Uncategorized

Peter Sagan Bitcoin Evolution Recenzia – je to však legálne?

FINANČNÁ INŠPEKCIA: Peter Sagan riskuje 10 rokov väzenia kvôli Slovákom, ktorí používajú jeho novú aplikáciu „zbohatnúť príliš rýchlo“

Slováci si odkladajú bokom milióny eur tým, že pohodlne sedia doma a využívajú túto „skratku k bohatstvu“ – je to však legálne?

Bežní Slováci zarobili milióny novým projektom Petra Sagana. Teraz však finančný dozorný orgán vyjadruje obavy: ľudia bohatnú a skrývajú svoje zisky.

Peter Sagan, historicky najúspešnejší slovenský cyklista, získal svoj siedmy titul slovenského šampióna.

Teraz znovu je v centre pozornosti po tom, čo orgán štátneho finančného dohľadu oznámil, že začal vyšetrovanie najnovšieho projektu Petra Sagana, platformy s názvom GPT Urex Ai. Táto platforma sa rozšírila ako požiar po celom Slovensku, keď sa vďaka Petrovej platforme za pár týždňov stali tisíce Slovákov milionármi.

Podľa orgánu finančného dohľadu je určite dobré, že Peter pomáha obyčajným Slovákom zbohatnúť, ale len málo používateľov vykazuje svoje zisky, zatiaľ čo ostatní sa snažia vyhnúť plateniu daní.

Keďže platforma je založená na kryptomennom obchodovaní, je pre používateľov ľahké neohlásiť peniaze, ktoré zarobili. Po preskúmaní Slovenského finančného dozorného orgánu sa zistilo, že priemerný používateľ platformy Petra Sagana zarobil od spustenia služby vyše 8 000 € mesačne, ale iba 10% používateľov v daňovom prehlásení uviedlo svoje zisky.

PETER SAGAN NEDÁVNO KOMENTOVAL JEHO VYŠETROVANIE V SLOVENSKOM ROZHLASE:

„Nebojím sa orgánu finančného dohľadu. Komunikujeme s našimi používateľmi a môžem bezpečne povedať, že si môžu dovoliť dobrého účtovníka, takže všetko bude v poriadku.“

OTVORENE SA TIEŽ VYJADRIL O ÚSPECHU SVOJEJ GPT Urex Ai:

“Pred vyskúšaním tejto platformy som bol voči kryptomenám skeptický. Obchodoval som s kryptomenami viac ako rok a nikdy som sa nestretol s takým automatizovaným softvérom, ktorý pre vás robí všetko. Po vložení minimálne 250 € na môj účet a po registrácii sa však výsledky ukázali hneď v prvý deň a potvrdili, že produkt je skutočne úžasný. Osobne som zarobil asi 1 800 000 € pomocou aplikácie GPT Urex Ai.”

„Viem, že skúšať niečo nové je strašidelné. A väčšina ľudí počula, že krypto je iba módny výstrelok. Pravda je však taká, že za šírenie týchto klebiet môžu veľké banky. Kvôli kryptomene strácajú veľa peňazí, preto urobia všetko potrebné, aby ich zdiskreditovali a prinútili ľudí, aby neinvestovali. Čím viac ľudí si uvedomuje, aké ľahké je zarobiť si peniaze kryptom, tým viac zákazníkov banky stratia. Neexistujú žiadne ďalšie investície, ktoré môžu ponúknuť návratnosť 10 000% iba s 250 €.”

ČO JE TO BITCOIN EVOLUTION A AKO FUNGUJE?

Myšlienka GPT Urex Ai je jednoduchá: Umožnite priemernému človeku speňažiť kryptomoneyový rozmach, ktorý je stále najlukratívnejšou investíciou 21. storočia, napriek tomu, čo si o tom väčšina ľudí chce myslieť.

Mnoho ľudí tvrdí, že virtuálna mena sa zrútila v roku 2017, ale teraz sú to rovnakí ľudia, ktorí tvrdia, že kryptomeny sú na vzostupe a sú silnejšie ako kedykoľvek predtým. Od konca roku 2018 došlo v kryptomene k nárastu hodnoty o viac ako 10 000%. Očakáva sa, že tento počet sa do konca roka zdvojnásobí. To je dôvod, prečo niektorí z najlepších ekonómov krajiny teraz naliehajú na ľudí, aby investovali do kryptomeny.

„Čím dlhšie niekto čaká na investovanie, tým menej peňazí zarobí“ hovorí Michael Constance z Bloombergu.

GPT Urex Ai je plne automatizovaná a poháňaná jedinečným softvérovým algoritmom, ktorý pomohli vytvoriť najlepšie technologické mysle v tomto odvetví. Urobí všetku prácu pri nákupe a predaji za vás. Stačí investovať malú sumu 250 € a uvidíte, ako vaše financie narastú na úroveň, ktorú si neviete ani len predstaviť.

Existujú tisíce mien, s ktorými sa v súčasnosti obchoduje na mnohých rôznych platformách, presne ako akcie alebo na Forex obchodovanie.

GPT Urex Ai zarába na všetkých týchto mnohých kódovaných menách, a to aj na medveďom trhu, čo znamená, že zarába peniaze, keď meny stúpajú, ale aj keď klesajú, čo je ekvivalentom „krátkeho predaja“ akcie.

To znamená, že zarábate peniaze 24 hodín denne, 7 dní v týždni, bez toho, aby ste museli robiť čokoľvek iné, ako sedieť a sledovať softvérový algoritmus, ktorý robí svoju prácu.

Podľa našich informácií sú technologickí magnáti a podnikateľia ako Bill Gates, Richard Branson a Elon Musk prvými investormi spoločnosti GPT Urex Ai. Bill Gates bol dokonca súčasťou jeho rozvoja.

„Po rokoch zdokonaľovania platformy sme veľmi radi, že môžeme zverejniť produkt GPT Urex Ai a predstavenie bolo ešte lepšie, ako sme očakávali,“ povedal Bill Gates.

Títo technologickí géniovia postavili spoločnosti v hodnote niekoľkých miliárd dolárov založenú na riešení zložitých problémov, ako sú online platby, informačné technológie a preprava. Teraz čelia globálnemu problému nerovnosti bohatstva tým, že umožňujú každému, bez ohľadu, aký bohatý alebo chudobný je, zarobiť dosť peňazí na to, aby si mohol užívať šťastný a napĺňajúci život.

„Verím, že finančná sloboda je niečo, na čo má právo každý,“ povedal Richard Branson.

TAJOMSTVO ZARÁBANIA LUKRATÍVNYCH PEŇAZÍ, O KTOROM BANKY NECHCÚ, ABY STE VEDELI

Peter Sagan pokračuje:

„Čelíme ťažkým hospodárskym časom a toto je riešenie, na ktoré ľudia čakali. Nikdy sme ešte nemali takú úžasnú príležitosť, aby obyčajní ľudia mohli jednoducho využiť výhody na vytvorenie obrovského bohatstva v takom krátkom čase.

Niektorí ľudia váhajú, aby si to vyskúšali, pretože je to veľmi odlišné. A to preto, že sa to veľké banky snažia zakryť! Aktívne vytvárajú propagandu a nazývajú kryptomeny a platformu ako GPT Urex Ai podvodom. Prečo? Boja sa, že ich sa ich firemné zisky znížia, keď ich zákazníci zistia, ako si sami vytvoriť obrovské bohatstvo.

Pravdou je, že kryptomena je revolúciou nášho života a každý, kto si nechá túto príležitosť ujsť, robí chybu. Už som sa stretol z naštvanými telefonátmi a hrozbami veľkých finančných korporácií, pretože na túto technológiu upozorňujem ľudí. Ale kašľať na nich. Ľudia na Slovensku už začínajú odhaľovať pravdu a je len otázkou času, kedy ich bude stále viac a viac.

Delím sa o to s vami, pretože som tiež dostal stovky e-mailov od ľudí, ktorí mi ďakovali za zdieľanie tohto tajomstva. Môj obľúbený je od mladého muža, ktorý kúpil svojmu malému bratovi vysnívané auto – 488 Pista použitím hotovosti od GPT Urex Ai. Táto platforma skutočne zlepšuje životy všetkých ľudí na svete.“

Ondrej Ďurica využil zisk, ktoré zarobil v GPT Urex Ai, aby kúpil svojmu malému bratovi auto snov. Aký inšpiratívny spôsob, ako naložiť s bohatstvom!

BITCOIN EVOLUTION SKUTOČNE FUNGUJE? TIEŽ SME HO VYSKÚŠALI

Naši vedúci redaktori by nám nedovolili uverejniť rozhovor so Petrom Saganom, kým sme neoverili, že GPT Urex Ai je legitímna príležitosť zarobiť si peniaze z domu. Naše vedenie spoločnosti nechce, aby sme zverejňovali informácie, ktoré by mohli spôsobiť, že občania Slovenska prídu o ťažko zarobené peniaze.

Náš redakčný tím preto testoval aplikáciu GPT Urex Ai, aby sa ubezpečil, že skutočne funguje tak, ako ju popísal Peter Sagan. Jeden z našich online editorov, Juraj Járošík, sa dobrovoľne prihlásil, aby riskoval svoje vlastné peniaze a vyskúšal si GPT Urex Ai.

Juraj je 40-ročný otec dvoch detí, jeho manželka prišla o prácu minulý rok kvôli chorobe. Pripustil, že má finančné problémy a táto investičná príležitosť by mohla byť ich riešením.

Jurajova rodina mala finančné problémy a dúfala, že spoločnosť GPT Urex Ai dokáže zmierniť finančný tlak, a tak sa Juraj rozhodol systém otestovať a informovať o jeho výsledkoch.

Juraj nás informoval:

„Keď som prvýkrát počul rozhovor so Petrom Saganom, myslel som si, že žartuje. Veď zarábanie peňazí z domu je len sen. Rozhodol som sa to skúsiť, napriek svojej finančnej situácií – a pre účel dobrej žurnalistiky.

Pozeral som úvodné video o platforme a potom som sa zaregistroval. Video toho sľubovalo až príliš veľa, ale skepticizmus som odložil bokom. Za pár hodín som telefonoval s mojím osobným investorom. Odpovedal na všetky moje otázky, zmiernil pochybnosti, ktoré som mal a ubezpečil ma, že si zarobím peniaze. Bodka.

Môj osobný investor mi dokonca sľúbil, že ak stratím čo i len jediný cent, okamžite mi vráti môj vklad vo výške 250 €. Bol si taký istý, že to zmení môj život. Aj zákaznícky servis bol nad rámec všetkého, čo som videl, a niet divu, že sa banky boja.

Keď som získal prístup do platformy, vložil som tam počiatočnú investíciu vo výške 250 € . To je suma, ktorú moja rodina každý mesiac míňa na nezdravé jedlo, takže som sa rozhodol na mesiac nechodiť do fastfoodov. Teraz môžeme byť zdraví, a navyše máme možnosť zbohatnúť.

Samotný systém GPT Urex Ai je platformou pre automatické obchodovanie s kryptomenami. Softvér používa pokročilé algoritmy AI a strojové učenie, aby presne predpovedal, kedy budú kryptomeny stúpať a klesať. Potom bude pre vás automaticky kupovať a predávať 24 hodín denne. Technológia nám už uľahčila životy všetkými možnými spôsobmi, tak prečo ich nevyužiť aj na zarobenie väčšieho množstva peňazí?“

JURAJOVE VÝSLEDKY PRÁCE SO SYSTÉMOM V REÁLNOM ČASE

„Do 1 hodiny od vloženia 250 € začal softvér za mňa obchodovať. Aby som bol úprimný, bol som nervózny, že stratím všetky svoje peniaze. Aby nebolo toho málo, môj prvý obchod bol strata 25 €!

Cítil som, ako mi stislo krk. Myslel som si, že ma podviedli. Bol som dokonca pripravený zavolať môjmu osobnému investorovi a požiadať o vrátenie peňazí. Ale potom som si spomenul, čo mi povedal predtým v telefonáte: Algoritmus má pravdu asi v 80-89% prípadoch. Nevyhráte KAŽDÝ obchod, ale budete vyhrávať často a celkovo budete ziskový.

Preto som nechal softvér, aby pre mňa obchodoval a pozorne ho sledoval. Ďalší obchod bol ziskový! Iba 19 €, ale stále to bolo niečo. Ďalší obchod bol zisk 51 €. Potom zisk 22 €, čo predstavovalo celkový zisk 67 €. A to všetko do 5 minút!

Čoskoro som začal naberať hotovosť ako zmrzlinu a nemohol som uveriť svojim očiam. Zakaždým, keď som otvoril obrazovku, moje zisky stále rástli. Cítil som sa, akoby som bol na drogách, pretože to bol taký vzrušujúci nával.

Zakaždým, keď som otvoril môj obchodný panel, moje zisky rástli stále vyššie. Bol to taký vzrušujúci nával!

Teraz viem, prečo má Peter Sagan stále dobrú náladu. A prečo veľké banky nechcú, aby ľudia vedeli o tejto medzere v bohatstve. Na konci dňa som zarobil viac ako 754 €, čo nie je zlé z počiatočnej investície 250 € ! Bol som taký nadšený, že som skoro nespal.

Ďalší deň bol utorok a musel som sa vrátiť do práce. Aby som bol úprimný (nehovorte to môjmu šéfovi), bolo ťažké sústrediť sa na prácu, pretože som vedel, že softvér GPT Urex Ai mi zarábal peniaze.

Niekoľkokrát som sa vytratil na záchod, aby som skontroloval svoje zisky, a oni sa neustále hromadili (s príležitostnou malou stratou). Na konci dňa, predtým ako som uložil deti spať, zostatok na mojom účte ukazoval 1 349,13 €. To je viac, ako zarobím za týždeň v mojej normálnej práci!

Do konca týždňa som zarobil celkom 5 349,12 €. Vytiahol som si presne 4 500 € a zvyšok som znovu investoval. Do 2 dní som emailom dostal svoj prvý šek – presne v hodnote 4 500 €. Nemohol som uveriť, že sa to skutočne dialo!“

Juraj dostal šek na 4 500 € za prvé dva týždne používania GPT Urex Ai

Juraj pokračuje:

„V súčasnosti vďaka spoločnosti GPT Urex Ai zarábam ďalších 700 až 1 500 € za deň. Teraz peniaze jednoducho prichádzajú na môj bankový účet každých pár dní. Stačilo iba pár kliknutí a peniaze som dostal do 24-48 hodín. Vždy, keď mi na bežný účet prídu peniaze, musím sa štipnúť, aby som sa ubezpečil, že nesnívam.

Našťastie MILUJEM svoju prácu, pretože prinášam ľuďom dôležité správy (ako je táto), inak by som už skončill. Plánoval som však dovolenku pre svoju rodinu na Bali v Indonézii, aby som oslávil, že ma už netrápia dlhy a finančné prostriedky mojej rodiny sú končene v poriadku!

To by nebolo možné bez veľkorysosti pána Sagana a zdieľania jeho tajomstva naživo v televízii. A som rád, že som si GPT Urex Ai vyskúšal na vlastnej koži. Moja žena je šťastnejšia ako kedykoľvek predtým a skrinka na hračky mojich detí je preplnená.

Moji spolupracovníci si vyčítajú, že sa neprihlásili do programu pred dvoma týždňami, tak ako ja. Ale čoskoro sa celá naša kancelária prihlásila (vrátane môjho šéfa) a volajú ma „hrdina“, lebo som to vyskúšal.

AKO ZAČAŤ S BITCOIN EVOLUTION (DOSTUPNOSŤ OBMEDZENÉHO POČTU MIEST)

Na začatie potrebujete iba počítač, smartfón alebo tablet s prístupom na internet. Nepotrebujete nijaké konkrétne zručnosti, len vedieť, ako používať počítač a internet. Nepotrebujete nijaké technológie ani skúsenosti s kryptomenami, pretože softvér a váš osobný investor vám zaručia zisk.

Ďalším prínosom tohto programu je, že môžete začať, keď chcete. Môžete si vytvoriť svoj vlastný rozvrh – či už je to 5 alebo 50 hodín týždenne. Len spustite softvér na automatické obchodovanie a môžete ho kedykoľvek pozastaviť (neviem, prečo by ste to niekedy robili).

Aby sme ušetrili čas nášho čitateľa a dvojnásobne skontrolovali funkčnosť systému, Juraj bol taký ochotný a vytvoril príručku, ako začať so systémom.

TU JE MÔJ NÁVOD KROK ZA KROKOM:

Prvá vec, ktorú vidíte, je video ukazujúce silu GPT Urex Ai. Reklama je veľká, odvážna a bije do očí, ale ide o americký produkt a takto robia veci oni. Ak chcete začať, hneď vedľa videa zadajte svoje meno a e-mailovú adresu.

(Tip: Aj keď sa nerozhodnete investovať nijaké peniaze, odporúčam vám zaregistrovať sa teraz, pretože je to zadarmo a registrácie pre Slovákov by sa mohli kedykoľvek skončiť.

Ďalej vás požiadajú o financovanie vášho účtu. Keď som prechádzal stránkou vkladu, zazvonil mi telefón. Bolo to medzinárodné číslo, takže som váhal či zdvihnúť, ale potom som si uvedomil, že to bol očividne hovor od nich.

Určite to bol môj osobný správca účtu. Jeho služba bola vynikajúca. Previedol ma celým procesom financovania. Akceptujú všetky hlavné kreditné karty ako Visa, MasterCard a American Express. Išiel som ďalej a vložil minimálnu sumu, ktorá je 250 €.

Po financovaní som prešiel do časti „Auto-Trader“ softvéru, nastavil sumu na obchodovanie na odporúčaných 50 € a povolil ju. Tento softvér začal rýchlo obchodovať a ja som mal najskôr obavy, ale nechal som ho robiť si svoju prácu.

„Každý chce byť bohatý, ale nikto nevie, ako zbohatnúť. Je to jedinečná príležitosť vášho života vybudovať si majetok, ktorý vám umožní žiť život, aký si skutočne želáte. Táto príležitosť tu NEBUDE navždy, takže si ju nenechajte ujsť.” – Peter Sagan

AKTUALIZÁCIA

Práve sme dostali správy, že k dnešnému dňu pre Slovákov sú obsadené takmer všetky pozície. GPT Urex Ai môže prijať iba obmedzený počet používateľov, aby udržala vysoký zisk na jedného používateľa. Práve teraz zostáva voľných ešte (37) miest, takže sa poponáhľajte a zaregistrujte sa, aby ste si zabezpečili svoje miesto.