Uncategorized

Kristo Käärmann Bitcoin Trader Arvustage

SUUR UUDIS: Miljonär Kristo Käärmann pöördub oma uue projektiga tagasi Eestisse

Seda “rikkuse seaduseauku” kasutades riisuvad eestlased oma kodudes kokku juba miljoneid eurosid, kuid kas see annab neile ka võimaluse oma kontoritöölt kuu lõpuks ära tulla?

Kristo Käärmann avaldab skandaalse salainvesteeringu, mis muudab sajad Eesti inimesed ülimalt rikkaks

Kristo Käärmann oli etv saatekülaliseks ja rääkis oma värskeimast projektist nimega Bitcoin Trader. Kristo on Wise-i kaasasutaja ja tegevjuht ning on oma 258 miljoni euro suuruse netoväärtusega nimetatud Forbes´i rikaste nimekirjas Eesti rikkaimaks inimeseks.

Samuti on Kristo tuntud ka Eestis suure panustajana, kes on paari viimase aasta jooksul teinud mitmeid suuri rahalisi annetusi. Kuid mitte miski ei trumpa üle tema värskeimat projekti, kuhu ta on investeerinud enam kui 50 miljonit € ja selleks projektiks on Bitcoin Trader.

Hiljuti esines ta ETV saates ning teatas uuest “rikkuse seaduseaugust”, mis muudab tema sõnul igaühe 3–4 kuuga miljonäriks. Käärmann kutsus kõiki eestlasi üles sellest imelisest võimalusest osa saama enne, kui suurpangad selle lõplikult sulgevad.

Ja pole mingi ime, et mõni minut pärast intervjuu lõppu helistas Swedbank, et peatada Käärmanni intervjuu eetrisse minek – aga selle jaoks oli juba liiga hilja.

Siin on ülevaade kõigest olulisemast:

Telesaatejuht Duncan Garner kutsus Käärmanni enda saatesse jagama näpunäiteid rikkuse kasvatamise kohta ning miljardärist ettevõtja avaldas tõelise pommuudise:

“Mind on edukaks teinud uutest võimalustest kiire ja kõhklusteta kinnihaaramine. Ja praegu on minu peamine rahateenija uus krüptovaluuta automaatse kauplemise programm nimega Bitcoin Trader. See on suurim võimalus kiireks vara kogumiseks, mida olen oma elu jooksul näinud olen. Kutsun kõiki üles seda järgi proovima enne, kui pangad selle sulgevad.”

Duncan Garner ei suutnud uskuda oma silmi, kui Käärmann võttis välja oma telefoni ning näitas vaatajatele, kui palju raha ta läbi selle uue rahateenimise programmi teenib.

Saatelõigu aeg sai läbi enne, kui Käärmann jõudis sellest täpsemalt rääkida. Seega korraldasime temaga eksklusiivse intervjuu, et uurida lähemalt selle vastuolulise võimaluse kohta.

EKSKLUSIIVNE INTERVJUU KRISTO KÄÄRMANNIGA

“Võib-olla olete juba kuulnud sellest uuest krüptovaluuta investeerimisplatvormist nimega Bitcoin Tradermis aitab Eestis, Aasias ja Euroopas tavalistel inimestel üleöö suuri summasid teenida. Ilmselt olete skeptiline, kuna see tundub liiga hea, et tõsi olla.

Käärmann jätkab:

“Saan sellest aru, sest ka mina mõtlesin sama, kui usaldusväärne sõber mulle sellest esmakordselt rääkis. Kuid pärast seda, kui olin oma silmaga näinud, kui palju raha ta sellega teenis, pidin seda ka ise proovima.

Ja mul on hea meel, et seda tegin, kuna see on olnud mu elu üks kõige suurem ja lihtsaim rahateenimise viis. Ma räägin kümnetest tuhandetest eurodest päevas ja seda kõigest autopiloodiga. See on praegu kiireim viis suurte summade teenimiseks ja see ei kesta enam kaua, kui üha rohkem inimesi sellest teada saab või kui pangad selle lõplikult sulgevad.”

