaz. Bu algoritmayı kullanmayanların da zengin olma fırsatını kaçırdığı bir gerçektir. Her yerde bu teknolojiden bahsettiğim için büyük finans şirketlerinden şimdiden tehditler alıyorum. Beni korkutamazlar. Türkiye’de bazıları gerçeği keşfetti bile. Her geçen gün daha fazla insan keşfediyor.

Bütün bunları şuna dayanarak söylüyorum: söylüyorum: Bu sırrı ifşa ettiğim için yüzlerce kişiden teşekkür mesajı aldım. Aldığım mesajlar arasında en hoşuma gideni, Bitcoin B2GO platformu üzerinden kazandığı parayla kız kardeşinin hayalindeki otomobili, Audi TT alan genç adamın mesajıdır. Bu platform, her insanın hayatını gerçekten biraz daha iyi hale getiriyor.”

Gökhan Kahraman, Bitcoin B2GO platformunda kazandığı parayla kız kardeşi Meltem Kahraman’a hayalindeki otomobili hediye etti. Bu tür güzel haberler duymak insanı mutlu ediyor!

BITCOIN B2GO GERÇEKTEN ÇALIŞIYOR MU? BİZZAT TEST ETTİK

Genel yayın yönetmenimiz, Bitcoin B2GO platformunun evden para kazanmanın meşru bir yöntemi olduğunu teyit edene kadar Prof. Altan Bağlayan röportajının yayınlanmasına izin vermedi. Yöneticilerimiz, insanların zar zor kazandıkları paralarını kaybetmelerine yol açabilecek bilgilerin yayınlanmasını istemediler.

Onun için yazı işleri ekibimiz Bitcoin B2GO platformunu, gerçekten Prof. Bağlayan’ın anlattığı gibi çalıştığından emin olmak için. test etti. Portal editörümüz Burak Canoğlu test için gönüllü oldu ve kendi parasını kullanarak Bitcoin B2GO platformunu test etti.

İki çocuk babası 38 yaşındaki Burak Canoğlu’nun eşi geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle geçtiğimiz yıl işini kaybetmişti. Canoğlu, bu yatırım fırsatının parasal olarak içinde bulunduğu zor durumu aşmayı sağlayabileceğini itiraf etti.

Ailecek geçim sıkıntısı çeken Burak Canoğlu, parasal sorunlarına çözüm olacağını düşünerek Bitcoin B2GO sistemini test edip sonuçları paylaşmayı kabul etti.

Burak Canoğlu’nun raporu:

“Prof. Bağlayan ile yapılan röportajı ilk duyduğumda şaka yaptığını sandım. Evde oturarak para kazanmak sadece bir hayaldir. Yine de araştırmacı gazetecilik yapmak amacıyla ve maddi durumum nedeniyle sistemi denemeye karar verdim.

İlk olarak platformun tanıtım videosunu izledim ve ardından kaydoldum. Video aşırı umut vericiydi ama şüphelerimi bir kenara bıraktım. Kaydımı yaptıktan birkaç saat sonra kayıt sırasında girdiğim telefon numarasından bir kişisel yatırım danışmanı aradı. Bu danışman, tüm sorularımı yanıtladı ve tereddütlerimi giderdi. Yapacağım yatırımla para kazanacağıma dair güvence verdi. Hepsi bu kadar.

Danışman, bir kuruş zarar etsem bile 250 lira tutarında yaptığım ilk yatırımı iade edeceğine söz verdi. Yani, hayatımın kökten değişeceğine bu derecede emindi. Şimdi platformun müşteri desteği hizmetinin şimdiye kadar gördüklerimin en iyisi olduğunun farkındayım. Bankaların korkmasına şaşmamalı.

Platforma giriş yaptıktan sonra 250 liralık ilk yatırımımı yaptım. Bu miktar, ailecek bir ayda fast food için harcadığımız paraya eşit. Bu yüzden bir ay boyunca fast food restoranına gitmemeye karar verdik. Artık hem sağlıklı beslenecek hem de zengin olma fırsatına sahip olacaktık.

Bitcoin B2GO, bir otomatik kripto para birimi alım satım platformudur. Platformun yazılımı, kripto para birimi fiyatlarının ne zaman yükselip düşeceğini doğru tahmin etmek için ileri düzeyde yapay zeka (AI) algoritmaları ve makine öğrenimi kullanıyor. Ardından sizin adınıza günün 24 saati otomatik olarak alım satım yapıyor. Teknoloji zaten her alanda hayatımızı kolaylaştırıyor. Öyleyse neden daha fazla para kazanmak için kullanmıyorsunuz?”

