Uncategorized

Jaroslav Haščák BTC Pro Air 24 Recenzia Obvinenia voči Jaroslavovi Haščákovi

Jaroslav Haščák investoval do startupu 1,5 milióna eur, pričom tvrdí „Toto je budúcnosť.“

Množstvo Slovákov už zarába z domu milióny pomocou tejto „finty na zbohatnutie“ – je to však naozaj možné?

Jaroslav Haščák odhaľuje novú tajnú investíciu, vďaka ktorej závratne bohatnú stovky ľudí po celom svete

Jaroslav Haščák je slovenský podnikateľ a finančník, jeden z partnerov finančnej skupiny PENTA INVESTMENTS LIMITED. Preslávil sa ako úprimný človek, ktorý nemá problém povedať pravdu o tom, ako zarába peniaze.

Minulý týždeň sa Jaroslav Haščák predstavil v relácii „Téma“ s moderátorom Petrom Bielikom a ohlásil novú „fintu na zbohatnutie“, ktorá zjavne dokáže za 3 až 4 mesiace spraviť milionára z kohokoľvek.

Jaroslav Haščák nabádal všetkých na Slovensku, aby sa zapojili a nepremeškali túto úžasnú príležitosť, skôr než to banky nadobro zakážu.

Pravdou je, že už niekoľko minút po dokončení rozhovoru volali zástupcovia Slovenskej národnej banky so žiadosťou, aby sa tento rozhovor neodvysielal, čo už bolo aj tak neskoro.

Toto presne sa stalo:

Moderátor relácie „Téma“ Petr Bielik pozval do relácie Jaroslava, aby sa s divákmi podelil o tipy, ako zbohatnúť, pričom vtom NAŽIVO v televízii prezradil tieto fascinujúce správy:

„Uspel som vďaka tomu, že som rýchlo využíval nové príležitosti – bez akéhokoľvek zaváhania. A práve teraz je mojím najvýnosnejším spôsobom zarábania program na automatické obchodovanie s kryptomenami zvaný BTC Pro Air 24. Ide o najväčšiu príležitosť rýchlo vybudovať veľké bohatstvo, akú som v živote dostal. Všetkých nabádam, aby si to pozreli, skôr než to banky zakážu.“

Petr Bielik bol z toho skutočne ohromený, keď divákom ukázal, koľko peňazí bolo už vložených na osobný bankový účet prostredníctvom tohto nového programu na zarábanie, o ktorom si šuškajú všetci na Slovensku.

Zmeňte svoj život ešte dnes a začnite s BTC Pro Air 24

Rozhovor sa skončil, skôr než to mohol Jaroslav Haščák rozobrať podrobne, preto sme sa s ním dohodli na exkluzívnom rozhovore, aby sme sa o tejto kontroverznej príležitosti dozvedeli viac.

EXKLUZÍVNY ROZHOVOR S JAROSLAVOM HAŠČÁKOM:

„Možno ste už počuli o tejto novej platforme na investovanie do kryptomien, ktorá sa volá BTC Pro Air 24 a pomáha ľuďom na Slovensku, vo Veľkej Británii a Severnej Amerike veľmi rýchlo zarábať veľké sumy peňazí. Možno o tom pochybujete, lebo to znie až pridobre na to, aby to bolo skutočné.“

Jaroslav Haščák pokračuje:

„Chápem to, pretože som si myslel to isté, keď mi o tom rozprával môj spoľahlivý kamarát. Keď som však potom na vlastné oči videl, koľko peňazí na tom zarába, musel som to vyskúšať aj ja.

Som rád, že som to vyskúšal, pretože som vďaka tomu zarobil poriadne veľa peňazí a navyše celkom ľahko. Bavíme sa o desiatkach tisíc eur denne v režime autopilota. Ide o doslova najrýchlejší spôsob, ako momentálne zarábať kopec peňazí. A nepotrvá to už príliš dlho, kým sa o tom dozvie oveľa viac ľudí. Alebo keď to banky nadobro zakážu.“

ČO PRESNE JE AUTOMATICKÁ OBCHODNÁ PLATFORMA A AKO FUNGUJE?

Princíp platformy BTC Pro Air 24 je veľmi jednoduchý: Umožňuje priemernému človeku zarobiť na boome kryptomien, ktorá naďalej predstavuje najlukratívnejšiu investíciu 21. storočia navzdory tomu, čo si si o tom ľudia myslia.

Hoci Bitcoin sa prepadol zo svojej celkovo najvyššej hodnoty 18 000 € za Bitcoin, obchodníci naďalej zarábajú poriadne sumy. Prečo? Pretože okrem Bitcoinu existujú tisícky kryptomien, s ktorými sa denne obchoduje s obrovskými ziskami.