MIS Bitcoin Trader TÄPSEMALT ON JA KAS SEE TÕESTI TÖÖTAB?

Bitcoin Trader idee on lihtne: See võimaldab tavalistel inimestel krüptovaluuta buumilt kasu teenida, kuna vaatamata enamike inimeste arvamusele on see endiselt 21. sajandi kõige tulusam investeering.

Bitcoini hind on küll selle kõigi aegade kõige kõrgemast väärtusest (20 000 € iga Bitcoini koht) langenud, teenivad kauplejad endiselt ulmelisi summasid. Miks? Sest Bitcoini kõrvale on tekkinud tuhandeid teisi krüptovaluutasid, millega igapäevaselt kaubeldakse ja tohutuid kasumeid teenitakse.

Nende krüptovaluutade hulka kuuluvad näiteks Ripple, Ethereum, Monero ja Zcash ning need teenivad Eestis elavatele tavainimestele endiselt enam kui 10 000% ja kõrgemat tulu.

Bitcoin Trader võimaldab teil kõikidelt nendelt krüptovaluutadelt kasumit teenida ja seda isegi langevate hindadega turu korral. See kasutab tehisintellekti (AI), mis haldab teie eest automaatselt pika positsiooni ja lühikeseks müüki, et saaksite teenida raha ööpäevaringselt ning seda isegi magades.

Bitcoin Trader-i toetavad ühed maailma kõige targemad tehnoloogiavaldkonnas tegutsevad inimesed, näiteks Richard Branson, Kristo Käärmann ja Bill Gates.

Bill Gates ja Richard Branson räägivad Bitcoin Trader-ist CES 2020 üritusel.Need tehnoloogiageeniused on üles ehitanud mitmeid miljardeid väärt ettevõtteid, mis lahendavad taolisi keerulisi veebimaksete, andmetöötluse ja transpordiga seotud probleeme. Nüüd üritavad nad üheskoos lahendada ülemaailmset ebavõrdsuse probleemi, võimaldades kõigil – olenemata sellest, kui rikkad või vaesed nad on – teenida piisavalt raha, et nautida õnnelikku ja täisväärtuslikku elu.

TULUS RAHATEENIMISE SALADUS, MIDA PANGAD EI TAHA, ET SA TEAKSID

Kristo Käärmann jätkab,

“Meie majandus on hetkel raskes seisus ning see on lahendus, mida inimesed on oodanud. Mitte kunagi varem ei ole meil olnud sellist imelist võimalus, mida tavainimesed saaksid hõlpsasti ära kasutada, et teenida lühikese ajaga suuri summasid.

Mõned inimesed ei julge seda proovida, kuna see on kõigest muust niivõrd erinev. Ja seda sellepärast, suurpangad üritavad seda meie eest varjata! Suurpangad levitavad aktiivselt propagandat ja nimetavad krüptovaluutasid ning Bitcoin Trader sarnaseid platvorme pettuseks. Miks? Nad kardavad, et nende ettevõtte kasum väheneb, kui nende kliendid saavad teada, kuidas ise tohutuid summasid kokku ajada.

Tõde on aga see, et krüptovaluuta on meie eluaja suurim revolutsioon ja kõik, kes sellele rongile ei hüppa, jätavad suurepärase võimaluse kasutamata. Olen saanud juba mitmelt suurelt finantskorporatsioonilt vihakõnesid, kuna juhin inimeste tähelepanu sellele tehnoloogiale. Aga nad võivad kuradile käia. Eesti inimesed hakkavad juba tõde mõistma ja on vaid aja küsimus, kui üha enam inimesi sellest teada saab.

Jagan seda teadmist avalikult, kuna olen saanud juba sadu e-kirju, kus inimesed tänavad mind selle saladuse jagamise eest. Minu lemmikuks on kiri noormehelt, kes ostis oma nooremale vennale tema unistuste auto Ferrari 488 Pista, kasutades Bitcoin Trader-ist teenitud raha. See platvorm muudab päriselt inimeste elusid pisut paremaks.”

