Jan Musil – český moderátor a zpěvák. Jan je známý tím, že mluví otevřeně a přímo k věci. Nevadí mu být upřímný ohledně toho, jak si vlastně vydělává peníze.

Minulý týden se Jan Musil objevil v pořadu „Interview ČT24“, který uváděl Daniel Takáč, a oznámil novou „mezeru v zákonech pro získání bohatství“, u které je prokázané, že z kohokoliv udělá za 3 až 4 měsíce milionáře.

Jan Musil vyzval každého v České republice, aby se chopil této úžasné příležitosti ještě dříve, než ji velké banky nadobro uzavřou.

A stalo se tak, několik minut po rozhovoru volala do televize Česká národní banka s žádostí, aby tento rozhovor interview nevysílali, ale bylo to již příliš pozdě.

Co se ve skutečnosti stalo?

Moderátor „Interview ČT24“ Daniel Takáč pozval do pořadu Jana Musila, aby se podělil o tipy ohledně způsobů, jak zbohatnout, a poté se během přímého přenosu objevila tato bomba:

„Jsem úspěšný, protože rychle a bez váhání skáču po nových příležitostech. A právě nyní je mou jedničkou ve vydělávání peněz nový program pro automatické obchodovaní kryptoměn s názvem BTC Lidex Pro 360. Ve svém životě jsem zatím nenašel lepší příležitost, jak během relativně malé chvíle zbohatnout. Všem doporučuji, aby se na to podívali, než to banky zakážou.“

Daniel Takáč byl v šoku, když divákům ukázal, kolik peněz již přišlo na soukromý účet v bance prostřednictvím tohoto nového programu pro vydělávání peněz, o kterém si nyní v České republice všichni šeptají všichni.

Rozhovor skončil dříve, než se Jan Musil stihl podělit o více podrobností. Proto jsme si s ním sami domluvili exkluzivní rozhovor, abychom o této kontroverzní příležitosti zjistili více.

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR S JANEM MUSILEM:

„Možná jste již slyšeli o této nové investiční platformě pro kryptoměny s názvem BTC Lidex Pro 360, která pomáhá obyčejným lidem v České republice, Spojeném království a Severní Americe, aby přes noc pořádně zbohatli. Možná jste skeptičtí, protože to zní příliš dobře na to, aby to byla pravda.“

Jan Musil pokračuje:

„Chápu to, protože jsem si myslel naprosto to stejné, když mi o tom vyprávěl můj dlouholetý kamarád. Pak jsem ovšem viděl, kolik peněz vydělává a musel jsem to sám zkusit.

Jsem rád, že jsem to zkusil, protože tohle byly největší a nejsnadnější peníze, které jsem kdy vydělal. Mluvím o vyšších stovkách tisíc denně za pomoci autopilota. Je to skutečně nejrychlejší způsob, jak si nyní vydělat velký balík. A nebude dlouho trvat, než se o tom dozví více a více lidí. Nebo než to banky nadobro zakážou.“

CO PŘESNĚ JE AUTOMATICKÁ OBCHODNÍ PLATFORMA A JAK TO FUNGUJE?

Myšlenka ohledně BTC Lidex Pro 360 je jednoduchá: Umožnit průměrnému člověku, aby vydělal na boomu kryptoměn, který je stále nejlukrativnější investicí 21. století, ačkoliv si většina lidí myslí něco jiného.

Cena Bitcoinu klesla z historického maxima 447 000 Kč za Bitcoin, ale obchodníci stále vydělávají pořádný balík. Proč? Protože kromě Bitcoinu existují tisíce dalších kryptoměn, které se denně s obrovskými zisky obchodují.

K těmto kryptoměnám patří Ripple, Ethereum, Monero, Zcash a Ripple. Obyčejní lidé v České republice stále vydělávají 10 000 a více %.

BTC Lidex Pro 360 vám umožňuje profitovat ze všech těchto kryptoměn, a to dokonce i na medvědím trhu. Využívá umělou inteligenci (AI) k automatickému zpracování dlouhých a krátkých pozic, takže můžete neustále vydělávat, i když spíte..

BTC Lidex Pro 360 založily nejchytřejší technologické mozky současnosti. Můžeme jmenovat např. Richarda Bransona, Elona Muska či Billa Gatese.