Medzi tieto kryptomeny patria napríklad Ripple, Ethereum, Monero, Zcash a Ripple a aj naďalej zabezpečujú bežným ľuďom na Slovensku výnosy vo výške 10 000 % a viac.

BTC Pro Air 24 vám umožňuje zarábať na všetkých týchto kryptomenách, dokonca aj pri medveďom trhu. Používa umelú inteligenciu (AI) na automatické spracovanie dlhých a krátkych pozícií, vďaka čomu môžete nepretržite zarábať, a to dokonca aj počas spánku.

Za platformou BTC Pro Air 24 stoja viacerí z najväčších technologických géniov súčasnosti, ako sú aj napríklad Richard Branson, Elon Musk a Bill Gates.

Bill Gates a Richard Branson diskutujú o platforme BTC Pro Air 24 na udalosti CES 

Títo technologickí géniova vybudovali spoločnosti s hodnotou miliárd eur zaoberajúce sa riešením komplexných problémov, ako sú online platby, výpočtové operácie a doprava. Teraz sa zaoberajú globálnym problémom príjmovej nerovnosti tak, že každému (bez ohľadu na to, aký chudobný alebo bohatý daný človek je) zarobiť dosť peňazí na žitie spokojného a plnohodnotného života.

TAJOMSTVO ZARÁBANIA PEŇAZÍ, KTORÉ BANKY NECHCÚ VYZRADIŤ:

Jaroslav Haščák pokračuje,

„Zažívame náročné hospodárske časy a toto je riešenie, na ktoré ľudia čakali. Nikdy v histórii sme doposiaľ nemali takú úžasnú príležitosť, vďaka ktorej by mohli bežní ľudia jednoducho využiť možnosť zarobiť obrovské bohatstvo v takom krátkom čase.

Niektorí ľudia s vyskúšaním tejto platformy váhajú, pretože je natoľko odlišná. Je to spôsobené tým, že veľké banky sa to snažia utajiť! Veľké banky aktívne vytvárajú propagandu a platformy na obchodovanie s kryptomenami, ako je BTC Pro Air 24, označujú za podvod. Prečo? Obávajú sa, že keď zákazníci zistia, ako svojpomocne generovať obrovské bohatstvo, ich firemné zisky sa znížia.

Pravdou je, že kryptomena je revolúciou našich čias a každý, kto túto príležitosť nevyužije, premeškal veľkú šancu. Od veľkých finančných korporácií som už dostal viaceré nepríjemné hovory vrátane vyhrážok, pretože ľudí upozorňujem na túto technológiu. Je mi to však jedno. Slováci sa už začínajú dozvedať pravdu a je len otázkou času, než sa to dozvie čoraz viac ľudí.

Tieto informácie zdieľam, pretože som dostal tiež stovky e-mailov od ľudí, s ktorými som sa o toto tajomstvo už podelil. Môj obľúbený pochádza od mladíka, ktorý kúpil svojmu mladému bratovi jeho vysnívané auto – Ferrari 488 Pista, pričom na to použil peniaze, ktoré zarobil cez BTC Pro Air 24. Táto platforma skutočne zlepšuje život všetkých ľudí na svete.“

Valentín Kocúr využil peniaze zarobené cez BTC Pro Air 24 na to, aby svojmu mladšiemu bratovi kúpil jeho vysnívané auto. Ide o naozaj inšpiratívny spôsob, ako využiť peniaze na dobrú vec!

NAOZAJ TO FUNGUJE? SAMI SME TO VYSKÚŠALI:

Naši skúsení redaktori by nám nedovolili zverejniť rozhovor s Jaroslavom, keby sme si neoverili, že BTC Pro Air 24 predstavuje legitímny spôsob, ako zarobiť peniaze z domu. Naše vedenie nechcelo, aby sme zverejnili informácie, ktoré by mohli potenciálne spôsobiť, že by Slováci prišli o svoje ťažko zarobené peniaze.

Preto náš redaktorský tím BTC Pro Air 24 vyskúšal, aby sa ubezpečili, že to naozaj funguje tak, ako to opísal Jaroslav Haščák. Jeden z našich online redaktorov, Ján Koreň, sa dobrovoľne ponúkol, že vyskúša BTC Pro Air 24 a bude pri tom riskovať vlastné peniaze.

Ján je 46-ročný otec 2 dievčat, ktorého manželka prišla z dôvodu choroby o zamestnanie. Priznal sa, že finančne mu to nevychádza práve najlepšie, pričom táto investičná príležitosť by to mohla vyriešiť.