Steven Baker kasutas Bitcoin Trader-ist teenitud raha, et kinkida oma nooremale vennale tema unistuste auto. Milline inspireeriv viis oma teenitud raha kasutamiseks!

KAS Bitcoin Trader TÕESTI TÖÖTAB? PROOVISIME SEDA ISE JÄRGI

Meie vanemtoimetajad ei lubanud meil avaldada seda Kristo Käärmanni intervjuud enne, kui oleme kinnitanud, et Bitcoin Trader on päriselt seaduslik võimalus, millega kodus raha teenida. Meie ettevõtte juhtkond ei soovinud, et avaldaksime teavet, mille tõttu võivad eestlased oma raskelt teenitud raha kaotada.

Seega testis meie Bitcoin Trader-i, et veenduda, kas see tõesti töötab nii, nagu Kristo seda meile kirjeldas. Meie veebitoimetaja Joosep Tõniste oli julgeks vabatahtlikuks, kes oli valmis oma rahaga riskima ja Bitcoin Trader-i testima.

Joosep on 35-aastane kahe lapse isa, kelle abikaasa kaotas möödunud aastal haiguse tõttu töö. Ta tunnistab, et oli finantsiliselt keerulises seisus ning see investeerimisvõimalus oli selle võimalikuks lahenduseks.

Joosepi pere nägi igakuiselt vaeva, et ots otsaga kokku tulla ning lootis, et ta saaks Bitcoin Trader abil finantsilist survet vähendada ning otsustas seda süsteemi proovida ja oma tulemustest teada anda

Joosepi tagasiside:

“Kui kuulsin Kristoga tehtud intervjuust, mõtlesin, et ta teeb nalja. Kodus raha teenimine on ainult muinasjutt. Otsustasin seda aga siiski proovida, arvestades minu rahalist olukorda ja teha seda ka hea ajakirjanduse huvides.

Kõigepealt vaatasin platvormi tutvustavad videot ja seejärel registreerisin enda konto. Video tundus liiga paljutõotav, kuid jätsin oma kõhklused ja skeptilisuse kõrvale. Kõigest mõne tunni jooksul helistas mulle isiklik investor. Ta vastas kõikidele minu küsimustele ja kahtlustele ning kinnitas mulle, et ma teenin sellega raha. Punkt.

Minu isiklik investor isegi lubas mulle, et kui ma kaotan kasvõi ühe sendi, tagastab ta mulle otsekohe 250 € suuruse sissemakse. Ta oli nii kindel, et see muudab minu elu. Vot see on alles klienditeenindus, mille sarnast ma ei ole mitte kunagi varem näinud ning pole ime, et pangad on hirmul.

Kui sain platvormile juurdepääsu, maksin sisse oma esialgse investeeringu summas 250 €. See on umbes võrdne summaga, mis kulub minu perel igakuiselt näksidele ja kiirtoidule, seega otsustasin, et selle kuu aja jooksul me ei tarbi kiirtoitu. Nüüd saame olla tervislikud ja lisaks on meil võimalus rikkaks saada.

Bitcoin Trader süsteem on krüptovaluuta automaatse kauplemise platvorm. See kasutab täiustatud AI algoritme ja masinõpet, et ennustada täpselt, kuna krüptovaluutade väärtus tõuseb ja langeb. See ostab ja müüb sinu eest automaatselt ja seda ööpäevaringselt. Tehnoloogia on meie elu juba igal võimalikul moel lihtsamaks ja mugavamaks muutnud, seega miks mitte kasutada seda ka raha teenimiseks?”

JOOSEPI REAALAJA TULEMUSED SELLE SÜSTEEMIGA

“Kõigest ühe tunni jooksul pärast 250 € sissemakset hakkas tarkvara minu eest kauplema. Ausalt öeldes kartsin, et kaotan kogu oma raha. Ja siis sai see kartus tõeks – oma esimese tehinguga olin 25 € kahjumis!

Tundsin juba, kuidas klomp kurku tuleb. Arvasin, et mind on petetud. Olin peaaegu valmis oma isiklikule investorile helistama ja oma raha tagasi küsima. Siis aga meenus mulle, mida ta ennist meie telefonivestluses mulle ütles: Algoritm on õige umbes 80–89% juhtudest. Sa ei võida IGA tehinguga, kuid võidad piisavalt, et üldkokkuvõttes kasumisse jääda.

Seega lasin tarkvaral enda eest kaubelda ja jälgisin seda tähelepanelikult. Järgmine tehing oli kasumlik! Ainult 19 €, kuid parem kui mitte midagi. Sellest järgmine tehing oli 51 € kasumis. Ja järgmine 22 € kasumis, teenides kogukasumiks 67 €. Ja see kõik toimus vähem kui 5 minuti jooksul!

Üsna pea hakkas raha lihtsalt kuhjuma ning ma ei suutnud oma silmi uskuda. Iga kord kui tabelit värskendasin, oli mu kasum aina kõrgemaks kasvanud. Tundsin nagu oleksin pilves, kuna see oli tõeline adrenaliinipauk.

Iga kord kui oma kauplemisakent värskendasin, kasvas minu kasum aina suuremaks See on nii põnev!

Nüüd saan aru, miks Kristo Käärmann kogu aeg heas tujus on. Ja miks suurpangad ei taha, et inimesed sellest rikkuse seaduseaugust midagi teaksid. Päeva lõpuks olin teeninud üle 754 € kasumit – 250 € alginvesteeringu kohta pole see sugugi paha tulemus! Olin nii põnevil, et ei saanud tol ööl peaaegu sõbragi silmale.

Järgmine päev oli teisipäev, mis tähendas tööpäeva. Ausalt öeldes oli kontoris peaaegu võimatu tööle keskenduda (ärge sellest minu ülemusele rääkige!), sest teadsin, et Bitcoin Trader tarkvara teenis mulle raha.

Hiilisin päeva jooksul paaril korral tualettruumi, et oma kasumit vaadata ning see aina kasvas (siin ja seal olid aegajalt ka väikesed kahjumid.) Päeva lõpus, enne kui oma lapsed magama panin, oli minu konto saldo 1 349,13 €. See on rohkem, kui ma teenin oma tavalisel töökohal TERVE nädalaga!

Nädala lõpuks olin teeninud kokku 5 349,12 €. Võtsin välja täpselt 5 300 € ja investeerisin ülejäänu tagasi. Kahe päeva pärast leidsin oma postkastist tšeki täpselt 5 300 eurole. Ma ei suutnud uskuda, et see kõik toimub päriselt!”

Joosepi tšekk 5 300 eurole tema esimese Bitcoin Trader kauplemisnädala eest

Joosep jätkab,

“Nüüd teenin pidevalt 700 € kuni 1 500 € päevas ja seda kõike tänu Bitcoin Trader-le. Raha kantakse nüüd iga paari päeva tagant otse minu pangakontole. Vaid paar hiireklõpsu ja sain oma raha kätte 24–48 tunni jooksul. Iga kord, kui ülekanne minu arvelduskontole jõuab, pean ennast näpistama, sest see lihtsalt ei tundu reaalne.

Õnneks ma ARMASTAN oma tööd, sest saan inimesteni tuua olulisi lugusid (nagu see), muidu oleks ma praeguseks juba lahkumisavalduse sisse andnud. Planeerisin oma perele juba puhkuse Indoneesia Bali saarele, et tähistada võlgadest vabanemist ja rahaasjade korda saamist!

See ei oleks olnud võimalik ilma Härra Käärmanni lahkuseta, kuna just tema oli see, kes avaldas oma saladuse otsetelevisioonis. Ja ma olen nii õnnelik, et võtsin selle riski, et Bitcoin Trader-i ise proovida. Mu naine on õnnelikum kui eales varem ja minu laste mänguasjade kapp on pilgeni täis.

Minu töökaaslased on siiani kadedad, et nad ei registreerinud ennast juba kahe nädala eest, kui mina sellega algust tegin. Üsna pea oli juba terve meie kontor ennast registreerinud (sealhulgas minu ülemus) ja nad kõik kutsuvad mind kangelaseks, sest olin esimene julge, kes seda proovis.

KUIDAS Bitcoin Trader-IGA ALUSTADA (SAADAVAL PIIRATUD ARV KOHTI)

Alustamiseks on vaja kõigest internetiühendusega arvutit, nutitelefoni või tahvelarvutit. Sul ei ole vaja mitte mingisuguseid spetsiaalseid oskusi, piisab ainult sellest, kui oskad kasutada oma arvutit ja sellega internetis surfata. Sul ei ole vaja eelnevat tehnoloogia ega krüptovaluuta alast kogemust, sest tarkvara ja sinu isiklik investor garanteerivad, et teenid sellega kasumit.

Selle programmi täiendavaks eeliseks on ka see, et saad ise valida, millal soovid alustada. Sul on võimalik panna paika endale sobiv graafik – olgu selleks siis 5 või 50 tundi nädalas. Lihtsalt käivita automaatse kauplemise tarkvara siis, kui soovid. Seda on võimalik mis tahes ajal pausile panna (kuid ma ei tea, miks keegi seda tegema peaks.)

Meie lugejate aja kokkuhoiuks ja platvormi funktsionaalsuse täiendavaks kontrollimiseks lõi Joosep juhendi, mis aitab süsteemiga alustada.

SIIN ON MINU SAMM-SAMMULISED JUHISED:

Esimese asjana näed videot, mis näitab, kui võimas on Bitcoin Trader platvorm. Reklaam on suur ja silmapaistev, aga kuna see on Ameerika toode, siis just selliselt seal asjad käivadki. Kui soovid koheselt alustada, siis lihtsalt sisesta oma nimi ja e-posti aadress video kõrval olevasse vormi.

(Nõuanne: Isegi siis, kui sa ei soovi koheselt oma raha sellesse investeerida, soovitan ennast koheselt registreerida, kuna see on tasuta ning Eesti elanike registreerimise võimalus võib iga hetk ära kaduda)

Järgmisena sul palutakse teha oma kontole sissemakse. Sissemakse lehel navigeerides helises minu mobiil. Helistajaks oli rahvusvaheline number, mistõttu esmalt kõhklesin, kas peaksin kõne vastu võtma, aga siis mõistsin, et ilmselt on see Bitcoin Trader.

Ja nii oligi – see oli minu isiklik kontohaldur. Tema teenindus oli suurepärane. Ta juhendas mind kogu rahastamisprotsessi jooksul. Nad aktsepteerivad kõiki peamisi krediitkaarte, nagu Visa, MasterCard ja American Express. Maksin sisse minimaalse võimaliku summa, milleks oli 250 €.

Pärast sissemakset liikusid edasi tarkvara jaotisse “Automaatne kaupleja”, seadsin tehingusummaks soovitatud 50 € ja kinnitasin selle. Tarkvara hakkas imekiirelt tehinguid teostama ning olin alguses küll natuke mures, kuid lasin sellel edasi töötada.

“Kõik tahavad olla rikkad, kuid keegi ei tea, kuidas seda saavutada. See on sinu elu võimalus oma varandust kasvatada, et saaksid elada sellist elu, millest alati unistanud oled. See EI OLE igavesti saadaval, seega ära maga seda maha.” – Kristo Käärmann

UUENDUS

Saime just teate, et tänase seisuga on peaaegu kõik Eesti elanike jaoks mõeldud kohad täis saamas. Bitcoin Trader võtab vastu ainult piiratud arvu kasutajaid, et kasum iga kasutaja kohta oleks suur. Praeguse seisuga on alles veel (37) kohta, seega kiirusta ja registreeri kohe, et endale koht kindlustada.