Bill Gates a Richard Branson hovoří o BTC Lidex Pro 360 na veletrhu CES

Tito technologičtí géniové vybudovali mnohamiliardové společnosti řešící komplexní situace, jako např. online platby, výpočty a dopravu. Nyní se pustili do řešení globálního problému příjmové nerovnosti a umožňují komukoliv bez ohledu na to, jak je člověk bohatý nebo chudý, vydělat si dost peněz na šťastný a naplňující život.

TAJEMSTVÍ VYDĚLÁVÁNÍ PENĚZ, KTERÉ VELKÉ BANKY NECHTĚJÍ, ABYSTE SE DOZVĚDĚLI:

Jan Musil pokračuje:

„Prožíváme obtížné ekonomické období a toto je řešení, na které lidé čekali. Nikdy v historii neexistovala taková úžasná příležitost, díky které si mohou obyčejní lidé během krátké doby přijít na obrovské jmění.

Někteří lidé se to zdráhají vyzkoušet, protože je to naprostá novinka. A to je důvod, proč se to velké banky snaží skrývat! Velké banky aktivně vytváří propagandu a nazývají kryptoměny a platformy, jako je např. BTC Lidex Pro 360, podvodem. Proč? Bojí se, že se jim zmenší zisky, když se zákazníci dozví, jak mohou sami přijít k obrovskému bohatství.

Pravdou je, že kryptoměny jsou revolucí naší doby a každý, kdo po této příležitosti neskočí, o hodně přichází. Již jsem obdržel agresivní telefonáty a výhrůžky od velkých finančních korporací, protože tyto technologie propaguji a dostávám mezi obyčejné lidi. Ale ať jdou k čertu. Lidé v České republice se již začínají dozvídat pravdu a je jen otázkou času, než se to dozví více a více lidí.

Sdílím to, protože dostávám stovky e-mailů od lidí, kteří mi děkují, že jsem se s nimi o toto tajemství podělil. Mým favoritem je e-mail od mladého muže, který svému mladšímu bratrovi za peníze vydělané z BTC Lidex Pro 360 koupil auto jeho snů – Ferrari 488 Pista. Díky této platformě jsou životy všech lidí na světě o něco jednodušší.

Matouš Čížek použil své zisky z BTC Lidex Pro 360, aby svému mladšímu bratrovi koupil auto jeho snů. To je inspirativní způsob, jak bohatství využít k něčemu dobrému!

SKUTEČNĚ TO FUNGUJE? OTESTOVALI JSME TO SAMI:

Naši zkušení redaktoři by nám nedovolili zveřejnit rozhovor s Janem Musilem, dokud neověříme, že BTC Lidex Pro 360 je opravdovou příležitostí pro vydělávání peněz z pohodlí domova. Vedení naší firmy nám nedovolí zveřejnit žádné informace, které by mohly způsobit, že občané České republiky by přišli o své těžce vydělané peníze.

Náš redakční tým tedy otestoval BTC Lidex Pro 360, aby zjistil, zda skutečně funguje tak, jak Jan popsal. Jeden z našich online redaktorů Tadeáš Sládek se dobrovolně rozhodl riskovat své vlastní finanční zdroje a otestoval BTC Lidex Pro 360.

Tadeáš je 46letý otec dvou dětí a minulý rok přišel kvůli nemoci o práci. Přiznal, že měl finanční problémy a tato investiční příležitost by mohla být řešením.

Rodina Tadeáše Sládka měla problémy s placením účtů a doufala, že BTC Lidex Pro 360 by mohl zmírnit jejich finanční tíseň. Tadeáš se tak rozhodl na vlastní kůži otestovat systém a podělit se o své výsledky.

Tadeáš uvedl:

„Když jsem poprvé slyšel tento rozhovor, myslel jsem si, že je to vtip. Vydělávat peníze z pohodlí domova je většinou sen. Rozhodl jsem se to přesto, kvůli své finanční situaci a dobrým ohlasům, vyzkoušet.

Podíval jsem se na úvodní video ohledně platformy a poté se zaregistroval. Video toho slibovalo velmi hodně a musel jsem potlačit svůj skepticismus. Za několik hodin mi zavolal můj osobní investor. Odpověděl na všechny mé otázky, pochybnosti a ujistil mě, že si přijdu na pěkný balík.

