Elon Musk Bitcoin Prime projesi yorumlar 2023 – dolandırıcılık veya yasal?

SPEÖZEL RAPORU: Yatırım uzmanları hayrete düştü, Elon Musk açıklamaları büyük bankaları iflasa sürükleyebilir

Türkiye’de birçok kişi şimdi bu “yatırım araçları sistemindeki boşluğu” kullanarak evlerinden milyonlarca lira kazanıyor. Peki, sistemdeki bu açıktan faydalanmak meşru mu?

Murat Ülker: Yüzlerce kişi Türkiyede gizli bir yatırım programının faydalarını şimdiden tecrübe etti.

(Son Dakika Haberleri) – Tesla’nın kurucusu SpaceX ve şimdi dünyanın en zengin adamı Elon Musk, basit ve anlaşılır bir reklamla takipçilerine devrim niteliğinde bir ticaret sistemi önerdi.

Hem arabaları güneşin yörüngesine sokmasıyla hem de Covid-19 güvenlik önlemlerini eleştirmesiyle tanınan teknoloji girişimcisi, nasıl para kazandığı konusunda dürüst olmayı umursamayan, açık sözlü biri olarak kendine yer edindi.

Geçen hafta projesi’de yer aldı ve 3-4 ay içinde herkesi milyoner haline getirebileceğini söyleyen yeni bir «sistem boşluğunu» duyurdu. Musk bankalar sonsuza kadar engellemeden önce tüm Türklere bu inanılmaz fırsattan yararlanmalarını tavsiye etti.

Ve tabii ki, röportaj yayınlandıktan sadece dakikalar sonra Türkiye’nin önd eğelen bankalarından biri Musk’in röportajının yayınlanmasını durdurmak için projesi kanalını aradı. Ancak çok geç kalmışlardı.

Olay tam olarak şu şekilde gelişti:

Son Dakika projesi Mira Tahir, Elon Musk’den servetini nasıl kazandığını tüm ayrıntılarıyla anlatmaya davet etti. Türkiye’nin en yeni milyarderi olan Görsev de bombayı patlattı:

“Beni başarılı kılan şey, yeni fırsatları tereddüt etmeden hızla değerlendirmektir. Ve şu anda, benim bir numaralı para kaynağım, Bitcoin Prime adlı otomatik kripto para ticaret programıdır . Bu program, hızlıca küçük bir servet elde etmek için hayatımda gördüğüm en büyük fırsattır. Herkesi, bankalar kapatmadan önce bu fırsatı değerlendirmeye çağırıyorum. “

Musk, cebinden çıkardığı cep telefonunda projesi sunucusu Mira Tahir ve izleyicilere bu yeni para kazanma programıyla ne kadar para kazandığını gösterdi. Şimdi Türkiye genelinde herkes bu program hakkında konuşuyor.

Elon Musk programın nasıl kullanılacağına dair ayrıntılara girmeden programın süresi doldu. Biz de bu yüzden bu tartışmalı program hakkında daha fazla bilgi edinmek için Görsev’le özel bir röportaj yaptık.

ELON MUSK İLE TNK NEWS ÖZEL RÖPORTAJI

“Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika’daki sıradan insanların bir gecede servet kazanmalarına yardımcı olan bu yeni kripto para yatırım platformu Bitcoin Prime hakkında daha önce bilgi edinmiş olabilirsiniz. İnanılamayacak kadar iyi olduğu için bazı şüpheleriniz bulunabilir. “

Elon Musk şöyle devam etti:

“Neden şüpheleriniz olabileceğini anlıyorum çünkü güvendiğim bir arkadaşım bana bundan bahsettiğinde ben de aynı şeyi düşünmüştüm. Ama bu arkadaşımın ne kadar para kazandığını gözlerimle gördükten sonra, kendim için denemek zorunda hissettim.

