BUSINESS

Anu Välba Immediate Enigma kogemusi – Kelmus või seaduslik?

ERIRAPORT: Anu Välba uusim investeering on valitsust ja suuri panku hirmutanud

Eesti kodanikud riisuvad seda “rikkuse lünka” kasutades juba kodust miljoneid naelu – aga kas see on legitiimne?

Anu Välba tuleb välja uue salainvesteeringuga, mis teeb sadu Eesti inimesi väga rikkaks.

Eesti tele- ja raadiosaatejuht Anu Välba on endale nime teinud kui räige otsekohene, kes ei viitsi oma raha teenimises aus olla.

Eelmisel nädalal esines ta telesarjas ja teatas uuest “rikkuse lüngast”, mis tema sõnul võib 3–4 kuu jooksul muuta igaühest miljonäri. Välba ärgitas kõiki Eestis selle suurepärase võimaluse ära kasutama, enne kui suurpangad selle lõplikult kinni panevad.

Ja kindlasti, mõni minut pärast intervjuu lõppu helistas Eesti Panga juht, et lõpetada Välba intervjuu eetrisse jõudmine – oli juba hilja.

Täpselt juhtus järgmine:

Telesarja juht kutsus saatesse Välba jagama oma näpunäiteid rikkuse kasvatamiseks ning Eesti tele- ja raadiosaatejuht viskas pommi:

“Mind on teinud edukaks hüppamine kiiresti uutele võimalustele – ilma igasuguse kõhkluseta. Ja praegu on minu rahateenija number üks uus krüptovaluutade automaatkauplemisprogramm nimega Immediate Enigma. See on suurim võimalus, mida ma olen kogu oma elus näinud. kogu eluea jooksul, et ehitada kiiresti väike varandus. Kutsun kõiki üles seda kontrollima enne, kui pangad selle sulgevad.”

Teleseriaali juht jäi uskmatuks, kui Välba telefoni välja tõmbas ja vaatajatele selle uue rahateenimissaate kaudu, mis nüüd kõik Eestis sosistab, teenib, kui palju raha ta teenib.

Selle lõigu aeg sai otsa, enne kui Välba jõudis üksikasjalikumalt kirjeldada, nii et saime selle vastuolulise võimaluse kohta lisateabe saamiseks eksklusiivse intervjuu mehe endaga.

EKSKLUSIIVNE INTERVJUU ANU VÄLBA

“Võib-olla olete kuulnud sellest uuest krüptoraha investeerimisplatvormist nimega Immediate Enigma, mis aitab Eesti, Aasia ja Põhja-Ameerika tavainimestel üleöö varandusi koguda. Võite olla skeptiline, sest see kõlab liiga hästi, et olla tõsi.”

Välba jätkab:

“Ma saan sellest aru, sest mõtlesin sama asja, kui üks usaldusväärne sõber mulle sellest rääkis. Kuid olles oma silmaga näinud, kui palju ta raha teenib, pidin ma seda ise proovima.

Mul on hea meel, et ma seda proovisin, sest see oli üks suurimaid ja lihtsamaid raha, mida ma kunagi teeninud olen. Ma räägin kümnetest tuhandetest naeltest päevas autopiloodil. see on praegu sõna otseses mõttes kiireim viis ootamatult raha teenida. Ja see ei kesta kaua, kui üha rohkem inimesi sellest teada saab. Või kui pangad selle lõplikult sulgevad.

MIS TÄPSELT ON JA IMMEDIATE ENGIMA KUIDAS SEE TÖÖTAB?

Immediate Enigma idee on sirgjooneline: võimaldada keskmisel inimesel krüptovaluutabuumis raha teenida, mis on endiselt 21. sajandi kõige tulusam investeering, hoolimata sellest, mida enamik inimesi arvab.

Kuigi Bitcoini hind on kõigi aegade kõrgeimalt tasemelt 20 000 naela Bitcoini kohta langenud, teevad kauplejad endiselt tapmisi. Miks? Sest peale Bitcoini on veel tuhandeid teisi krüptovaluutasid, millega kaubeldakse igapäevaselt tohutu kasumi nimel.

Mõned nendest krüptovaluutadest on Ripple, Ethereum, Monero, Zcash ja Ripple ning need toovad Eesti tavainimestele endiselt üle 10 000% ja kõrgemaid tootlusi.