Můj osobní investor mi dokonce slíbil, že pokud přijdu o jediný halíř, obratem mi vrátí zpět můj vklad ve výši 6000 Kč. Byl si tak jistý, že to změní můj život. To je zákaznický přístup, se kterým jsem se ještě nepotkal. Není divu, že banky mají strach.

Jakmile jsem získal přístup k platformě, vložil jsem počáteční investici ve výši 6000 Kč. To je částka, kterou má rodina každý měsíc utratí za jídlo v rychlém občerstvení, a proto jsem se rozhodl s tím na měsíc přestat. Nyní se můžeme začít stravovat zdravě, a navíc díky této příležitosti i zbohatnout.

Systém BTC Lidex Pro 360 je platforma pro automatické obchodovaní kryptoměn. Software používá pokročilé algoritmy umělé inteligence a strojového učení. Díky tomu dokáže přesně předvídat, kdy půjdou kryptoměny nahoru a kdy dolů. Poté je pro vás neustále automaticky nakupuje a následně prodává. Technologie již naše životy zjednodušuje mnoha způsoby. Tak proč je také nepoužít k vydělávání více peněz?

VÝSLEDKY TADEÁŠE V TOMTO SYSTÉMU V REÁLNÉM ČASE

„Během 1 hodiny od vložení 6000 Kč začal za mě software obchodovat. Upřímně řečeno, měl jsem strach, že přijdu o všechny své peníze. A zajisté, můj první obchod byl ztrátový a přišel jsem o 600 Kč!

Cítil jsem, jak se mi svírá krk. Myslel jsem si, že jsem se stal obětí podvodu. Byl jsem připraven zavolat svému osobnímu investorovi a požádat jej, aby mi vrátil peníze. Poté jsem si ovšem vzpomněl, co mi během hovoru řekl: Algoritmus je úspěšný v 80 až 89 %. Nezískáte na KAŽDÉM obchodě, ale vyděláte si dost na to, abyste byli celkově v zisku.

Nechal jsem tedy software obchodovat a pozorně jej sledoval. Další obchod byl ziskový! Bylo to pouhých 450 Kč, ale alespoň něco. Z dalšího obchodu jsem vydělal 1200 Kč. Poté dalších 550 Kč, takže jsem se celkem dostal na 1750 Kč. A to za pouhých 5 minut!

Začal jsem sbírat peníze jako zmrzlinu a nemohl jsem uvěřit svým očím. Po každém obnovení obrazovky mé zisky rostly a rostly. Myslel jsem si, že jsem zdrogovaný, protože to bylo tak neskutečné.

Nyní jsem si uvědomil, proč má Jan Musil pořád tak dobrou náladu. A proč velké banky nechtějí, aby se lidé dostali k této mezeře v zákonech pro získání bohatství. Na konci dne jsem byl v zisku 18 250 Kč. To není z počáteční investice ve výši 6000 Kč vůbec špatné! Byl jsem tak překvapený, že jsem nemohl usnout.

Další den bylo úterý a musel jsem jít opět do práce. Upřímně řečeno (neříkejte to mému šéfovi), nemohl jsem se soustředit na svou práci, protože jsem věděl, že BTC Lidex Pro 360 mi vydělává peníze.

Několikrát jsem odešel na záchod, abych zkontroloval, jak mi přibývají peníze (s občasnými ztrátami). Na konci dne, než jsem své děti uložil do postele, můj zůstatek na účtu ukazoval 31 349 Kč. To je skoro více, než si za celý MĚSÍC vydělám ve své současné práci!

Do konce týdne jsem vydělal celkem 134 921 Kč. Vybral jsem přesně 104 500 Kč a zbytek opět investoval. Za 2 dny mi poštou přišel šek na celkových 104 500 Kč. Nemohl jsem uvěřit, že se to opravdu děje!“

Tadeáš Sládek obdržel za první dva týdny používání platformy BTC Lidex Pro 360 šek na 104 500 Kč

Tadeáš Sládek pokračoval:

„Nyní díky BTC Lidex Pro 360 vydělávám každý den 15 000 až 30 000 Kč. Peníze si každých několik dní vkládám na svůj bankovní účet. Jen několik kliknutí a za 24 až 48 hodin mám peníze na účtu. Pokaždé, když peníze převádím na svůj bankovní účet, se musím štípnout, abych se ujistil, že se mi to nezdá.

Naštěstí svou práci MILUJI, protože mohu lidem přinášet důležité zprávy (jako např. tuto). V opačném případě bych již dal výpověď. Naplánoval jsem ovšem se svou rodinou dovolenou na Bali, abychom oslavili, že jsme se zbavili dluhů a konečně dostali své rodinné finance pod kontrolu!

Toto by nebylo možné, kdyby Jan Musil nebyl tak velkorysý a nepodělil se během přímého přenosu v televizi o své tajemství. A jsem šťastný, že jsem se rozhodl riskovat a sám BTC Lidex Pro 360 vyzkoušet, má žena je šťastnější než kdykoliv dříve a skříně mých dětí přetékají hračkami.

Mí spolupracovníci jsou naštvaní, že se nezaregistrovali před dvěma týdny jako já. Ale brzy tuto chybu napravili a všichni v kanceláři (včetně šéfa) mě teď mají za „hrdinu“.

JAK ZAČÍT? (POČET MÍST JE OMEZENÝ)

Chcete-li začít, potřebujete pouze počítač, chytrý telefon nebo tablet s přístupem k internetu. Nepotřebujete žádné konkrétní dovednosti, ale pouze umět používat počítač a procházet internet. Nepotřebujete žádné zkušeností s technologiemi nebo kryptoměnami, protože váš osobní investor zaručuje, že budete dosahovat zisk.

A další výhodou tohoto programu je, že můžete začít kdykoliv. Můžete si vytvořit svůj vlastní rozvrh. Je jedno, zda to bude 5 hodin týdně nebo 50 hodin týdně. Jen začněte se softwarem pro automatické obchodovaní, až budete chtít. Můžete jej kdykoliv pozastavit, ale nemyslím si, že to někdy uděláte.

Tadeáš Sládek byl tak ochotný a vytvořil návod, jak začít se systémem, aby našim čtenářům ušetřil čas a zkontroloval za ně funkčnost.

ZDE JE MŮJ PRŮVODCE KROK ZA KROKEM:

První věc, kterou uvidíte, je video ukazující sílu BTC Lidex Pro 360. Reklama je megalomanská a odvážná, ale je to americký produkt – a oni to tak dělají. Jednoduše zadejte vedle e-mailu své jméno, e-mailovou adresu a můžete ihned začít.

(Doporučení: I když se rozhodnete, že žádné peníze neinvestujete, doporučuji, abyste se zaregistrovali nyní, protože je to zatím zdarma a registrace pro obyvatele České republiky mohou kdykoliv skončit.)

Dále budete vyzváni, abyste na svůj účet vložili peníze. Když jsem přešel na stránku vkladu, zazvonil mi telefon. Bylo to mezinárodní telefonní číslo, tak jsem váhal, zda ho mám přijmout, ale poté jsem si uvědomil, od koho je.

Byl to můj osobní správce účtu. Jeho služby jsou skvělé. Provedl mě celým procesem vložení peněz. Přijímají všechny hlavní platební karty, jako např. Visa, MasterCard a American Express. Pokračoval jsem a vložil minimální částku, která je 6000 Kč.

Po vložení jsem přešel do sekce softwaru „Automatický obchodník“, nastavil částku obchodu na doporučených 1000 Kč a aktivoval jej. Software začal rychle zpracovávat obchody. Nejprve jsem se bál, ale pak jsem jej nechal dělat jeho práci.

„Všichni chtějí být bohatí, ale nikdo neví, jak to udělat. Hm, existuje životní příležitost, jak zbohatnout. To mi umožní žít život, po kterém skutečně toužím. Toto zde NEBUDE navždy, tak to nezmeškejte.“ – Jan Musil

AKTUALIZOVÁNO

Právě jsem obdrželi informaci, že k dnešním datu jsou pro obyvatele České republiky zaplněna téměř všechna místa. BTC Lidex Pro 360 může přijmout pouze omezený počet celkových uživatelů, aby zisky zůstaly stále na vysoké úrovni. Právě nyní je posledních (37) volných míst. Pospěšte si a zaregistrujte se, abyste si zajistili své místo.