Rodina Jána Koreňa sa musela obmedzovať, aby vyžili, a dúfali, že platforma BTC Pro Air 24 by ich mohla od tohto finančného tlaku oslobodiť, preto sa rozhodol, že systém otestuje a podelí sa o výsledky

Ján uvádza:

„Keď som ten rozhovor počul prvýkrát, myslel som si, že to je vtip. Zarábať peniaze z domu je iba sen. Rozhodol som sa to však aj tak vyskúšať, keďže som nebol v práve najlepšej finančnej situácii – a tiež ako novinársku prácu.

Pozrel som si o platforme úvodné video a potom som sa zaregistroval. Video sa mi zdalo až príliš sľubné, ale rozhodol som sa zbytočne to zatiaľ nespochybňovať. Za pár hodín mi zavolal môj osobný investor. Zodpovedal všetky moje nejasnosti a ubezpečil ma, že na tom zarobím.

Môj osobný investor mi dokonca sľúbil, že ak prerobím čo i len jeden cent, okamžite mi vráti môj vklad vo výške 250 €. Bol si až taký istý tým, že mi zmení život. Musím povedať, že takéto služby zákazníkom som nikde inde nevidel, a nečudujem sa, že z toho majú banky obavy.

Keď som získal prístup na platformu, uskutočnil som svoj počiatočný vklad vo výške 250 €. Približne toľko minie naša rodina mesačne na rýchle občerstvenie, preto som sa rozhodol, že mesiac si žiadne nebudeme kupovať. Budeme tak zdravší a navyše získame aj šancu zbohatnúť.

Samotný systém BTC Pro Air 24 je automatická obchodná platforma s kryptomenami. Softvér používa pokročilé algoritmy umelej inteligencie a strojového učenia, aby presne predvídal, kedy pôjdu kryptomeny nahor a kedy nadol. Následne ich bude za vás automaticky nepretržite nakupovať a predávať. Technológia nám už uľahčila život všemožnými spôsobmi, tak prečo ju nevyužiť aj na zarábanie peňazí?“

JÁNOVE VÝSLEDKY V SYSTÉME V REÁLNOM ČASE

„V priebehu hodiny od vloženia 250 € začal softvér obchodovať za mňa. Pravdupovediac som bol nervózny, že o všetky peniaze prídem. Hneď môj prvý obchod totiž znamenal stratu 25 €!

Cítil som, ako mi zviera hrdlo. Myslel som totiž, že ma podviedli. Už som bol pripravený zavolať môjmu osobnému investorovi a požiadať o vrátenie peňazí. Potom som si však spomenul, čo mi predtým počas hovoru povedal: Algoritmus je úspešný v 80 až 89 % prípadov. Nezarobíš na KAŽDOM obchode, ale zarobíte dosť na to, aby ste boli celkovo v zisku.

Nechal som teda softvér, aby za mňa obchodoval a dôsledne som ho sledoval. Ďalší obchod bol ziskový! Bolo to iba 19 €, ale stále to bolo aspoň niečo. Ďalší obchod potom priniesol zisk 51 €. Potom zisk 22 €, čiže spolu to už bol zisk 73 €. A to všetko netrvalo ani 5 minút!

Čoskoro som začal peniaze naberať ako zmrzlinu a nemohol som veriť vlastným očiam. Vždy, keď som obrazovku obnovil, výnosy mi rástli a rástli. Mal som pocit, ako keby som bol na drogách, pretože napätie vo mne priam vrelo.

Teraz už viem, prečo je Jaroslav Haščák neustále dobre naladený. A prečo veľké banky nechcú do tohto reťazca bohatstva pustiť ďalších ľudí. Na konci dna som už mal zisk vyše 754 €, čo pri počiatočnej investícii 250 € vôbec nie je zlé! Bol som taký nadšený, že som ledva zaspal.

Ďalší deň bol utorok a musel som ísť zase do práce. Pravdupovediac (môjmu šéfovi to nepovedzte) bolo pre mňa ťažké sústrediť sa na robotu, keď som vedel, že softvér BTC Pro Air 24 mi zarába peniaze.

Párkrát som sa nenápadne vyparil na toaletu, aby som si skontroloval zisk, ktorý mi neustále rástol (s príležitostnými malými stratami). Na konci dňa, než som uložil deti do postele, bol zostatok na mojom účte 1 349,13 €. To je viac než zarobím za MESIAC v mojej bežnej práci!

Na konci týždňa som zarobil spolu 5 349,12 €. Vybral som si presne 4 500 € a zvyšok som znova investoval. Za 2 dni mi poštou prišiel prvý šek na presne 4 500 €. Nemohol som uveriť, že to je pravda!“

Ján Koreň dostal za svoje prvé dva týždne používania BTC Pro Air 24 šek na 4 500 €

Ján Koreň pokračuje,

„Teraz zarábam vďaka BTC Pro Air 24 denne pravidelne 700 € až 1 500 €. Peniaze sa mi teraz iba každých pár dní automaticky uložia na môj bankový účet. Stačilo zopár kliknutí a do 24 až 48 hodín som získal svoje peniaze. Vždy, keď prevod príde na môj účet, sa musím uštipnúť, aby som si bol istý, že to nie je sen.