Immediate Enigma võimaldab teil kõigist nendest krüptovaluutadest kasu saada isegi karuturul. See kasutab tehisintellekti (AI) pikkade ja lühikeseks müükide automaatseks haldamiseks teie eest, et saaksite teenida raha ööpäevaringselt, isegi kui magate.

Immediate Enigma toetavad mõned kõige targemad tehnilised mõtted, mis kunagi eksisteerinud on. Richard Branson, Elon Musk ja Bill Gates, et nimetada vaid mõnda.

Bill Gates ja Richard Branson arutavad CES 2023 konverentsil Immediate Enigma.

Need tehnikageeniused on loonud mitme miljardi ettevõtteid selliste keeruliste probleemide lahendamiseks nagu veebimaksed, andmetöötlus ja transport. Nüüd tegelevad nad varandusliku ebavõrdsuse ülemaailmse probleemiga, lastes igaühel – olenemata sellest, kui rikas või vaene ta on – teenida piisavalt raha, et nautida õnnelikku ja täisväärtuslikku elu.

TUJALIK RAHA TEEMISE SALADUS SUURPANGAD EI TAHA, TE TEAD

Anu Välba jätkab

“Me näeme raskeid majanduslikke aegu ja see on lahendus, mida inimesed on oodanud. Meil pole kunagi ajaloos olnud nii hämmastavat võimalust, mida tavalised inimesed saaksid hõlpsalt ära kasutada, et luua nii lühikese ajaga tohutut rikkust.

Mõned inimesed ei soovi seda proovida, sest see on nii erinev. Ja seda sellepärast, et suured pangad üritavad seda varjata! Suured pangad loovad aktiivselt propagandat ning nimetavad krüptovaluutasid ja platvorme nagu Immediate Enigma kelmuseks. Miks? Nad on mures, et nende ettevõtete kasum väheneb, kui nende kliendid teavad, kuidas ise tohutut rikkust luua.

Tõde on see, et krüptovaluuta on meie elu revolutsioon ja igaüks, kes sellest võimalusest ei hüppa, jääb sellest ilma. Olen juba saanud suurtelt finantskorporatsioonidelt vihaseid kõnesid ja ähvardusi, kuna juhin sellele tehnoloogiale inimeste tähelepanu. Aga keerake need ära. Eesti inimesed hakkavad juba tõde teadma ja on vaid aja küsimus, millal üha rohkem seda saab.

Jagan seda, sest olen saanud ka sadu e-kirju inimestelt, kes tänavad mind selle saladuse jagamise eest. Minu lemmik on noormehelt, kes ostis oma väikevennale oma unistuste auto – Ferrari 488 Pista, kasutades selleks Immediate Enigma teenitud raha. See platvorm muudab tõesti kõigi maailma inimeste elu natuke paremaks.

Steven Baker kasutas Immediate Enigma teenitud kasumit oma väikevennale tema unistuste auto ostmiseks. Milline inspireeriv viis rikkust hüvanguks kasutada

KAS IMMEDIATE ENGIMA TÕESTI TÖÖTAB? KATSEME SEDA ISE VÄLJA

Meie vanemtoimetajad ei lubanud meil avaldada intervjuud Anu Välba enne, kui oleme veendunud, et Immediate Enigma on seaduslik võimalus kodust raha teenida. Meie ettevõtte juhtkond ei tahtnud, et avaldaksime teavet, mis võiks Eesti kodanikel raskelt teenitud raha kaotada.

Nii et meie toimetus testis rakendust Immediate Enigma, et veenduda, et see tõesti toimib nagu Välba kirjeldas. Üks meie veebitoimetajatest William Jones riskis vabatahtlikult oma rahaga ja testis rakendust Immediate Enigma.

William on 33-aastane 2 poisi isa, kelle naine kaotas eelmisel aastal haiguse tõttu töö. Ta tunnistas, et tal on rahaliselt raskusi ja see investeerimisvõimalus võib olla lahendus.

Willi pere oli hädas ots-otsaga kokku tulemisega ja lootis, et Immediate Enigma suudab tema rahalist survet leevendada, mistõttu otsustas ta süsteemi testida ja oma tulemustest teada anda.

William teatab:

“Alguses, kui kuulsin intervjuud Välba, arvasin, et ta teeb nalja. Kodust raha teenimine on vaid unistus. Otsustasin seda siiski oma rahalist olukorda arvestades proovida – ja hea ajakirjanduse huvides.

Vaatasin platvormi tutvustavat videot ja seejärel registreerusin. Video tundus olevat liiga paljulubav, kuid ma jätsin oma skeptitsismi kõrvale. Mõne tunni jooksul helistas mulle mu isiklik investor. Ta vastas kõigile küsimustele ja kahtlustele, mis mul tekkisid, ning kinnitas, et kavatsen raha teenida. Periood.

Minu isiklik investor lubas isegi, et kui ma kaotan kasvõi ühe peenraha, tagastab ta viivitamatult mu 250 naelase sissemakse. Nii kindel ta oli, et see muudab mu elu. Nüüd on see klienditeenindus väljaspool kõike, mida ma näinud olen, ja pole ime, et pangad kardavad.

Kui sain juurdepääsu platvormile, deponeerisin oma esialgse 250 naela suuruse investeeringu. Umbes nii kulub mu pere iga kuu rämpstoidule, nii et otsustasin kuuks ajaks meie kiirtoidule viimise lõpetada. Nüüd saame olla terved ja meil on võimalus rikkaks saada.

Immediate Enigma süsteem ise on krüptovaluutade automaatkauplemisplatvorm. Tarkvara kasutab täiustatud AI-algoritme ja masinõpet, et ennustada täpselt, millal krüptovaluutad tõusevad ja langevad. Seejärel ostab ja müüb see teie eest automaatselt ööpäevaringselt. Tehnoloogia on meie elu juba igal võimalikul viisil lihtsamaks teinud, miks siis mitte kasutada seda ka raha teenimiseks?”

WILLI REAALAJAS TULEMUSED SÜSTEEMIGA

“1 tunni jooksul pärast 250 naela sissemaksmist hakkas tarkvara minu eest kauplema. Ausalt öeldes olin närvis, et see kaotab kogu mu raha. Ja kindlasti, minu esimene tehing oli 25 naelane kahjum!

Tundsin, kuidas mu kurk sulgub. Arvasin, et mind on petetud. Olin valmis isegi isiklikule investorile helistama ja raha tagasi küsima. Kuid siis meenus mulle, mida ta mulle varem meie kõne ajal ütles: Algoritm on õige umbes 80–89% ajast. Te ei võida KÕIGIT tehingut, kuid võidate piisavalt ja olete üldiselt kasumlik.

Seega lasin tarkvaral enda eest kauplemist jätkata ja jälgisin seda tähelepanelikult. Järgmine tehing oli tulus! Ainult 19 naela, kuid see oli ikkagi midagi. Siis oli järgmine tehing 51 naela kasumit. Seejärel 22 naela kasumit, mis teeb kogukasumiks 67 naela. Ja see kõik kestis alla 5 minuti!

Varsti hakkasin sularaha nagu jäätist kokku korjama ja ma ei uskunud oma silmi. Iga kord, kui ekraani värskendasin, kasvas minu kasum üha kõrgemaks. Tundsin, et olen narkootikume tarvitanud, sest see oli nii põnev kiirustamine.

Iga kord, kui oma kauplemise armatuurlauda värskendasin, kasvas minu kasum üha suuremaks. See oli nii põnev kiirustamine!

Nüüd ma tean, miks Anu Välba on kogu aeg heas tujus. Ja miks suured pangad ei taha inimesi selle jõukuse lünka lähedale. Päeva lõpuks olin teeninud üle 754 naela kasumit, mis on 250 naelase alginvesteeringuga mitte halb! Ma olin nii elevil, et sain vaevu magada.

Järgmine päev oli teisipäev ja ma pidin tagasi tööle minema. Ausalt öeldes (ja ärge öelge seda oma ülemusele), oli raske oma tööle keskenduda, teades, et Immediate Enigma tarkvara teenib mulle raha.

Hiilisin paar korda vannituppa, et oma kasumit kontrollida ja nad aina kasvasid (väikse kahjumiga siin-seal). Päeva lõpus, enne kui ma oma lapsed magama panin, oli mu kontojääk 1349,13 naela. See on rohkem, kui teenin nädalas oma tavatöökohal!

Nädala lõpuks teenisin kokku 5349,12 naela . Võtsin välja täpselt 4500 naela ja ülejäänud investeerisin uuesti. Kahe päeva jooksul sain posti teel oma esimese tšeki – täpselt 4500 naela. Ma ei suutnud uskuda, et see on päriselu!”

Will sai 4500 naela tšeki esimese kahe nädala eest, kui kasutas Immediate Enigma.

