Jaromír Jágr Bitcoin Billionaire Jan Kraus recenze 2023 – podvod nebo legitimní?

ŠPECIALNÍ ZPRÁVA: Poslední investice Jaromíra Jágra zanechala experty v údivu a velké banky zůstali z toho vyděšené

Čeští obyvatelé pohodlne z domova vydelávají jíž milióny dolarů prostředníctvím “smičky na bohatství” – donutí to českého hokejisty opustit kanceláře na konci měsíce?

Český hokejista Jaromír Jágr jsi udelal své jméno jako člověk, který rěkne co má na jazyku, a kterému nevadí být úpřimný o všem, včetne toho jak vydeláva peníze.

Minulý týden, byl v pořadu Jana Krause a oznámil novinku “smičku na bohatství”, o které řekl, že může změnit kohokoliv v milionáře během 3-4 měsícu. Jaromír Jágr radí každému, aby se chopil příležitosti dříve než se velké banky rozhodnou tuhle možnost zrušit.

A jistě, minuty po odvisíláni rozhovoru, se ozvala Národní Banka České republiky se žádostí o zrušení vysílání rozhovoru Jaromíra Jágra – avšak bylo jíž příliš pozdě.

Jan Kraus pozval Jaromíra Jágra do pořadu, aby se podelil s lidma o vědomosti jak se stát bohatým, avšak nikto nečekal, že herec řekne takovéto informace:

Jaromír Jágr odhlalil živě své triky jak vydělat peníze.

„ Úspěšným sem se stal díky schopnosti, rychle naskočit do nových příležitostí – bez jakéhokoli zaváhání. V současné době vydelávam peníze hladne díky novému programu na automatické obchodování s kryptoměnou, který se jmenuje Bitcoin Billionaire. Je to největší příležitost, vybudovat jsi rychle velké jmění, jakou jsem kdy v živote viděl. Radím vám, podívejte se na to, než to banky zruší. “

Jan Kraus zůstal v údivu, když Jaromír Jágr vytáhl mobil a ukázal divákům, kolik peněz dokáže vydělávát díky tomuto novému programu na vydělávání peněz, o kterém se nyní mluví po celé České republice.

Pořad skončil dříve, než mohl Jaromír Jágr říci všechno co chtel, a tak jsme ho požádali o exkluzivní rozhovor, abychom se dozvěděli více o této kontroverzní příležitosti.

EXKLUSIVNE s Jaromírem Jágrem

„Je možné, že jste jíž měli príležitost slyšet o této nové investiční platformě na kryptoměnou s názvem Bitcoin Billionaire, která dáva možnost běžným lidem v České republice, Asii a Severní Americe budovat štěstí přes noc. Můžete být skeptičtí, protože to zní příliš dobře, než aby to byla pravda.“

Jan Kraus vložil 6 600 Kč a skusil si tento systém osobne. Během několika minut dosáhl zisk větší než 12 990 Kč!

Jaromír Jágr pokračuje:

„Zcela tomu rozumím, protože jsem si myslel totéž, když mi o tom řekl přítel. Ale poté, co jsem viděl na vlastní oči, kolik peněz vydělává, musel jsem to zkusit sám.

„Jsem nesmírne rád, že jsem se to téhdy rozhodl zkusit, protože to byli jedny z největších a nejjednoduššej vydělanejch peněz, jaké jsem kdy získal. Mluvím o desítkách tisíc Českých korůn vydelaných denně bez toho aniž bych musel pohnout prstem. Jsem si jist, že je to nejrychlejší způsob, jak vydělat nečekané množství peněz, právě teď. Bohužel nebude to trvat donekonečna, když se o tom dozví více lidí. Nebo když to banky nadobro zastaví.“

Jaromír Jágr pokračuje,

„Je prěd náma těžké ekonomické období a toto je řešení, které lidem pomůže. Doposud jsme neměli tak úžasnou příležitost, kterou by běžní lidé mohli tak snadno využít k tomu, aby za tak krátkou dobu vydelali tolik peněz.“

Naši vedouci redaktoři nám nedovolili zveřejnit rozhovor s Jaromírem Jágrem, dokud jsme si neověřili, že Bitcoin Billionaire je legitimní stránka umožňujíci vydělat peníze z pohodlí domova. Naše vedení společnosti nechtělo, abychom zveřejňovali jakékoli informace, které by potenciálně mohly způsobit, že občané České republiky přijdou o své těžce vydělané peníze.

Náš redakční tým jse tedy rozohodl otestovat Bitcoin Billionaire, aby jsi mohli byt jistí, že skutečně funguje a je legitimní, jak říkal Jaromír Jágr. Jeden z našich online redaktorů, Marco Vlasák, se rozhodl dobrovolně vsadit své vlastní peníze do nejistosty a otestovat Bitcoin Billionaire.

Marco má 53 let je otcem 2 holčiček, jeho manželka stratila minulý rok kvůli nemoci práci. Přiznal se, že má potíže s financemi, a tato investiční příležitost by mohla být odpovědí na všechny problémy.

Marcoova rodina měla problémy s penězi a doufala, že Bitcoin Billionaire im může pomoct vyřešit to, a tak se rozhodli otestovat systém a zaznamenat své výsledky.

Marco poznamenal:

„Úplne poprvé, když jsem poslouchal rozhovor s Jaromírem Jágrem, myslel jsem si, že si dělá jenom žertík ze všech lidí co ho poslouchaj. Vydělávání peněz z domova je jenom šprím. Rozhodl jsem se to tedy zkusit kvůli finančním problémům – a kvůli příležitosti napsat článek.

Můj osobní finanční poradce mi dokonce slíbil, že pokud ztratím coby jenom korunu, okamžitě mi vrátí celý můj vklad 6 600 Kč. Natolik věřil, že to je příležitost, která změní můj život. Tak to skvělý zákaznický servis nad rámec svých povinností je věc, kterou sem doposud neviděl, není divu, že se banky tak velice bojí.

Hned poté jsem získal přístup do platformy, jsem vložil svou počáteční investici 6 600 Kč. Částka, kterou mojí rodina utrácí každý měsíc za jídlo v restauracích, a tak jsem se rozhodl pro jeden měsíc přestat vařit jenom doma. Nyní jsi můžeme užívat kolik chcem a můžeme bohatnout. “

MARCOVE VÝSLEDKY, KTERÉ ZAZNAMENAL V SLUŽBĚ

„Do 1 hodiny od vkladů 6 600 Kč software začal obchodovat za mě. Abych se přiznal, měl jsem strach, že přijdů o všechny své peníze. A jak jinak, můj první obchod byl ztráta 500 Kč!

Rozhodl jsem se tedy nechat software, aby za mě obchodoval, a pozorně jse díval. Další obchod byl ziskový! Pouze 78 Kč, ale bylo to aspoň něco. Další obchodem pak byl zisk 2 000 Kč. Poté zisk 1 210, celkový zisk 3 201. A všchno toto se událo během 5 minut!

Už chápu, proč má Jaromír Jágr tak skvělou náladu. A taky proč velké banky nechtějí, aby lidi vědeli o této díře v systému jak se dostat k bohatství. Na konci dne jsem měl přes 30 134 Kč zisk, což je velice slušné, pri počátečné investice 3 500 Kč! Byl jsem tak nadšený, že jsem nemohl zaspat.

Několikrát jsem se musel podívat na telefón, abych zkontroloval své zisky, a oni pořád pribývali (s malou ztrátou sem a tam). Na konci dne, než jse mi podařilo uspat děti, můj zůstatek na účtu byl 50 607 Kč. To je víc, než dokážů vydělat za týden ve své práci!

Na konci týdne jsem už měl celkem 220 235 Kč. Vybral jsem si nějaké peníze, kdyby náhodou se něco pokazilo a zbytek jsem znovu investoval. Do 2 dnů jsem měl peníze na účtu. Nemohl jsem uvěřit, že je to všechno skutečný! “

Marco pokračuje,

„Právé teď díky Bitcoin Billionaire, vydělávám dalších 20 909 až 60 235 Kč denně. Peníze se na můj bankovní účet ukládají každých pár dní. Když chci tak udělám pár kliknutí a peníze mám do 24–48 hodin. Pokaždé, když převod dorazí na můj účet, musím se štípnout, abych se ujistil, že se mi nesní.

Toto vše by nebylo možné bez pana Jágra a jeho tajemství, s kterým se rozhodl podelit naživo v televizi.

Marco chctel pomoc a ušetřit čas našim čtenářům, důkladně zkontrolovat funkčnost stránky, a tak vytvořil průvodce, jak začít se systémem.

(Tip: Pokud se rozhodnete neinvestovat peníze, doporučuji aspoň se zaregistrovat hned teď, protože je to zdarma a registrace pro obyvatele České republiky se mohou zrušit)

Vložil jsem minimální částku, která je 6 600 Kč.

Po vložení peněz jsem přešel do části softwarů „Auto-Obchodováni“ , nastavil částku obchodu na doporučených 3 000 Kč a zapl to. Software začal obchodovat vážne rychle a já jsem byl zpočátku z toho znepokojen, ale nechal jsem to dělat svou věc. “

„Každý by byl rád bohatý, ale nikdo nejde tomu na vstříc. Toto, je ta příležitost vybudovat si celoživotní jmění, které vám umožní žít život, který má málo kto. Nebude tu ta možnost navždy, takže si ji nenechte ujít.” – – Jaromír Jágr

3 JEDNODUCHÉ KROKY ZAČÍNÁME

Zaregistrujte si bezplatný účet

Vložte minimálně 6 600 Kč
Využijte automatizovanou obchodní platformu a získejte zisky nepřetržitě!

Poznámka: Registrace je nyní pro veřejnost uzavřena a přístup k softwaru a vyhrazenému osobnímu investorovi obdrží pouze uživatelé, kteří se zaregistrují prostřednictvím našeho exkluzivního odkazu.

Krok 1:ZAREGISTRUJTE SA ZDARMA

Krok 2:VLOŽTE MINIMÁLNĚ 6 600 KČ NEBO MĚNU PODLE VAŠEHO VÝBĚRU

Krok 3:POUŽIJTE AUTOMATIZOVANOU PLATFORMU A ZÍSKEJTE ZISKY NEPŘETRŽITĚ!

AKTUÁLNĚ

Právě jsme obdrželi informaci, že jsou již plné téměř všechny pozice pro obyvatele České Republiky. Bitcoin Billionaire může přijmout pouze omezený počet celkových uživatelů, aby udržela vysoký zisk na jednoho uživatele. Právě teď je ještě (37) volných míst, tak neváhejte a přihlaste se nyní, ať máte jistotu svého místa..