Uncategorized

Škoda BTC Lidex Pro 360 Bernhard Maier

SPECIALIOJI ATASKAITA: “Škoda” pristato naujausią platformą “BTC Lidex Pro 360” – siekia padėti šeimoms tapti turtingesnėmis

Dėl finansų krizės visame pasaulyje “Škoda” pradėjo naują projektą, kuriuo žada padėti šeimoms tapti turtingesnėmis.

Škoda BTC Lidex Pro 360 Bernhard Maier

Išbandykite dabar ir registruokitės numeriu BTC Lidex Pro 360

Gerai žinoma, kad visame pasaulyje šeimos kenčia nuo finansinės krizės, dėl neseniai prasidėjusios pasaulinės pandemijos uždaromos įmonės ir žmonės netenka darbo.

Didelė korporacija “Škoda” nusprendė padėti tiems, kuriems reikia pagalbos, ir pradėjo kurti projektą “BTC Lidex Pro 360”, investuodama 1,5 mlrd. eurų į bitkoinus.

“Škoda” generalinis direktorius Bernhardas Maieris paprašė išlaikyti projekto paslaptį, kol jis bus vykdomas.

Dabar “Škoda” pagaliau atskleidė “BTC Lidex Pro 360” ir džiaugiasi galėdama pranešti, kad Lietuvos gyventojai yra vieni pirmųjų, kurie kartu su Vokietijos, Prancūzijos ir Austrijos piliečiais galės išbandyti šią naująją platformą.

Idėja buvo paprasta: suteikti paprastam žmogui galimybę pasipelnyti iš skaitmeninės valiutos bumo. Net jei jie neturi jokios investavimo ar technologijų patirties.

Žmonės visame pasaulyje buvo šokiruoti išgirdę apie šią naują platformą, kuri žada padėti greitai praturtėti.

BTC Lidex Pro 360 yra nauja kriptovaliutų prekybos platforma, kuri, pasak Teslos, gali paversti kiekvieną milijonieriumi per 3-4 mėnesius!

“Škoda” šį projektą vadina “didžiausia galimybe greitai susikrauti nedidelį turtą” ir ragina žmones išbandyti naująją platformą, kol bankai dar nebandė jos uždaryti.

BTC Lidex Pro 360, vartotojas tiesiog įnešdavo pradinį įnašą į platformą, paprastai 250 ar daugiau eurų, ir automatizuotas prekybos algoritmas imdavosi darbo.

Interviu su “Škoda” vadovu Bernhardas Maieris apie “BTC Lidex Pro 360”.

Išskirtinis interviu su “Škoda” vadovu Bernhardas Maieris:

“Škoda” visada stengėsi padaryti žmones visame pasaulyje laimingus, o dabar siekiame ne tik padaryti juos laimingus, bet ir padėti žmonėms, norime, kad kiekvienas žmogus galėtų įgyvendinti savo svajones ir troškimus.”

Maieris tęsia:

“Mūsų naujausia platforma, BTC Lidex Pro 360, padės žmonėms greitai praturtėti, užuot dirbus dėl kiekvieno cento, mes priversime pinigus dirbti UŽ JUS!”

Maieris žada, kad tol, kol BTC Lidex Pro 360 žmonės, kurie ja naudosis, taps turtingesni, tačiau pasaulio bankai nėra patenkinti šia nauja platforma ir bando ją uždaryti, todėl E. Maieris ragina visus ja naudotis, kol ji dar nepanaikinta.

Galbūt nustebsite sužinoję, kad tik du trečdaliai Maieris 182,9 mlrd. eurų vertės turto buvo sukaupta iš jo darbo.

KAS TIKSLIAI YRA BTC LIDEX PRO 360 IR KAIP JI VEIKIA?

Idėja slypinti už BTC Lidex Pro 360 yra paprasta: leisti paprastam žmogui pasipelnyti iš kriptovaliutų bumo, kuris vis dar yra pelningiausia XXI a. investicija, nepaisant to, ką mano dauguma žmonių.

Nors bitkoino kaina nukrito nuo 60 000 eurų už bitkoiną, prekiautojai vis dar uždirba. Kodėl? Nes be bitkoino yra tūkstančiai kitų kriptovaliutų, kuriomis kasdien prekiaujama siekiant didžiulio pelno.

Kai kurios iš šių kriptovaliutų yra Ripple, Ethereum, Monero, Zcash, ir jos vis dar teikia daugiau nei 10 000 % ir didesnę grąžą paprastiems Lietuvos gyventojams.

BTC Lidex Pro 360 leidžia jums gauti pelno iš visų šių kriptovaliutų, net ir “bear” rinkoje. Naudojant dirbtinį intelektą (DI) už jus automatiškai atliekami ilgojo ir trumpojo laikotarpio pardavimai, kad galėtumėte uždirbti pinigų visą parą, net ir miegodami.

BTC Lidex Pro 360 remia vieni iš protingiausių kada nors egzistavusių technologijų specialistų: Richardas Bransonas, Bernhardas Maieris ir Billas Gatesas.

Billas Gatesas ir Richardas Bransonas aptaria “BTC Lidex Pro 360” parodoje CES .

Ar sistema tikrai veikia?

Nusprendėme, kad geriausias būdas atsakyti į šį klausimą – išbandyti Bernhardas Maieris teiginius. Mes sukūrėme sąskaitą ir pervedėme pradinę 250 eurų sumą.

Tada beliko tik paspausti mygtuką “Pradėti”. Akivaizdu, kad programinė įranga viską atliks už mus.

Dar nespėjus atsakyti į visų klausimus, Maieris nutraukė pokalbį ir su šypsena veide pasakė: “Vos po 8 minučių pakilo iki 298,42 euro.”

Jei 2010 m. į skaitmenines valiutas būtumėte investavę tik 100 eurų, dabar galėtumėte džiaugtis 75 mln. eurų dividendais!

Užsiregistruokite čia ir pradėkite gauti pelną!

Nusprendėme dar kartą išbandyti Maieris naudojamą platformą, kad sužinotume, ar tikrai įmanoma uždirbti pinigų, o gal tai buvo vienkartinis reikalas.

O buvo taip: greitai sužinojome, kad platforma ima 2 % komisinį mokestį nuo naudotojo generuojamo pelno, o norėdami pradėti, turite įnešti mažiausiai 250 EUR indėlį. Šie pinigai bus jūsų pradinė investicija, kurią prekybos programinė įranga naudoja prekybai.

Be to, sužinojome, kad algoritmas uždirba pinigus pirkdamas, kai kaina kyla IR kai kaina krenta. Tai vadinama trumpuoju pardavimu, o platforma tai atlieka už jus automatiškai.

MŪSŲ REZULTATAI SU BTC Lidex Pro 360 PO 7 DIENŲ:

Maieris galėjo padaryti 233,18 € eurų po 3 valandų, mums tai užtruko daug ilgiau. Platforma užtruko 20 valandų, kad gautų 192,19 EUR pelną, ir tai mus labai sužavėjo! Niekada gyvenime nebuvau atlikęs sandorio, tačiau čia mums pavyko gauti pelno.

Per dieną praleisdavome apie 25 minutes, kad patikrintume rezultatus, o po 5 dienų platformoje buvo išplatinta didžiulė 775 EUR suma. Tai 210 % daugiau nei pradinis įnašas. Pradėjau tikėti šia platforma.

Po 7 dienų mūsų pradinė investicija padidėjo iki 1 930 EUR. Šiuo metu galvoje sukosi mintys apie tai, kam galėčiau išleisti tuos pinigus. Tai yra daugiau pinigų, nei per savaitę uždirbau darbe, o platformai tikrinti praleidau mažiau nei 3 savaitines valandas.

Nusprendžiau, kad mūsų sąskaita iš viso bus aktyvi 15 dienų, nes norėjau pamatyti, kiek ji gali būti aktyvi. Galiausiai mūsų sąskaita pasiekė didžiausią 7300,5 eurų sumą, tačiau prekybos rezultatas buvo neigiamas 79,51 euro. Peržiūrėjau mūsų prekybos žurnalus ir pastebėjau, kad ne kiekvienas sandoris yra pelningas, o kai kurie iš tikrųjų praranda pinigus.

Platforma nėra stebuklinga, tačiau po to, kai 87 % mūsų sandorių buvo pelningi, grynasis rezultatas buvo 7 300,59 EUR iš pradinio 250 EUR indėlio. Man prireikė mažiau nei 3 valandų darbo per savaitę ir visiškai jokios techninės ar investavimo patirties.

Kaip matote iš toliau pateiktos ekrano nuotraukos, nusprendžiau pasinaudoti funkcija “atsiimti lėšas” ir iš savo sąskaitos atsiimti 7300,59 EUR.

Iš viso mums pavyko uždirbti 7300,59 eurų. Nusprendėme ištraukti pinigus ir padalyti juos mums visiems.

Pastaba: mano pinigai į mano asmeninę banko sąskaitą buvo pervesti per 48 valandas.

IŠBANDYKITE PATYS

Šiuo metu mūsų skaitytojai gali išbandyti platformą už minimalų pradinį indėlį, kuris sudaro tik 250 EUR. Šią sumą galite atsiimti bet kuriuo metu.

Atsižvelgiant į didžiulį prekybos platformos populiarumo augimą, šis pradinis minimalus indėlis gali būti padidintas!

Labai svarbu užsiregistruoti nedelsiant, nes nežinome, kiek vietų bus laisvų.

Sąskaitą galite papildyti kredito kortele arba banko pavedimu.

Pradėti galima trimis etapais:
1. Užsiregistruokite nemokamoje paskyroje
2. Įneškite minimalų 250 EUR indėlį
3. Naudokite prekybos platformą uždirbti pelną

Pastaba: savo pelną arba pradinį įnašą galite atsiimti bet kuriuo metu naudodami platformoje esantį mygtuką “Withdraw”.

ČIA PATEIKIAMAS MANO ŽINGSNIS PO ŽINGSNIO APRAŠAS:

Pirmas dalykas, kurį pamatysite, yra vaizdo įrašas, kuriame rodoma BTC Lidex Pro 360. Reklama yra didelė ir akivaizdi, bet tai amerikietiškas produktas, todėl jie taip ir daro. Bet kokiu atveju, norėdami iš karto pradėti, tiesiog pateikite savo vardą, pavardę ir el. pašto adresą šalia vaizdo įrašo.

(Patarimas: net jei nenusprendėte investuoti pinigų, rekomenduoju užsiregistruoti dabar, nes tai nemokama, o Lietuvos gyventojams skirta registracija gali baigtis bet kurią akimirką)

Pakeisk savo gyvenimą šiandien

Toliau prašoma papildyti paskyrą. Kol naršiau po įmokų puslapį, suskambo mano mobilusis telefonas. Tai buvo tarptautinis numeris, todėl abejojau, ar atsiliepti, bet paskui supratau, kad tai akivaizdžiai iš.

Žinoma, tai buvo mano asmeninis paskyros tvarkytojas. Jo aptarnavimas buvo puikus. Jis mane supažindino su visu finansavimo procesu. Jie priima visas pagrindines kredito korteles, tokias kaip “Visa”, “MasterCard” ir “American Express”. Ėjau į priekį ir įnešiau minimalią sumą, kuri yra 250 EUR.

Gavęs lėšų, nuėjau į programinės įrangos skyrių “Automatinis prekybininkas”, nustačiau rekomenduojamą 50 EUR prekybos sumą ir ją įjungiau. Programinė įranga pradėjo sparčiai sudaryti sandorius ir iš pradžių buvau susirūpinęs, bet leidau jai daryti savo darbą.

PAPILDYMAS

Ką tik gavome naujieną, kad nuo šiandien beveik visos Lietuvos gyventojų pozicijos yra užpildytos. BTC Lidex Pro 360 gali priimti tik ribotą skaičių visų naudotojų, kad vienam naudotojui tenkantis pelnas būtų didelis. Šiuo metu dar liko (37) laisvų vietų, todėl paskubėkite ir užsiregistruokite dabar, kad užsitikrintumėte savo vietą.

Išbandykite dabar ir registruokitės numeriu BTC Lidex Pro 360