Will jätkab,

“Nüüd teenin tänu Immediate Enigma järjekindlalt 700–1500 naela päevas. Nüüd kantakse raha minu pangakontole iga paari päeva tagant. Vaid paar klõpsu ja sain raha kätte 24–48 tunni jooksul. Iga kord, kui ülekanne mu arvelduskontole jõuab, pean end näpistama, et veenduda, et ma ei näinud und.

Õnneks ARMASTAN oma tööd siin, sest saan tuua inimestele olulisi uudiseid (nagu see), muidu oleksin praeguseks töölt lahkunud. Plaanisin siiski oma pere puhkuse Balile Indoneesiasse, et tähistada võlgadest vabanemist ja lõpuks oma pere rahaasjade taastamist!

See poleks võimalik ilma proua Välba suuremeelsuse ja oma saladuse televisioonis jagamiseta. Ja mul on hea meel, et võtsin riski ja proovisin enda jaoks Immediate Enigmai. Mu naine on õnnelikum kui kunagi varem ja mu laste mänguasjakapp on hästi varustatud.

Mu töökaaslased peksavad ennast, nad ei registreerunud kaks nädalat tagasi nagu mina. Kuid peagi registreerus kogu meie kontor (sealhulgas mu ülemus) ja nad kutsuvad mind selle proovimise eest kangelaseks.”

KUIDAS IMMEDIATE ENGIMA ALUSTADA (SAADAVAL PIIRATUD KOHTAD)

Alustamiseks vajate ainult Interneti-juurdepääsuga arvutit, nutitelefoni või tahvelarvutit. Teil pole vaja mingeid spetsiifilisi oskusi peale arvuti kasutamise ja Interneti sirvimise. Te ei vaja mingit tehnoloogiat ega krüptovaluuta kogemust, sest tarkvara ja teie isiklik investor garanteerivad teile kasumi teenimise.

Veel üks selle programmi eelis on see, et saate alustada siis, kui soovite. Saate koostada oma ajakava – olgu selleks siis 5 tundi nädalas või 50 tundi nädalas. Lihtsalt käivitage automaatse kauplemistarkvara, kui soovite, ja saate igal ajal peatada (ma ei tea, miks te seda kunagi teeksite).

Lugeja aja säästmiseks ja platvormi funktsionaalsuse kontrollimiseks koostas William lahkelt juhendi süsteemiga alustamiseks.

SIIN ON MINU SAMM-SAMMULINE KÄIK:

Esimene asi, mida näete, on video, mis näitab Immediate Enigma võimsust. Reklaam on suur ja julge ja näost näkku, aga see on Ameerika toode ja nii nad asju ajavad. Igatahes esitage kohe alustamiseks lihtsalt oma nimi ja e-posti aadress video kõrvale.

(Nõuanne: Isegi kui te ei otsusta raha investeerida, soovitan registreeruda kohe, sest see on tasuta ja Eesti elanike registreerimine võib iga hetk lõppeda)

Järgmisena palutakse teil oma kontot rahastada. Sissemaksete lehel liikudes helises mu mobiil. See oli rahvusvaheline number, nii et ma kõhklesin vastamisel, kuid siis mõistsin, et see oli ilmselgelt pärit.

Muidugi, see oli minu isiklik kontohaldur. Tema teenindus oli suurepärane. Ta viis mind läbi kogu rahastamisprotsessi. Nad aktsepteerivad kõiki peamisi krediitkaarte, nagu Visa, MasterCard ja American Express. Jätkasin ja kandsin minimaalse summa, mis on 250 USD või 250 £.

Pärast rahastamist navigeerisin tarkvara jaotisesse “Auto-Trader”, määrasin tehingusummaks soovitatud 50 naela ja lubasin selle. Tarkvara hakkas tehinguid tegema kiiresti ja ma olin alguses mures, kuid lasin tal oma asja teha.

“Kõik tahavad olla rikkad, kuid keegi ei tea, kuidas seda teha. Noh, see on eluaegne võimalus ehitada varandus, mis võimaldab teil elada elu, mida tõeliselt ihaldate. See EI kesta igavesti, nii et ärge tehke seda. ilma jääma.” – Anu Välba

VÄRSKENDAMINE

Saime just uudise, et tänase seisuga on Eesti elanikele peaaegu kõik kohad täidetud. Immediate Enigma saab vastu võtta vaid piiratud arvu kasutajaid, et kasum kasutaja kohta oleks kõrge. Praeguse seisuga on veel (37) vaba kohta, seega kiirusta ja registreeru kohe, et oma koht kindlustada.