Denediğime memnunum çünkü kazandığım en büyük ve en kolay para oldu. Size, her gün otomatik olarak milyonlarca lira kazanmaktan bahsediyorum. Günümüzde tam anlamıyla para kazanmanın en hızlı yoludur. Ve daha fazla kişi bu yöntemi öğrendiğinde eskisi gibi kolay olmayacaktır. Ya da bankalar bu uygulamayı kalıcı olarak kapatacaktır. “

BITCOIN PRIME TAM OLARAK NEDİR VE NASIL ÇALIŞIR?

Bitcoin Prime‘ın arkasındaki fikir son derece basittir: Ortalama bir kişinin, kripto para birimi piyasasının büyümesinden para kazanmasını sağlamak fikrine dayanır ki bu piyasa çoğu kişinin inancının aksine 21. yüzyılın en kazançlı yatırım aracıdır.

Bitcoin fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 170.000 TL’den bugün düşmüş olsa da, borsa simsarları hala iyi para kazanmayı sürdürmektedir. Neden? Çünkü Bitcoin’in yanı sıra büyük kâr sağlayan günlük olarak işlem gören binlerce başka kripto para birimi daha vardır.

Bunlarda bazıları Ripple, Ethereum, Monero, Zcash ve Ripple gibi kripto para birimlerindir ve Türkiye’de sıradan kişilerin hala %10.000’den fazla kâr etmelerini sağlamaktadır.

Bitcoin Prime fiyatların düşüş kaydettiği piyasalarda bile tüm bu kripto para birimlerinden kâr etmenizi sağlar. Uzun ve kısa vadeli satış işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirmek için yapay zeka (AI) kullanır, böylece uyurken bile günün her saati para kazanabilirsiniz.

Bitcoin Prime, şimdiye kadar görülmüş var olan en akıllı teknoloji beyinlerinden bazıları tarafından desteklenmektedir.

TNAB 2020’da Bitcoin Prime konferansı.

Bu teknoloji dahileri, çevrimiçi ödemeler, bilgi işlem ve ulaşım gibi karmaşık sorunları çözmek için milyarlarca dolar değerinde şirketler kurdular. Şimdi, zengin ya da fakir herkesin mutlu ve doyurucu bir hayatın tadını çıkarmak için yeterli para kazanmasını sağlayarak küresel servet dağılımı dengesizliği sorunuyla uğraşıyorlar.

BANKALARIN BİLMENİZİ İSTEMEDİĞİ KÂRLI PARA KAZANMA SIRRI

Elon Musk devam ediyor:

“Zor bir ekonomik dönemden geçiyoruz ve bu, insanların beklediği çözümdür. Tarihte hiçbir zaman böylesine inanılmaz bir fırsat sıradan insanların karşısına çıkarak bu kadar kısa sürede muazzam servet elde etmelerini sağlamamıştır.

Çok farklı bir yöntem olduğundan bazı insanlar bunu denemekte tereddüt ediyor. Ve üstelik büyük bankalar bu yöntemin üstünü örtbas etmeye çalışıyor! Büyük bankalar, aktif bir propagandayla kripto para birimlerini ve Bitcoin Prime gibi platformları aldatmaca olarak adlandırıyor. Neden? Müşterilerinin nasıl servet elde edileceğini öğrendiklerinde, kendi kurumsal kârlılıklarının azalacağından endişe ediyorlar.

Gerçek şu ki, kripto para birimi çağımızın devrimidir ve bundan faydalanmayan herkes fırsatı kaçırmış olacaktır. Büyük finans şirketlerinden şimdiden çeşitli tehditler aldım bile çünkü insanların dikkatini bu teknolojiye çekiyorum. Bankalar ve finans kuruluşları kimin umurunda! Türkiye’de herkes zaten gerçeği öğrenmeye başladı ve daha da fazlasını öğrenmesine çok az bir zaman kaldı.

Bu bilgiyi paylaşıyorum çünkü bu sırrı paylaştığım için bana teşekkür eden insanlardan yüzlerce e-posta aldım. En hoşma giden mesajlardan birini, kardeşine hayalindeki arabayı alan genç bir adamdan aldım. Bu arkadaş, Bitcoin Prime sayesinde kazandığı parayla kardeşine bir bir Ferrari 488 Pista almış. Bu platform gerçekten dünyadaki herkesin hayatını biraz daha iyi hale getiriyor. “

Selçuk Fırıncı, Bitcoin Prime üzerinden kazandığı parayla kardeşine hayalindeki arabayı satın aldı. İnsanın imkanlarını başkalarını mutlu etmek için kullanması ne kadar ilham verici bir yol!

BITCOIN PRIME GERÇEKTEN ÇALIŞIYOR MU? KENDİMİZ TEST ETTİK!

Kıdemli editörlerimiz, Bitcoin Prime’ın kişinin evinden kendi başına para kazanması için meşru bir fırsat olup olmadığı doğrulanana kadar, Elon Musk ile yaptığımız röportajı yayınlamamıza izin vermediler. Şirketimizin yöneticileri, Türk insanının zar zor kazandığı parasını kaybetmesine neden olabilecek herhangi bir bilgi vermemizi istemediler.

Sonuç olarak yazı işleri ekibimiz Bitcoin Prime platformunun Musk’in anlattığı gibi çalıştığından emin olmak için test etti. Çevrimiçi editörlerimizden Mustafa Polatlı, kendi parasını kullanarak Bitcoin Prime platformunu test etmek için gönüllü oldu.

Mustafa 45 yaşında, 2 çocuk babası bir gazeteci. Eşi rahatsızlığı nedeniyle geçen yıl işini kaybetmişti. Mali olarak zorlandığını ve bu yatırım fırsatının parasal sorunlarına cevap olabileceğini söyledi.

Mustafa, bazı parasal sorunlar yaşıyordu. Bitcoin Prime platformundan kazanacağı paranın yaşadığı sıkıntıyı hafifletebileceği ümidiyle sistemi test etmeye ve sonuçlarını bildirmeye karar verdi.

Mustafa Polatlı bildiriyor:

“Musk’in röportajını ilk duyduğumda, şaka yaptığını düşündüm. Evde oturarak para kazanmak sadece bir fantezidir. Yine de mali durumumu göz önüne alarak ve gazetecilik uğruna bu denemeyi yapmaya karar verdim.

İlk olarak platform hakkındaki tanıtım videosunu izleyerek bilgi edindim. Ardından platforma kaydoldum. Video fazla ümit verici görünüyordu ama şüphelerimi bir kenara bıraktım. Birkaç saat içinde kişisel yatırım danışmanımdan telefon aldım. Aklımdaki tüm soruları ve şüpheleri yanıtladı. Para kazanacağım konusunda bana güvence verdi. Nokta!

Hatta yatırım danışmanım tek bir kuruş bile zarar edersem 2,000 TL tutarındaki depozitoyu hemen iade etme sözünü verdi. Yani, bu platformun hayatımı değiştireceğinden bu kadar emindi. İşte bu, gördüğüm en mükemmel müşteri hizmetidir. Bankaların bu kadar korkmasına şaşmamalı.

Platforma kaydolduktan sonra, 2,000 TL tutarındaki ilk yatırımımı yatırdım. Bu, ailemin her ay abur cubur için harcadığı kadar bir tutardı. Dolayısıyla bir ay boyunca fast-food yememeye karar verdik. Artık hem sağlığımızı koruyacaktık hem de zengin olma fırsatına sahip olacaktık.

Bitcoin Prime sistemi, kripto para birimi otomatik ticaret platformudur. Yazılım, kripto para birimlerinin yukarı ve aşağı hareket edişini kesin olarak tahmin eden gelişmiş yapay zeka algoritmaları ve makine öğrenimi kullanır. Ardından, günün her saatinde sizin için otomatik olarak alım ve satım işlemi yapar. Teknoloji zaten mümkün olan her alanda hayatımızı kolaylaştırdı. Öyleyse neden bu teknolojiyi daha fazla para kazanmak için dekullanmayalım? “

MUSTAFA’NIN SİSTEMDEKİ GERÇEK ZAMANLI SONUÇLARI

“2,000 TL’lik ilk yatırımdan sonraki 1 saat içinde, yazılım benim için işlem yapmaya başladı. Dürüst olmak gerekirse, tüm paramı kaybedeceği için gergindim. Ve tabii ki, ilk işlemimde 200 TL kaybettim!

Bir şeyin boğazımı düğümlediğini hissettim. Dolandırıldığımı zannettim. Yatırım danışmanımı arayıp paramı geri istemeye bile hazırdım. Ama sonra görüşmemizde bana söylediklerini hatırladım: Algoritma, işlemlerde yaklaşık % 80-89 oranında doğrudur . HER işlemde kazanmayacaksınız ancak genel olarak bakıldığında yeterince kazanmış ve kâr etmiş olacaksınız.

Bu yüzden yazılımın benim için alıp satmaya devam etmesine izin verdim ve yakından izledim. Bir sonraki işlem kârlıydı! Sadece 160 TL kâr ettim ama yine de bir şeydi. Sonra bir sonraki işlemde 434 TL kâr ettim. Ardından 187 TL kazanarak toplam kârımı 570 TL yaptım. Üstelik tüm bu işlemler 5 dakika içinde gerçekleşti!

Bir süre sonra gökten yağıyormuş gibi para kazanmaya başladım. G gözlerime inanamadım. Ekranı her yenilediğimde, elde ettiğim kârın arttığını görüyordum. Yaşadığım heyecandan sarhoş gibi olmuştum.

Alım satım panelimi her yenilediğimde, kârım arttı. Çok heyecanlı bir telaştı!

Şimdi Elon Musk’in neden hep mutlu hissettiğini ve neden büyük bankaların bu sistem açığını kapatmak istediklerini anladım. Günün sonunda, 6.423 TL’den fazla kârdaydım. (230€) 2.000 TL’lik bir yatırım içinhiç fena değil! O kadar heyecanlıydım ki neredeyse hiç uyuyamadım.

Ertesi gün Salı günüydü ve işe geri dönmek zorunda kaldım. Dürüst olmak gerekirse (patronum duymasın), Bitcoin Prime benim için para kazanırken işe odaklanmam imkansızdı.

Birkaç kez tuvalete kaçıp, cep telefonumdan ne kadar kârda olduğumu kontrol ettim. Kazancım (arada zarar ettiğim birkaç küçük işlem olmasına rağmen) birikmeye devam etti Günün sonunda, çocukları uyutmadan önce hesap bakiyesi 11.493 TL olmuştu. Bu, normal işimden aldığım MAAŞTAN fazlaydı!

Hafta sonunda toplam 45.570 TL kazanmıştım. Hesabımdan 40.000 TL çektim ve geri kalanını yeniden yatırdım. İlk çek, 2 gün içinde postayla geldi. Üzerinde tam tamına 40.000 TL yazıyordu. Bunun gerçek olduğuna inanamadım! “

Mustafa devam ediyor:

“Şimdi, sürekli olarak her gün 6.000TL – 13.000 TL arasında para kazanıyorum. Elbette Bitcoin Prime sayesinde. Artık, kazancım birkaç günde bir banka hesabıma yatırılıyor. Sadece birkaç tıklamayla paramı 24-48 saat içinde alıyorum. Havale, hesabıma her ulaştığında, rüya görmediğimden emin olmak için kendimi çimdikliyorum.

İşin güzel tarafı, ben işimi SEVİYORUM çünkü insanlara onlar için önemli olan haberleri (bunun gibi) sağlıyoruz. İşimi bu kadar sevmesem şimdiye kadar çoktan istifa etmiştim. Bununla birlikte, artık borcum kalmadığı ve sonunda mali durumum yoluna girdiğinden ailecek yurt dışında bir tatil planladım!

Musk’in televizyonda canlı yayında büyük bir cömertlikle paylaştığı sırrı olmadan bunların hiçbiri mümkün değildi. Bitcoin Prime platformunu deneme riskine girdiğim için mutluyum. Karım her zamankinden daha mutlu ve çocuklarımın oyuncak dolabı tıka basa dolmuş durumda.

İşyerindeki arkadaşlarım benim yaptığım gibi iki hafta önce kaydolmadıkları için şimdi başlarını duvara vuruyorlar. Ama benim elde ettiği başarıdan sonra, ofisimizdeki herkes (patronum dahil) platforma kaydoldu. Onlara öncülük ettiğim için bana “kahraman” muamelesinde bulunuyorlar. “

BITCOIN PRIME PLATFORMUNA NASIL BAŞLANIR (ÜYELİK SINIRLIDIR)

Başlamak için yalnızca internet erişimi olan bir bilgisayara, akıllı telefona veya tablete ihtiyacınız var. Bilgisayarı nasıl kullanacağınızı ve internette nasıl gezineceğinizi bilmek dışında herhangi bir özel beceriye ihtiyacınız yok. Herhangi bir teknoloji veya kripto para birimi deneyimine sahip olmanız gerekmiyor. Yazılımımız ve yatırım danışmanınız sayesinde kâr etmeniz garantidir .

Bu programın bir başka avantajı da istediğiniz zaman başlamaya imkan vermesidir. İster haftada 5 saat ister haftada 50 saat, programınızı kendiniz yapabilirsiniz. Otomatik alım satım yazılımını dilediğiniz zaman başlatmanız yeterlidir. İstediğiniz zaman da duraklatabilirsiniz (yine de neden para kazanmayı duraklatmak isteyeceğinizi bilmiyorum).

Okuyucularımıza kolaylık sağlamak ve platformun işlevselliği konusunda kesin emin olmak için Mustafa, platformu kullanmak isteyenlere bir kılavuz hazırladı.

İŞTE BENIM ADIM ADIM AÇIKLAMALI KILAVUZUM:

Platforma gittiğinizde ilk gördüğünüz şey, Bitcoin Prime’ın gücünü gösteren bir video olacak. Büyük ve insanın üstüne üstüne gelen reklamlar ama bu bir Amerikan ürünü ve onlar işlerini böyle yapıyorlar. Neyse, videonun yanındaki alanda adınızı ve e-posta adresinizi girin. Hemen başlayablirsiniz.

( İpucu: Henüz yatırım yapmayacaksanız bile hemen kaydolun çünkü hem ücretsiz hem de Türkiye için ayrılan kayıt kontenjanı her an dolabilir.)

Ardından hesabınıza para yatırma adımı gelir. Para yatırma sayfasında gezinirken cep telefonum çaldı. Uluslararası bir numaradan arıyorlardı. Bu yüzden cevaplamakta tereddüt ettim ama sonra nereden aradıklarını anladım.

Tabii ki arayan kişisel hesap yöneticimdi. Mükemmel bir hizmet anlayışıyla bana yardımcı oldu. Hesabıma para yatırma sürecinin başından sonuna kadar yol gösterdi. Visa, MasterCard ve American Express gibi tüm kredi kartlarını kabul ediyorlar. İşlemin sonunda minimum tutar olan (230€) 2.000 TL yatırdım..

Hesabıma para yattıktan sonra, yazılımın “Otomatik Alım-Satım” bölümüne gittim, işlem miktarını önerilen tutar olan 500 TL olarak belirleyip etkinleştirdim. Yazılım hızlı bir şekilde işlem yapmaya başladı. İlk başta endişeliydim ama çalışmasına izin verdim.

“Herkes zengin olmak ister ama kimse nasıl olunacağını bilmez. İşte size gerçekten arzuladığınız hayatı yaşamanızı sağlayacak ve bir ömür boyu yetecek kadar para kazanma fırsatı… Bu fırsat sonsuza kadar geçerli OLMAYACAKTIR, onun için kaçırmayın derim.” – Elon Musk

GÜNCELLEME

Bugün itibariyle, hemen hemen tüm pozisyonların sakinleri için doldurulduğu haberi aldık. Bitcoin Prime, kullanıcı başına karı yüksek tutmak için yalnızca sınırlı sayıda toplam kullanıcıyı kabul edebilir. Şu an itibariyle, hala (37) noktalar kaldı, bu yüzden acele edin ve üyeliğinizi garantiye almak için kaydolun .