BURAK CANOĞLU’NUN SİSTEMDEKİ GERÇEK ZAMANLI SONUÇLARI

250 lira yatırım yaptıktan bir saat sonra yazılım benim için işlem yapmaya başladı. Dürüst olmak gerekirse, tüm paramı kaybetmekten çekiniyordum. Gerçekten de, ilk işlemde 25 lira kaybettim!

Boğazıma bir şey takılmış gibi hissediyordum. Aldatıldığımı düşündüm. Yatırım danışmanını arayıp para iadesi istemeye bile hazırdım. Ama sonra konuşmamız sırasında bana söylediklerini hatırladım: Algoritma, işlemlerin yaklaşık %80-89’unda doğru sonucu veriyor. HER işlemde para kazanılmaz, ancak zaman içinde yeterli sayıda işlemde kazanılır ve sonuç olarak kârlı sonuçlanır.

Ben de yazılımın adıma işlem yapmaya devam etmesine izin verip ne olacağını izlemeye başladım. Sonraki işlemde kâr edildi! Kazanç sadece 19 TL oldu ama bu da bir şeydi. Bir sonraki işlemde 51 TL kâr edildi. Ardından 22 TL kâr edildi, ve ardından 67 TL. Üstelik tüm bunlar 5 dakikadan daha kısa sürede gerçekleşti!

Kısa süre içinde ağaçtan elma toplar gibi para kazanmaya başladım. Gözlerime inanamıyordum. İşlem panosunu her yenilediğimde kârım daha da arttığını gördüm. O kadar heyecan vericiydi ki kendimi bulutların üstünde hissediyorum.

İşlem panosunu her yenilediğimde kazancımın daha da arttığını gördüm. Çok heyecan vericiydi!

İşte o zaman Prof. Altan Bağlayan’ın yüzünün neden sürekli güldüğünü ve büyük bankaların bu platformda para kazanılmasını neden istemediklerini anladım. Günün sonunda 754 TL’den fazla kazanmıştım. Bu miktarı, sadece 250 TL yatırarak kazandığım düşünülürse hiç küçümsememek lazım. O kadar heyecanlıydım ki o gece uyuyamadım.

Ertesi gün Salıydı ve işe gitmek zorundaydım. Dürüst olmak gerekirse, Bitcoin B2GO yazılımının o sırada benim için para kazandığını bilerek işime odaklanmak zor oluyordu (tabii ki bunu patrona söylemedim).

Ne kadar kazandığımı görmek için birkaç kez tuvalete gidiyormuş gibi yapıp cep telefonumdan hesabımı kontrol ettim. Kazancım arada küçük kayıplar olmasına rağmen sürekli artıyordu. Akşam olduğunda, çocukları uyutmadan önce son kontrol ettiğimde hesap bakiyesi 1.349,13 TL olmuştu. Bu, normal işimde bir HAFTADA kazandığımdan daha fazlaydı!

Bir haftanın sonunda kazancım toplam 5.349,12 TL olmuştu. 4.500 lira çekip geri kalanını yeniden yatırdım. 2 gün sonra tam olarak 4.500 lira elime geçti. Gerçek olduğuna inanamadım! “

Burak Canoğlu, Bitcoin B2GO platformunu kullandığı ilk iki hafta içinde kazandığı paranın 4.500 liralık kısmını harcamaları için çekti.

Burak Canoğlu anlatmaya devam ediyor:

“Artık düzenli olarak her gün 700-1.500 lira arasında para kazanıyorum. Bunu, Bitcoin B2GO platformuna borçluyum. Her birkaç günde bir hesabımda para birikiyor. Bu parayı sadece birkaç tıklama ile 24-48 saat içinde alıyorum. Hesabıma para yattığı her defasında böyle bir şeyin nasıl mümkün olduğuna dair şaşkınlık yaşıyorum.

İyi ki yaptığım işi seviyorum. İnsanların önemli konulardan (bunun gibi) haberdar olmasını sağlıyorum. Böyle sevdiğim bir işim olmasa çoktan istifa etmiştim. Her neyse… Şimdi borçtan kurtuluşumuzu kutlamak için Antalya’da her şey dahil bir tatil köyünde ailecek 15 gün tatil yapmayı planladım!

