Uncategorized

Olga Kurylenko Immediate Connect Огляд – шахрайство чи законність?

назва продукту: Immediate Connect

Офіційний сайт: натисніть тут

СПЕЦІАЛЬНИЙ ЗВІТ: Остання інвестиція Olga Kurylenko налякала уряд і великі банки

Громадяни України вже заробляють мільйони доларів з дому, використовуючи цю «лазівку багатства» – але чи законно це?
Olga Kurylenko випускає нову секретну інвестицію, яка робить сотні людей в Україні дуже багатими (La Presse) – український комік, актор, ведучий ток-шоу та продюсер Olga Kurylenko зробив собі ім’я як зухвалого відвертого балакуна, який не проти чесно розповісти, як він заробляє гроші. Минулого тижня він виступив у телевізійному шоу та оголосив про нову «лазівку багатства», яка, за його словами, може перетворити будь-кого на мільйонера протягом 3–4 місяців. Olga Kurylenko українською мовою закликав усіх скористатися цією дивовижною можливістю, поки великі банки не закриють її назавжди. І справді, через кілька хвилин після завершення інтерв’ю Банк України закликав припинити показ інтерв’ю Olga Kurylenko – було вже надто пізно. Ось що саме сталося: Ведуча телевізійного шоу Марі-Клод Баретт запросила Olga Kurylenko у шоу, щоб поділитися будь-якими порадами, які він має щодо збагачення, і український комік скинув бомбу: «Що зробило мене успішним, так це швидке відкриття нових можливостей — без будь-яких вагань. І прямо зараз моїм джерелом грошей є нова  програма для автоматичної торгівлі криптовалютою під назвою Immediate Connect . Це найбільша можливість швидко заробити невеликий стан, яку я бачив за все своє життя. Я закликаю всіх перевірити це, перш ніж банки закриють це». Марі-Клод Баррет залишився в недовірі, коли Olga Kurylenko дістав свій телефон і показав глядачам, скільки грошей він заробляє завдяки цій новій програмі заробляння грошей, про яку тепер усі говорять українською .
Сегмент вичерпався, перш ніж Olga Kurylenko зміг уточнити, тому ми взяли ексклюзивне інтерв’ю з самим чоловіком, щоб дізнатися більше про цю суперечливу можливість.

ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ’Ю CBC NEWS З Olga Kurylenko

«Ви, мабуть, чули про цю нову  криптовалютну інвестиційну платформу під назвою Immediate Connect  , яка допомагає звичайним людям в Україні , Азії та Північній Америці за одну ніч заробити статки. Ви можете бути скептичними, тому що це звучить занадто добре, щоб бути правдою». Olga Kurylenko продовжує: «Я розумію це, тому що я подумав те саме, коли мені про це розповів друг, якому довіряю. Але після того, як на власні очі побачив, скільки він заробляє, мені довелося спробувати це на собі. Я радий, що спробував це, тому що це були одні з найбільших і найлегших грошей, які я коли-небудь заробляв. Я говорю про десятки тисяч доларів на день на автопілоті. Це буквально найшвидший спосіб заробити несподівані гроші прямо зараз. І це не триватиме довго, коли про це дізнається все більше і більше людей. Або коли банки закривають його назавжди».

ЩО ТОЧНО ТАКЕ Immediate Connect І ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Ідея  Immediate Connect  проста:  дозволити пересічній людині заробити на бумі криптовалюти, яка все ще залишається найприбутковішою інвестицією 21 століття, незважаючи на те, що думає більшість людей. Незважаючи на те, що ціна біткойна впала з історичного максимуму в 20 000 доларів за біткойн, трейдери все ще вбивають. чому Тому що існують тисячі інших криптовалют, окрім біткойна, якими щодня торгують із величезним прибутком. Деякі з цих криптовалют включають Ripple, Ethereum, Monero, Zcash і Ripple, і вони все ще приносять прибутки понад 10 000% і вище для звичайних людей в Україні . Immediate Connect  дозволяє отримувати прибуток від усіх цих криптовалют, навіть на ведмежому ринку. Він використовує штучний інтелект (AI), щоб автоматично керувати довгими та короткими продажами замість вас, щоб ви могли заробляти гроші цілодобово, навіть коли спите. Immediate Connect підтримується одними з найрозумніших технічних умів, які будь-коли існували. Річард Бренсон, Ілон Маск і Білл Гейтс – це лише деякі з них.
Білл Гейтс і Річард Бренсон обговорюють Immediate Connect Ці технічні генії створили багатомільярдні компанії для вирішення таких складних проблем, як онлайн-платежі, обчислення та транспорт. Тепер вони вирішують глобальну проблему нерівності багатства, дозволяючи будь-кому, незалежно від того, наскільки він багатий чи бідний, заробляти достатньо грошей, щоб насолоджуватися щасливим і повноцінним життям.

СЕКРЕТ ЗАРОБЛЕННЯ ГРОШЕЙ, ЯКИЙ ВЕЛИКІ БАНКИ НЕ ХОЧУТЬ, ЩО ВИ ЗНАЛИ

Olga Kurylenko продовжується, «Ми переживаємо важкі економічні часи, і це рішення, якого люди чекали. Ніколи в історії ми не мали такої дивовижної можливості, якою звичайні люди могли легко скористатися, щоб створити величезні багатства за такий короткий час. Деякі люди не наважуються спробувати це, тому що це зовсім інше. І це тому, що великі банки намагаються це приховати! Великі банки активно ведуть пропаганду та називають криптовалюти та платформи шахрайством . чому Вони стурбовані тим, що прибутки їхніх компаній зменшаться, коли їхні клієнти дізнаються, як самостійно створювати величезні багатства. Правда в тому, що криптовалюта — це революція нашого життя, і кожен, хто не скористається цією можливістю, втрачає її. Я вже отримав гнівні дзвінки та погрози від великих фінансових корпорацій, тому що я звертаю увагу людей на цю технологію. Але гай їх. Люди в Україні вже починають знати правду, і це лише питання часу, коли дізнаються все більше і більше. Я ділюся цим, тому що я також отримав сотні електронних листів від людей, які дякували мені за те, що я поділився цим секретом. Мій улюблений – від молодого чоловіка, який купив своєму молодшому братові автомобіль його мрії – Ferrari 488 Pista за гроші, які він заробив з  Immediate Connect . Ця платформа дійсно робить життя кожного у світі трохи кращим».
Стівен Бейкер використав отримані прибутки Immediate Connect купив своєму молодшому братові автомобіль його мрії. Який надихаючий спосіб використовувати багатство на благо!

ЧИ Immediate Connect ДІЙСНО ПРАЦЮЄ? МИ ТЕСТУЄМО ЦЕ НА САМІ

Наші старші редактори не дозволяли нам публікувати інтерв’ю з Olga Kurylenko , доки ми не перевіримо, що  Immediate Connect є законною можливістю заробити гроші з дому. Наше корпоративне керівництво не хотіло, щоб ми оприлюднювали будь-яку інформацію, яка потенційно могла б призвести до втрати громадянами України своїх важко зароблених грошей. Тому наша редакційна команда перевірила Immediate Connect щоб переконатися, що він дійсно працює, як описано в Olga Kurylenko . Один із наших онлайн-редакторів, Захарі Тісдалл, зголосився ризикнути власними грошима й випробувати Immediate Connect . Захарі — 53-річний батько 2 дівчаток, дружина якого минулого року втратила роботу через хворобу. Він зізнався, що відчуває фінансові труднощі, і ця інвестиційна можливість може стати відповіддю.
Сім’ї Зака ​​було важко зводити кінці з кінцями, і вони сподівалися, що це зможе полегшити його фінансовий тиск, тому він вирішив перевірити систему та повідомити про результати Захарі повідомляє: «Спочатку, коли я почув інтерв’ю з Olga Kurylenko , я подумав, що він жартує. Заробляти гроші вдома – це лише мрія. Я все одно вирішив спробувати, враховуючи мої фінансові обставини – і заради хорошої журналістики. Я переглянув вступне відео про платформу, а потім зареєструвався. Відео здавалося надто багатообіцяючим, але я відкинув свій скептицизм. За кілька годин мені подзвонив мій особистий інвестор. Він відповів на всі мої запитання та сумніви та запевнив, що я збираюся заробляти гроші. Крапка. Мій особистий інвестор навіть пообіцяв, що якщо я втрачу хоча б одну копійку, він негайно поверне мій депозит у розмірі 400 канадських доларів. Наскільки він був упевнений, що це змінить моє життя. Тепер це обслуговування клієнтів перевищує все, що я бачив, і не дивно, що банки налякані. Отримавши доступ до платформи, я вніс свою початкову інвестицію в розмірі 400 канадських доларів. Це приблизно стільки, скільки моя родина щомісяця витрачає на нездорову їжу, тож я вирішив на місяць перестати брати нас у фастфуд. Тепер ми можемо бути здоровими, плюс матимемо можливість розбагатіти. Сама система Immediate Connect є платформою для автоматичної торгівлі криптовалютою. Програмне забезпечення використовує передові алгоритми штучного інтелекту та машинне навчання, щоб точно передбачити, коли криптовалюти піднімуться вгору та впадуть. Тоді він буде автоматично купувати та продавати для вас цілодобово. Технології вже всіма можливими способами полегшили наше життя, то чому б не використати їх, щоб також заробити більше грошей?»

РЕЗУЛЬТАТИ ЗАКА В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ ЗА ДОПОМОГОЮ СИСТЕМИ

«Протягом 1 години після внесення 400 канадських доларів програмне забезпечення почало торгувати для мене. Чесно кажучи, я хвилювався, що втрачу всі свої гроші. І справді, моя перша торгівля була втратою 25 канадських доларів! Я відчув, як моє горло закривається. Я думав, що мене ошукали. Я навіть був готовий подзвонити своєму особистому інвестору і попросити повернути свої гроші. Але потім я згадав, що він сказав мені раніше під час нашої розмови: алгоритм правильний у 80–89% випадків. Ви не виграєте КОЖНУ угоду, але ви виграєте достатньо і загалом будете прибутковими. Тож я дозволив програмному забезпеченню продовжувати торгівлю за мене та уважно спостерігав за ним. Наступна торгівля була прибутковою! Лише 19 канадських доларів, але це все одно було щось. Тоді наступна угода принесла прибуток у 51 канадський долар. Тоді прибуток становить 22 канадські долари, тобто загальний прибуток становить 67 канадських доларів. І це все менше ніж за 5 хвилин! Незабаром я почав черпати гроші, як морозиво, і не міг повірити своїм очам. Кожного разу, коли я оновлював екран, мої прибутки зростали все більше і більше. Я почувався наче вживав наркотики, тому що це був такий захоплюючий порив.
Кожного разу, коли я оновлював свою торгову панель, мої прибутки зростали все більше і більше. Це був такий хвилюючий порив! Тепер я знаю, чому Olga Kurylenko весь час у піднесеному настрої. І чому великі банки не хочуть, щоб люди були поблизу цієї лазівки багатства. До кінця дня я отримав понад 754 канадські долари прибутку, непогано з початкових інвестицій у 400 канадських доларів! Я був такий схвильований, що ледве виспався. Наступного дня був вівторок, і я мав повернутися до роботи. Чесно кажучи (і не кажіть про це моєму начальнику), мені було важко зосередитися на роботі, знаючи, що програмне забезпечення приносить мені гроші. Я кілька разів крався до туалету, щоб перевірити свої прибутки, і вони продовжували накопичуватися (з невеликими втратами тут і там). Наприкінці дня, перш ніж я поклав своїх дітей спати, баланс мого рахунку показав 1349,13 канадських доларів. Це більше, ніж я заробляю за ТИЖДЕНЬ на своїй звичайній роботі! До кінця тижня я заробив 5349,12 канадських доларів. Я зняв рівно 5300 канадських доларів і реінвестував решту. За 2 дні я отримав свій перший чек поштою — рівно на 5300 канадських доларів. Я не міг повірити, що це справжнє життя!»
Зак отримав чек на 5300 канадських доларів за перші два тижні використання Immediate Connect . Зак продовжує, «Зараз я постійно заробляю від 700 до 1500 канадських доларів на день завдяки Immediate Connect . Тепер гроші надходять на мій банківський рахунок кожні кілька днів. Лише кілька кліків, і я отримав свої кошти протягом 24–48 годин. Кожного разу, коли переказ потрапляє на мій поточний рахунок, я мушу вщипнути себе, щоб переконатися, що це не сон. На щастя, я ЛЮБЛЮ свою роботу тут, тому що я маю можливість доносити людям важливі новини (наприклад, цю), інакше я б уже звільнився. Однак я запланував відпустку для своєї родини на Балі в Індонезії, щоб відсвяткувати те, що я позбавився боргів і нарешті повернув фінанси моєї сім’ї в норму! Це було б неможливо без великодушності пана Olga Kurylenko , який би не поділився своїм секретом у прямому ефірі по телебаченню. І я щасливий, що ризикнув спробувати Immediate Connect сам. Моя дружина щаслива, ніж будь-коли, а шафа для іграшок моїх дітей добре укомплектована. Мої колеги жахаються, що не зареєструвалися два тижні тому, як я. Але незабаром увесь наш офіс підписався (включно з моїм босом), і вони називають мене «героєм» за спробу».

ЯК ПОЧАТИ З Immediate Connect (ДОСТУПНА ОБМЕЖЕНА МІСЦЯ)

Для початку вам потрібен лише комп’ютер, смартфон або планшет із доступом до Інтернету. Вам не потрібні спеціальні навички, крім того, як користуватися комп’ютером і переглядати веб-сторінки. Вам не потрібен досвід роботи з технологіями чи криптовалютою, оскільки програмне забезпечення та ваш особистий інвестор гарантують вам отримання прибутку. Ще одна перевага цієї програми полягає в тому, що ви можете почати, коли забажаєте. Ви можете скласти свій власний розклад – чи то 5 годин на тиждень, чи 50 годин на тиждень. Просто запустіть програмне забезпечення для автоматичної торгівлі, коли забажаєте, і можете призупинити, коли забажаєте (хоча я не знаю, чому ви це робите). Щоб заощадити час наших читачів і ще раз перевірити функціональність платформи, Zachary люб’язно створив посібник із початку роботи з системою.

ОСЬ МОЯ ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ:

Перше, що ви бачите, це відео, яке демонструє силу Immediate Connect . Реклама велика, смілива і в очі, але це американський продукт, і вони так роблять. У будь-якому випадку, ви просто вказуєте своє ім’я та адресу електронної пошти поруч із відео, щоб одразу почати. (Порада: навіть якщо ви не вирішите інвестувати гроші, я рекомендую зареєструватися зараз, оскільки це безкоштовно, а реєстрація для резидентів України може закінчитися будь-якої миті)
Далі вам буде запропоновано поповнити рахунок. Коли я переглядав сторінку депозиту, мій мобільний задзвонив. Це був міжнародний номер, тому я не вагався відповідати, але потім зрозумів, що це, очевидно, від.
Звичайно, це був мій особистий обліковий запис. Його служба була чудовою. Він провів мене через весь процес фінансування. Вони приймають усі основні кредитні картки, такі як Visa, MasterCard і American Express. Я вніс мінімальну суму, яка становить 400 канадських доларів.
Отримавши кошти, я перейшов до розділу «Auto-Trader» програмного забезпечення, встановив рекомендовану суму торгівлі 50 канадських доларів і ввімкнув її. Програмне забезпечення почало здійснювати операції зі швидкою швидкістю, і я спочатку був стурбований, але дозволив йому зробити свою справу. «Кожен хоче бути багатим, але ніхто не знає, як це зробити. Що ж, це можливість всього життя створити статок, який дозволить вам жити життям, якого ви справді бажаєте. Це НЕ буде вічно, тож не пропустіть». Olga Kurylenko

ОНОВЛЕННЯ

Щойно ми отримали новину, що на сьогоднішній день майже всі місця зайняті для резидентів  України . Immediate Connect  можна прийняти лише обмежену кількість користувачів, щоб зберегти високий прибуток на кожного користувача. Станом на даний момент ще є (37) місць, тож поспішайте зареєструватися  зараз, щоб отримати своє місце .