Svoju prácu našťastie MILUJEM, pretože ľuďom prinášam dôležité správy (ako je táto). Inak by som už dal výpoveď. Pre svoju rodinu som však naplánoval dovolenku na Bali (Indonézia), aby sme spolu oslávili, že už nemáme dlhy a konečne máme svoju finančnú situáciu pevne v rukách!

Nebolo by to možné bez štedrosti Jaroslava a zdieľania jeho tajomstva naživo v televízii. Som rád, že som to riskoval a sám som BTC Pro Air 24 vyskúšal. Moja manželka je teraz šťastnejšia než kedykoľvek predtým a moje deti majú viac hračiek, než vedia spočítať.

Moji kolegovia si teraz vyčítajú, že sa pred dvoma týždňami nezaregistrovali rovnako ako ja. Netrvalo však dlho a zaregistrovali sa všetci (vrátane môjho šéfa) a za to, že som to vyskúšali, mi teraz hovoria, že som hrdina.“

AKO ZAČAŤ? (POČET DOSTUPNÝCH MIEST JE OBMEDZENÝ)

Ak chcete začať, potrebujete iba počítač, smartfón alebo tablet s prístupom na internet. Nepotrebujete žiadne špeciálne zručnosti okrem toho, že musíte vedieť, ako používať počítač a prehliadať internet. Nemusíte mať žiadne skúsenosti s technológiami ani kryptomenami, pretože softvér a váš osobný investor zaručujú, že dosiahnete zisk.

Ďalšou výhodou tohto programu je, že môžete začať, kedy chcete. Môžete si stanoviť vlastný harmonogram – či už to bude 5 hodín týždenne alebo 50 hodín týždenne. Jednoducho zapnite automatický obchodný softvér, keď chcete, a môžete ho tiež kedykoľvek pozastaviť (neviem, prečo by ste to však mali vôbec robiť).

Ján Koreň sa rozhodol, že našim čitateľom pomôže ušetriť čas a dôkladne skontrolovať fungovanie systému, preto vytvoril príručku, ako systém začať používať.

TU JE MOJA PODROBNÁ PRÍRUČKA:

Prvá vec, ktorú uvidíte, je video predvádzajúce silu BTC Pro Air 24. Reklama je veľká, trúfalá a priamočiara, ale ide o americký produkt a toto je jednoducho ich typický prístup. Pri videu však každopádne jednoducho odošlete svoje meno a e-mailovú adresu a môžete rovno začať.

(Tip: Aj keď sa rozhodnete neinvestovať žiadne peniaze, odporúčam vám zaregistrovať sa, pretože to je zadarmo a registrácie pre Slovákov môžu čoskoro ukončiť)

Ďalej dostanete žiadosť o pridanie peňazí na váš účet. Keď som prechádzal na stránku vkladu, zazvonil mi telefón. Bolo to medzinárodné telefónne číslo, takže som váhal, či zdvihnúť, no potom som si uvedomil, odkiaľ to volajú.

Samozrejme to bol môj osobný správca účtu. Jeho služby boli skvelé. Previedol ma procesom vloženia peňazí na účet. Prijímajú všetky hlavné kreditné karty, ako sú Visa, MasterCard a American Express. Pustil som sa do toho a vložil som si minimálnu možnú sumu, čiže 250 €.

Po pridaní prostriedkov som v softvéri prešiel do sekcie Automatické obchodovanie, nastavil som sumu na obchodovanie na odporúčaných 50 € a aktivoval som ho. Softvér začal rýchlo obchodovať a hoci som z toho mal spočiatku obavy, nechal som ho robiť si svoju prácu.

„Všetci chcú byť bohatí, ale nikto nevie, ako to dosiahnuť. Toto je životná šanca zarobiť kopec peňazí, ktoré vám umožní žiť život, po akom túžite. NEBUDE to k dispozícii navždy, takže to nepremeškajte.“ – Jaroslav Haščák

NOVINKA

Práve sme dostali správu, že k sú takmer všetky pozície pre Slovákov obsadené. BTC Pro Air 24 môže prijať už iba obmedzený počet používateľov, aby sa udržali zisky na používateľa dostatočne vysoké. Momentálne zostáva voľných (37) miest, takže sa poponáhľajte a zaregistrujte sa, aby ste si zabezpečili svoje miesto.