Bu, Sayın Prof. Bağlayan’ın bilgisini cömertce paylaşması ve canlı yayında sırrını ifşa etmesi ile mümkün oldu. Bitcoin B2GO platformunu deneme riskini aldığım için mutluyum. Karım her zamankinden daha mutlu. Çocuklarımın oyuncak dolabı en sevdikleri şeylerle dolu durumda.

İş yerindeki arkadaşlarım iki hafta önce benim gibi platforma kayıt olmadıkları için pişmanlar. Ama benden sonra kısa süre içinde ofisteki herkes (patron dahil) kaydoldu. Platformu ilk ben denediğim için bana ‘kahraman’ diyorlar.”

BITCOIN B2GO PLATFORMUNDA ÇALIŞMAYA NASIL BAŞLANIR? (SINIRLI SAYIDA KULLANICI İÇİN AÇIK)

Başlamak için tek ihtiyacınız olan, internet erişimi olan bir bilgisayar, akıllı telefon veya tablet. Bilgisayar kullanmayı ve internete girmeyi bilmek dışında herhangi bir özel beceriye ihtiyacınız yok. Platformun yazılımı ve yatırım danışmanınız para kazanmanızı sağladığı için kripto para hakkında herhangi bir teknolojiye veya deneyime ihtiyacınız yok.

Bu programın bir diğer avantajı da, istediğiniz zaman çalıştırabilmeniz. Haftada ister 5 saat ister 50 saat olsun, kendi programınızı oluşturabilirsiniz. Otomatik alım satım yazılımını istediğiniz zaman çalıştırabilir, istediğiniz zaman duraklatabilirsiniz (gerçi duraklatmak isteyeceğinizi sanmıyorum).

Okurlarımıza zaman kazandırmak ve platformun işlevselliğinden kesin olarak emin olmak için Burak Canoğlu, platformda nasıl çalışmaya başlayacağınız hakkında bir kılavuz oluşturdu.

AÇIKLAMALI TALİMATLAR:

Karşınıza ilk olarak Bitcoin B2GO platformunun gücünü anlatan bir video çıkıyor. İddialı ve cüretkar bir reklam, son derece dikkat çekici. Biz Türkler reklamı böyle yapmayı seviyoruz. Neyse… Çalışmaya hemen başlamak için videonun yanındaki metin kutularına adınızı ve e-posta adresinizi girmeniz yeterli.

(İpucu: Henüz para yatırmaya karar vermediyseniz bile kayıt kontenjanı dolabileceği için hemen ücretsiz olarak kayıt olmanızı öneririm.)

Ardından hesabınıza para yatırmanız istenir. Yatırım sayfasında gezinirken cep telefonum çaldı. Uluslararası bir numara aradığı için yanıtlayıp yanıtlamamak konusunda tereddüt ettim ama sonra Bitcoin B2GO platformundan arıyor olabilecekleri aklıma geldi.

Gerçekten de arayan yatırım danışmanıydı. Çok yardımcı oldu. Tüm yatırım sürecinde adım adım yardım etti. Visa ve MasterCard gibi tüm büyük kredi kartları kabul ediliyor. Ben de minimum ön ödeme olan 250 lira yatırdım.

Paramı yatırdıktan sonra “Otomatik İşlemci” yazılım bölümüne gittim. 250 lira için önerilen işlem tutarını belirleyip hesabımı etkinleştirdim. Yazılım hızlı bir şekilde işlem yapmaya başladı. Önce biraz endişelendim ama yazılımın işini yapmasına izin verdi.

Herkes zengin olmak ister ama bunu nasıl yapacağını bilmez. Bu, gerçekten istediğiniz hayatı yaşamanızı sağlayacak zenginliğe ulaşmak için hayatta karşınıza bir kez çıkacak bir fırsattır. Bu ilelebet mevcut olacak bir fırsat DEĞİL. Onun için kaçırmamanızı öneririm. – Prof. Altan Bağlayan.

Bitcoin B2GO BUGÜN TOPLAM 3173074 TL TUTARINDA ÖDEME YAPTI!

GÜNCELLEME

Bugün, aldığımız habere göre kayıt kontenjanı dolmak üzere. Bitcoin B2GO platformu, kullanıcı başına en yüksek kârı sağlamak için sınırlı sayıda kullanıcı kabul etmektedir. Şu an 37 kişilik kontenjan kalmıştır. Hemen kayıt olmanızı öneririz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *