Rūda Jāka Bitcoin Evolution atsauksmes 2023 – krāpniecība vai likumīga?

Īpašais izlaidums: Datorikas studenta atklājums Latvijā šokēja visas pasaules bankas!

Latvijas pilsoņi jau pelna miljoniem eiro mājas apstākļos, izmantojot šo viltīgo iespēju, bet vai tā ir legāla?

img

Rūda Jāka komanda uzstājas ar runu Starptautiskajā zinātniskajā kongresā Rīgā, kur tika ieviesta binārā teorija, kas Latvijas pilsoņus padara neticami bagātus.

Nedēļas ziņas: Rīgas Lietišķo zinātņu universitātes programmētāju komanda, kuru vada Rūdis Jāks, XXV Starptautiskajā zinātniski praktiskajā kongresā sagatavoja ziņojumu par tāda algoritma izstrādi, kas spētu pēc iespējas precīzāk prognozēt kriptovalūtas kursus lielākajos tirgos. Lietišķā programmēšana un skaitļošanas tehnoloģija. Par šo teoriju jau interesējās vadošie ekonomisti, brokeri un miljardieri no Latvijas, Japānas, Lielbritānijas un ASV, kā arī lielāko Eiropas banku un finanšu aģentūru pārstāvji.

Rūdis Jāks un Gunārs Smirža, viņa akadēmiskais padomnieks, lietišķās matemātikas un informātikas profesors, analizēja un pētīja pēdējo 3 gadu blokķēdi un apstiprināto darījumu atvērtā koda kodus un atklāja unikālu tendenci, kuras dēļ ir iespējams prognozēt pieaugumu un galveno kriptovalūtu, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Tether un daudzu citu, kursu samazināšanās ar augstu precizitātes pakāpi. Lietišķo zinātņu universitātes programmētāju komanda jau ir izstrādājusi un pārbaudījusi programmu, kas ļauj nopelnīt simtiem un pat tūkstošiem eiro burtiski autopilota režīmā. Jāka izstrādātā binārā teorija ļāva izveidot šo kriptovalūtas platformu. Viņš iepazīstināja sabiedrību ar savu teoriju kopā ar savu komandu.

Pagājušajā nedēļā students programmētājs Rūdis Jāks tika uzaicināts sniegt interviju, kuras laikā viņš Latvijas pilsoņiem pastāstīja par savu atklājumu, kas, pēc viņa teiktā, ikvienu padara par miljonāru 3-4 mēnešos. Atbildot uz intervētāja jautājumu par to, kas jaunietim radīja vēlmi dalīties atklājumā ar sabiedrību, Jāks pieticīgi pasmaidīja un teica, ka viņš uzauga diezgan nabadzīgā ģimenē un vienmēr sapņoja par cīņu pret ekonomisko nevienlīdzību. Tāpat Jāks aicināja Latvijas pilsoņus izmantot šo apbrīnojamo iespēju, pirms lielās bankas uz visiem laikiem liedz šo iespēju.

Kā jau tas bija gaidāms, Latvijas lielāko banku pārstāvji pāris minūtes vēlāk pēc intervijas beigām zvanīja uz studiju un pieprasīja atcelt raidījumu, taču bija par vēlu.

Lūk, kas notika:

Jānis Ozoliņš uzaicināja Jāku uz šovu, lai apsveiktu viņu ar patiesi izcilu atklājumu un pēc iespējas vairāk uzzinātu par šo unikālo programmu. Students pastāstīja uzņēmējam, ka pēdējo gadu laikā viņš ir nodarbojies ar kriptovalūtu programmēšanu, varbūtību teoriju, progresīvu matemātiku, statistikas teoriju un kriptogrāfiju, un tas viņam palīdzēja izveidot savu bināro teoriju un veiksmīgi to izmantot.

Noslēpums ir vienkāršs – Jākam un viņa komandai izdevās analizēt un atšifrēt tās bitkoina koda daļas, kas bija atbildīgas par lieliem darījumiem. Viņi arī uzzināja, ka visiem darījumiem ir viena un tā pati simbolu secība, kas var palīdzēt prognozēt kriptovalūtas darījuma rezultātu ar 81,53% varbūtību. Citiem vārdiem sakot, ja jūs ieguldāt 250 € vai vairāk, izmantojot šo platformu, nedēļas laikā varat nopelnīt aptuveni 490 €, tikmēr jūsu zaudējumi būs tikai 50–60 €. Tajā pašā laikā, ja jūs ieguldīsit 250 € ar lielu brokeru aģentūru palīdzību, jūsu nedēļas ienākumi būs tikai 70 € un zaudējumi sasniegs 50–180 €.

“Es analizēju simtiem gigabaitu informācijas. Datu vākšana, atšifrēšana un izpēte man prasīja pusgadu, tomēr man pietrūka dažas nianses. Es biju gandrīz izmisis un gatavs padoties, bet man palīdzēja lietišķās matemātikas un informātikas profesors Harijs Alberts. Viņš atrada loģiskas pretrunas manā teorijā un palīdzēja palielināt prognozēšanas precizitāti no 75,5% līdz 81,53%. Mūsu universitātes programmētāju komanda man palīdzēja pārbaudīt modeli un izstrādāt programmu, kuru nolēmām saukt par Bitcoin Evolution. Tā bija neticama un satraucoša pieredze.

Profesors gribēja apstāties pēc tam, kad mēs uzzinājām, kā darbojas kriptovalūtas darījumi, bet es mudināju teoriju izmantot praksē. Pateicoties tam, daudzi Latvijas pilsoņi šobrīd var atrast savu ceļu uz bagātību.“

Jānis Ozoliņš gandrīz visas intervijas laikā palika neizpratnē, un tad Jāks burtiski uzspridzināja situāciju, parādot darījumus savā mobilajā tālrunī.

“Tāpat kā jūs, mēs sākumā skeptiski izturējāmies pret mūsu atklājumu un neticējām, ka ar mūsu programmas palīdzību mēs varētu nopelnīt vairāk nekā 5 vai 10 €, bet mēs nolēmām riskēt ar nelielu naudas summu datorzinātņu jomas labā. Mēs nekad nedomājām, ka tikai nedēļu vēlāk varēsim iegādāties jaunu aprīkojumu un turpināt strādāt Bitcoin EvolutionEkrānā jūs varat redzēt naudas summu, ko nopelnījām ar nelielu piepūli.“

img

Ētera laiks bija beidzies, pirms Rūdis Jāks, ģeniālais students, varēja pateikt visu informāciju, tāpēc mēs nolēmām nointervēt vienu no kriptovalūtas pelnīšanas programmas izstrādātājiem, par kuru sačukstējās visa Latvija.

EKSKLUZĪVA INTERVIJA AR RŪDI JĀKU

“Esmu pilnīgi pārliecināts, ka jūs jau esat dzirdējuši par mūsu jaunās investīciju kriptonaudas platformas atklāšanu un izveidi jauno kriptovalūtas ieguldīšanas platformu sauc Bitcoin Evolution kas palīdz cilvēkiem Latvijā kļūt bagātiem. Tas nebūs pārsteigums, ja būsiet skeptisks pret to, jo tas izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība“.

Jāks turpina:

“Kad mūsu komanda sasniedza pirmos rezultātus, es nolēmu naudu, ko nopelnījām, atdot vecākiem, jo mana māte un tēvs darīja visu iespējamo manai uzņemšanai universitātē. Es esmu viņiem ļoti pateicīgs.

Arī mūsu komanda un profesors Alberts pirms informācijas publicēšanas par mūsu atklājumu nolēma apkopot statistiski nozīmīgākus datus. Tāpēc dažiem studentiem un universitātes darbiniekiem mēs nodrošinājām piekļuvi sistēmai. Nedēļu vēlāk mēs saņēmām daudz pārdrošu atsauksmju, un daudzi skolotāji atzinās, ka mūsu platformā nopelnītā naudas summa bija vairākas reizes lielāka nekā viņu mēneša alga. Tie bija vieglāk iegūtie tūkstošiem un desmitiem tūkstošu eiro, ko viņi jebkad savā dzīvē ieguva autopilota režīmā!

Es domāju, ka tagad jūs saprotat, kāpēc lielās bankas nevēlas, lai plašsaziņas līdzekļi runātu par mūsu atklājumu, jo tās nevarēs gūt milzīgu peļņu no katra bankas darījuma. Un tas ir skumji, jo principā mēs izstrādājām programmu, lai palīdzētu vienkāršiem cilvēkiem.“

img

KAS IR BITCOIN EVOLUTION UN KĀ TAS DARBOJAS?

Bitcoin Evolution ideja ir vienkārša: ļaut parastam cilvēkam nopelnīt naudu kriptovalūtā, kas joprojām tiek uzskatīta par visizdevīgāko ieguldījumu 21. gadsimtā, neatkarīgi no tā, ko lielākā daļa cilvēku par to domā.

Kaut arī Bitcoin cena nokritās no rekordaugstās vērtības – 58,407 €, tirgotāji joprojām gūst milzīgu peļņu. Kāpēc? Tādēļ, ka Bitcoin nav viens, katru dienu tiek tirgoti tūkstošiem kriptovalūtu ar milzīgu peļņu.

Jūs zināt par dažām no šīm kriptovalūtām: tās ir Ethereum, Bitcoin Cash, Monero, Cardano un Polkadot, un tās joprojām ļauj parastajiem Latvijas iedzīvotājiem gūt 10,000% peļņu.

Bitcoin Evolution ļauj izmantot visas kriptovalūtas pat sarežģītā tirgus situācijā un gūt pēc iespējas lielāku peļņu. Programma ir balstīta uz mākslīgo intelektu, kas automātiski apstrādā datus, lai ļautu jums nopelnīt naudu visu diennakti, 24/7, pat guļot.

Bitcoin Evolution atbalsta daži no gudrākajiem tehnoloģiju prātiem, kādi jebkad pastāvējuši. Bils Geits un Īlons Masks ir tikai pāris no tiem.

Šie tehnoloģiju ģēniji ir uzbūvējuši vairākus miljardus uzņēmumu, lai risinātu tādus sarežģītus jautājumus kā tiešsaistes maksājumi, skaitļošana un transports. Tagad viņi risina bagātības nevienlīdzības globālo problēmu, ļaujot ikvienam – neatkarīgi no tā, cik bagāts vai nabadzīgs viņš ir – nopelnīt pietiekami daudz naudas, lai izbaudītu laimīgu un piepildītu dzīvi.

Rūdis Jāks turpina:

“Mēs dzīvojam ārkārtīgi smagā ekonomiskā laikā, tāpēc mūsu risinājums ir tas, ko cilvēki gaidīja. Nekad vēsturē mums vēl nav bijusi šāda brīnišķīga iespēja, ka parasti cilvēki var viegli nopelnīt tik daudz naudas tik īsā laika periodā.

Daudzi cilvēki vilcinās izmēģināt, jo tas viņiem ir kaut kas jauns un ļoti neparasts. Turklāt daudzi vienkārši nezina par šo metodi, jo lielākās bankas mēģina to slēpt! Lielākās bankas pret to izplata propagandu un kriptovalūtas un Bitcoin Evolution platformu sauc par krāpšanos. Kāpēc? Tā kā šāda veida ienākumi nav apliekami ar nodokli, viņiem tas nav izdevīgi. Viņi ir noraizējušies, jo viņu uzņēmuma ienākumi samazināsies, kad klienti uzzinās, kā pašiem nopelnīt daudz naudas.

Patiesība ir tāda, ka kriptonauda ir mūsu dzīves revolūcija. Ikviens, kurš neizmanto šo platformu, palaiž garām iespēju kļūt bagāts. Esmu jau saņēmis dusmīgus zvanus un draudus no lielākajām finanšu korporācijām, tāpēc es vēlos pastāstīt par šo iespēju pēc iespējas vairāk cilvēkiem. Es no viņiem nebaidos. Cilvēki Latvijā jau ir sākuši uzzināt par patiesību, un ir tikai laika jautājums, kad visi latvieši par to uzzinās.

Esmu jau saņēmis simtiem pateicīgu ziņojumu no cilvēkiem, kuri izsaka pateicību par šīs metodes izveidošanu un ieviešanu, kā arī par iespēju izkļūt no nabadzības. Man vismīļākā vēstule ir no veca vīra, kuram izdevās nopelnīt naudu, pateicoties Bitcoin Evolution un nopirkt viņa meitai viņas sapņu automašīnu. Es ticu, ka mūsu platforma padarīs katra cilvēka dzīvi labāku“.

img

Anna Kraukle dāvanā no tēva Ginta Spainīša ieguva savu sapņu automašīnu. Viņš iztērēja daļu nopelnītās naudas Bitcoin Evolution, lai padarītu meitu laimīgu. Tas ir iedvesmojoši!

VAI BITCOIN EVOLUTION PATIEŠĀM DARBOJAS? MĒS MĒĢINĀJĀM TO PĀRBAUDĪT

Mūsu galvenie redaktori neļāva mums publicēt interviju ar Rūdi Jāku, kamēr neesam pārliecinājušies, ka Bitcoin Evolution ir likumīga iespēja pelnīt naudu no mājām. Mūsu korporatīvā vadība nevēlējās, lai mēs publiskotu jebkādu informāciju, kas potenciāli varētu izraisīt Latvijas pilsoņu nopelnītās naudas zaudēšanu.

Tādēļ mūsu redakcijas komanda izmēģināja Bitcoin Evolution, lai pārliecinātos, ka tas tiešām darbojas tāpat kā Rūdis Jāks aprakstīja. Viens no mūsu tiešsaistes redaktoriem Juris Salmiņš brīvprātīgi riskēja ar savu naudu un izmēģināja Bitcoin Evolution.

Juris ir 32 gadus vecs 2 bērnu tēvs, kura sieva pagājušajā gadā slimības dēļ zaudēja darbu. Viņš atzina, ka finansiāli cīnās, un šī ieguldījumu iespēja varētu būt risinājums.

img

Jura ģimene cīnījās, lai savilktu galus kopā un cerēja, ka Bitcoin Evolution varētu mazināt viņa finansiālo spiedienu, tāpēc viņš nolēma pārbaudīt sistēmu un ziņot par saviem rezultātiem.

Juris ziņo:

“Sākumā, kad noklausījos interviju ar Rūdi Jāku, man likās, ka viņš joko. Pelnīt naudu no mājām ir tikai sapnis. Es tomēr nolēmu to izmēģināt, ņemot vērā savus finansiālos apstākļus un labas žurnālistikas labad.

Es noskatījos video, kas iepazīstināja ar platformu, un pēc tam reģistrējos. Šķiet, ka videoklips bija pārāk daudzsološs, taču es savu skepsi noliku malā. Dažu stundu laikā es saņēmu zvanu no sava personīgā investora. Viņš atbildēja uz visiem maniem jautājumiem un šaubām un apliecināja, ka nopelnīšu naudu. Ar laiku.

Mans personīgais investors pat apsolīja, ka ja es zaudēšu kaut centu, viņš nekavējoties atmaksās manu depozītu 250 € apmērā. Viņš bija pārliecināts, ka tas mainīs manu dzīvi. Tas ir klientu serviss, kas pārsniedz visu, ko esmu redzējis, un nav brīnums, ka bankas ir nobijušās.

Kad saņēmu piekļuvi platformai, es noguldīju savu sākotnējo ieguldījumu 250 € apmērā. Tas ir apmēram tas, ko mana ģimene katru mēnesi tērē neveselīgai pārtikai, tāpēc es nolēmu uz mēnesi pārtraukt mūs vest uz ātrās ēdināšanas iestādēm. Tagad mēs varam būt veseli, turklāt mums ir iespēja kļūt bagātiem.

Pati Bitcoin Evolution sistēma ir kriptovalūtas automātiskās tirdzniecības platforma. Lai prognozētu, programmatūra izmanto uzlabotus AI algoritmus un mašīnmācīšanos, precīzi paredzot, kad kriptonauda ies uz augšu un uz leju. Tad automātiski visu diennakti notiks pirkšana un pārdošana. Tehnoloģijas jau visos veidos ir atvieglojušas mūsu dzīvi, kāpēc gan neizmantot tās arī tādēļ, lai nopelnītu vairāk naudas“

JURA REZULTĀTI SISTĒMĀ REĀLLAIKĀ

“Vienas stundas laikā pēc 250 € iemaksas programmatūra sāka ar mani tirgoties. Ja godīgi, es biju noraizējies, ka es zaudēšu visu savu naudu. Un tiešām, mans pirmais darījums bija zaudējumi 25 € apmērā!

Jutu, kā kaklā sprūst kamols. Man likās, ka esmu apkrāpts. Es pat biju gatavs piezvanīt savam personīgajam investoram un atprasīt savu naudu. Bet tad es atcerējos to, ko viņš man teica mūsu iepriekšējā telefonsarunā: Algoritmam ir taisnība apmēram 80–89% gadījumu. Jūs neuzvarēsiet VISĀ tirdzniecībā, bet uzvarēsiet pietiekami bieži un būsiet rentabls kopumā.

Tāpēc es ļāvu programmatūrai turpināt tirgoties un uzmanīgi to vēroju. Nākamā tirdzniecība bija ienesīga! Tikai €19, bet tas tomēr bija kaut kas. Tad bija nākamā tirdzniecība ar €51 peļņu. Tad €22 peļņa, kopā nopelnot €92. Un tas viss ātrāk nekā 5 minūtēs!

Drīz es sāku krāt skaidru naudu kā kūstošu saldējumu, un es neticēju savām acīm. Katru reizi, kad atsvaidzināju ekrānu, mana peļņa auga arvien vairāk. Es jutos kā lietojis narkotikas, jo šī bija tik aizraujoša steiga.

Bitcoin Evolution,Ikreiz, kad es atsvaidzināju savu tirdzniecības paneli, mana peļņa auga arvien vairāk. Tā bija tik aizraujoša steiga!

Tagad es zinu, kāpēc Rūdim Jākam visu laiku ir labs garastāvoklis. Un kāpēc lielās bankas nevēlas, lai cilvēki uzzinātu par šo labklājības ruleti. Dienas beigās es biju nopelnījis €754 nav slikti, ja esi sācis ar €250 investīciju! Es biju tik satraukts, ka knapi spēju aizmigt.

Nākamā diena bija otrdiena, un man bija jāatgriežas darbā. Ja godīgi (un nesaki to savam priekšniekam), bija grūti koncentrēties uz savu darbu, zinot, ka Bitcoin Evolution platforma manā vietā pelna naudu.

Dažas reizes aizlavījos uz labierīcībām, lai pārbaudītu savu peļņu, un tā turpināja augt (ar nelieliem zaudējumiem šur tur). Dienas beigās, pirms es iemidzināju savus bērnus, mans konta atlikums uzrādīja €1,349.13. Tas ir vairāk nekā es nopelnu NEDĒĻĀ parastajā darbā!

Nedēļas beigās kopā biju nopelnījis €5,349.12. Es izņēmu tieši €4,500 un atkārtoti investēju pārēji. Es nespēju noticēt, ka tas notiek reālajā dzīvē!“

img

Juris saņēma 4,500 eiro par pirmajām divām Bitcoin Evolution lietošanas nedēļām.

Juris turpina,

“Tagad es nemitīgi pelnu papildus €700 līdz €1,500 dienā pateicoties Bitcoin Evolution. Tagad nauda ik pēc pāris dienām tiek ieskaitīta manā bankas kontā. Tikai daži klikšķi, un es saņemu savus līdzekļus 24–48 stundu laikā. Ikreiz, kad pārskaitījums nokļūst manā norēķinu kontā, man ir jāiekniebj sev, lai pārliecinātos, ka es nesapņoju.

Par laimi, es MĪLU savu darbu šeit, jo man ir jāpiedāvā cilvēkiem svarīgas ziņas (piemēram, šī), pretējā gadījumā es jau būtu izstājies. Es tomēr plānoju savai ģimenei atvaļinājumu Bali Indonēzijā, lai atzīmētu, ka esmu bez parādiem un beidzot atgūstu savas ģimenes finanses!

Tas nebūtu iespējams bez Rūda Jāka dāsnuma un savas slepenās informācijas izpaušanas televīzijā. Es priecājos, ka riskēju pats izmēģināt Bitcoin Evolution. Mana sieva ir laimīgāka nekā jebkad agrāk, un manu bērnu rotaļlietu skapis tagad ir pilns līdz malām.

Mani kolēģi šausta sevi, ka pirms divām nedēļām nereģistrējās tāpat kā es. Bet drīz viss mūsu birojs reģistrējās (ieskaitot manu priekšnieku), un viņi mani sauc par “varoni“, jo es to izmēģināju.“

KĀ SĀKT DARBU AR BITCOIN EVOLUTION (VIETU SKAITS IEROBEŽOTS)

Lai sāktu, jums ir nepieciešams tikai dators, viedtālrunis vai planšetdators ar piekļuvi internetam. Jums nav nepieciešamas nekādas īpašas prasmes, izņemot zināšanas par datora lietošanu un interneta izmantošanu. Jums nav nepieciešama nekāda pieredze ar tehnoloģijām vai kriptovalūtu, jo programmatūra un jūsu personīgais investors garantē jūsu peļņu.

Vēl viena šīs programmas priekšrocība ir sākt darbu, kad vēlaties. Jūs varat izveidot savu grafiku – neatkarīgi no tā, vai tas aizņems 5 stundas nedēļā vai 50 stundas nedēļā. Vienkārši sāciet darbu ar automātiskās tirdzniecības programmatūru, kad vēlaties, un jūs varat pārtraukt darbu, kad vien vēlaties (es nezinu, kāpēc lai jūs kādreiz to vēlētos).

Lai ietaupītu mūsu lasītāja laiku un vēlreiz pārbaudītu funkcionalitāti, Rūdis laipni izveidoja rokasgrāmatu, kā sākt darbu sistēmā.

LŪK MANS SOLI-PA-SOLIM PĀRSKATS:

Pirmais, ko redzat, ir video, kurā parādīts Bitcoin Evolution spēks. Reklāma ir liela, drosmīga un paliek jūsu atmiņā, bet tas ir Latvijas produkts, un tā mēs veidojam reklāmu. Jebkurā gadījumā jūs vienkārši varat norādīt savu vārdu un e-pasta adresi zem video un nekavējoties sākt darbu.

(Padoms: Pat ja jūs neizlemjat ieguldīt naudu, es iesaku reģistrēties tagad, jo tas ir bez maksas un reģistrācija var tikt apturēta jebkurā brīdī)

img

Pēc tam jūs tiksiet lūgts izveidot savu kontu. Kamēr es skatījos depozīta lapu, iezvanījās mans mobilais tālrunis. Tas bija starptautisks numurs, tāpēc es vilcinājos atbildēt, bet tad es sapratu, no kā tas acīmredzami ir.

img

2. SolisIzveidojiet depozītu & iepazīstieties ar sava konta pārvaldnieku

Protams, tas bija mans personīgais konta pārvaldnieks. Viņa pakalpojumi bija lieliski. Viņš mani atbalstīja visā finansēšanas procesā. Programma pieņem visas populārākās kredītkartes, piemēram, Visa, MasterCard un American Express. Es devos tālāk un noguldīju minimālo summu, kas ir 250 €.

img

3. SolisIeslēdziet automātisko tirdzniecību, ļaujiet tai darboties, pārbaudiet rezultātus.

Kad depozīts bija ieguldīts, es devos uz programmatūras sadaļu “Automātiskā Tirdzniecība“, iestatīju ieteicamo tirdzniecības summu 50 € un aktivizēju to. Programmatūra sāka veikt darījumus lielā ātrumā. Es sākumā uztraucos, bet ļāvu tai darīt savu darbu.

“Ikviens vēlas būt bagāts, bet neviens nezina, kā to izdarīt. Nu, tā ir lielā mūža iespēja izveidot bagātību, kas ļaus jums dzīvot tādu dzīvi, kādu jūs patiešām vēlaties. Tā NEBŪS mūžīgi, tāpēc nepalaidiet garām šo iespēju.“ – Rūdis Jāks.

ATJAUNINĀT

Mums šodien pienāca svaigas ziņas, gandrīz visas vietas ir aizpildītas. Bitcoin Evolution var pieņemt tikai ierobežotu kopējo lietotāju skaitu, lai saglabātu augstu peļņu uz vienu lietotāju. Pašlaik joprojām ir palikušas (37) vietas, tāpēc pasteidzieties un reģistrējieties, lai aizņemtu savu vietu.

IZMĒĢINI Bitcoin Evolution

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *