Uncategorized

Didem Arslan Yılmaz Immediate Edge İnceleme – Dolandırıcılık mı, Yasal mı?

Türkiye İş Bankası’ndan Didem Arslan Yılmaz’la canlı yayında söyledikleri için dava

Şok edici gerçek canlı yayında ortaya çıktı ve Didem Arslan Yılmaz’la geri adım atmadı. Skandal, Arslan’ın canlı yayın sırasında sırrını paylaşmasıyla patlak verdi. Arslan’ın sözleri birçok izleyicinin dikkatini çekti ve izleyiciler mesajlar göndermeye başladı. Sonuç olarak, program Türk Menkul Kıymetler Komisyonu tarafından durduruldu ve programın derhal durdurulması talep edildi

Immediate Edge RESMİ SİTEYİ BURADAN ZİYARET EDİN

Image

Bu programın kaydının bir kopyasını “TRT Haber” müdürünü ikna ederek elde edebildik. Bu makalenin de yayın gibi yakında kaldırılabileceğini belirtmek isteriz. Bu nedenle, eğer bu yazıyı okuyacak olursanız, Didem Arslan Yılmaz’la’in bize verdiği linke göz atmanızı tavsiye ederiz.

Didem Arslan Yılmaz’la İLE SİLİNMİŞ RÖPORTAJ

Didem Arslan Yılmaz’la: “Size bir şey söyleyeyim mi, zengin olmak için çalışmak zorunda değilsiniz. Bunu anlarsanız, iyi durumda olursunuz.”

Ece Üner: “Madem bunu yapmanın bir yolu var, neden bizimle paylaşmıyorsunuz?”

Didem Arslan Yılmaz’la: “Ne anlamı var ki? Sırlarımı paylaştığım için hiçbir şey geri alamıyorum. Zaten son 3 yılda servetimi nasıl kazandığımı öğrenmeye çalışmayın bile. Bana çok şey teklif etseniz bile sırrımı kimseye açıklamayacağım. Aksi takdirde, sıradan Türkler fırsatları nasıl arayacaklarını asla öğrenemeyecekler. Dahası, bunu nasıl yaptığımı öğrenirlerse, tüm ülke zarar görebilir.”

Ece Üner: “Para kazanmanın Türkiye’ye ne zararı var?”

Didem Arslan Yılmaz’la: “Bir düşünün. Bir insan iki aydan kısa bir sürede milyoner olabiliyorsa, neden çalışmaya devam etsin? Elbette herkes benim yöntemimi kullanabilir ama herkes zengin olsaydı restoranlarda, mağazalarda veya fabrikalarda kim çalışırdı?”

Ece Üner: “Bu gerçek olamayacak kadar iyi. Her zaman dürüst ve samimi olduğunuza inandım ama size inanmıyorum.”

Didem Arslan Yılmaz’la: “Az önce bana yalancı mı dedin? Ha, ben sana ispat edeyim, herhangi bir gariban Türk vatandaşı günde 10-20 dakika boş vakit geçirerek günde binlerce lira kazanabilir. Ben kendim ne kadar kazandığımı göstereceğim. Uzun lafın kısası, hisse senetlerinin bununla bir ilgisi var ve şu anda herkes hisse senetleriyle zengin oluyor.“

Didem Arslan Yılmaz’la telefonunu çıkardı ve bir tür uygulama açtı. Arslan daha sonra telefonu, gördükleri karşısında şok olan Ece Üner’e uzattı.

Didem Arslan Yılmaz’la: “Ne kadar havalı değil mi? Başlamak için sadece 5000 Türk lirası harcadım ve şimdi bu program bana günde on binlerce lira kazandırıyor ve ben uyurken bile çalışıyor.”

Birkaç saniye içinde operatör Ece Üner’e yaklaştı ve ona bir şeyler fısıldadı.

Ece Üner: “Az önce cep telefonunuzu bana uzattığınızda gösterdiğiniz bağlantıyı kameranın çektiğini duydum. Bütün seyirciler gördü.”

Didem Arslan Yılmaz’la’in şaşkınlığı çok açıktı. Uzun zamandır ne yaptığı artık herkes için açıktı. 

Didem Arslan Yılmaz’la: “Benden gelecek bir telefon bu konunun yayınlanmamasını sağlayacaktır. Gördüğünüz linki kesmek zorundasınız. Kimseyle paylaşmak istemiyorum.”

Ece Üner: “Canlı yayındayız, o yüzden artık saklamaya gerek yok. Belki de sıradan Türklerin bunun ne olduğunu öğrenmesine izin vermek daha iyidir.”

Didem Arslan Yılmaz’la: “Evet, artık benim kontrolüm dışında. Platformu kullanmaya başlayalı üç yıl oldu. Tek yapmanız gereken bu bağlantıyı kullanarak kayıt olmak ve en az 5000 Türk lirası yatırmak. Bu, programın düzgün çalışması için gereken minimum miktardır. Bu yapıldıktan sonra, gerisini platformdaki profesyonel tüccarlardan oluşan ekibin yapmasına izin veriyorsunuz. Tek yapmanız gereken bakiyenizi kontrol etmek ve kazancınızı çekmek.”

Ece Üner: “Bu programın nasıl işlediğini ve nasıl sizin kadar çok kazanabileceğimizi bize açıklayabilir misiniz?”

Didem Arslan Yılmaz’la: “Herhangi bir beceri ya da bilgi gerektirmiyor. Bana cep telefonunuzu verirseniz sizi Immediate Edge‘ne kaydedeceğim ve mülakattan sonra ne kadar kazanabileceğinizi bizzat öğreneceksiniz.”

Ece Üner, Didem Arslan Yılmaz’la cep telefonunu uzattı. Kişisel bir hesabın oluşturulması sadece birkaç dakika sürdü ve minimum para yatırma işlemi çoktan yapılmıştı.

Ece Üner: “Bu kadar mı? Bundan sonra ne yapmalıyım?”

Didem Arslan Yılmaz’la: “Yapacak başka bir şey yok. Bakalım 20 dakika içinde ne kadar para kazanacaksınız.”

Ece Üner: “Eğer gerçekten işe yarıyorsa, asgari mevduat tutarı olmayan Türklerin ne yapması gerekiyor?”

Didem Arslan Yılmaz’la: “Immediate Edge öğrendiğimde, bir pandemi sürecinden geçtiğimiz için fazladan param yoktu. Alternatif olarak, hesabınıza para yatırmak için kredi kartı kullanabilirsiniz. Para işe yaramazsa hiçbir işe yaramaz. Bu fırsatın elinizden kaçmasına izin vermeyin.”

Yaklaşık 20 dakika sonra Ece Üner’in bakiyesini kontrol etme zamanı gelmişti.

Didem Arslan Yılmaz’la: “Peki, 20 dakika içinde ne kadar kazandınız?”

Ece Üner: “Buna inanamıyorum! ₺440 kazandım ve şimdi bakiyem ₺5440! Bu doğru mu?”

Kısa bir süre sonra Türkiye Merkez Bankası stüdyoyu aradı. Yaşadıkları korku, canlı yayının derhal durdurulmasını talep etmelerine neden oldu. Immediate Edge faydalanmak bankacılık sisteminin müşteri kaybetmesine neden olacaktı. İnsanların kartlarını kullanacakları tek şey gelirlerini platformdan çekmek olacaktır. Bu da hiçbir banka için kârlı değildir.

Kesintinin ardından editörlerimizden biri bu yöntemi kendisi için test etmeye karar verdi. Bulguları hakkında ayrıntılı bir rapor yazdı.

1.Gün:

Image

“İlk izlenimim bu kadar basit olmayacağı yönündeydi. Buna rağmen gerçekten kontrol etmek istedim. Kredi kartımı kullanmak zorunda kaldım çünkü soruşturma sırasında asgari depozitoyu yatırmak için yeterli param yoktu. Başarılı bir şekilde 5000 lira yatırdım ve ne olacağını görmek için bekledim.

Hiçbir şey olmayınca kandırıldığımı düşündüm. Ancak algoritma birkaç dakika sonra çalışmaya başladı. Çok sevinmiştim ama sonra istatistikleri gördüm – ilk işlemim 323 lira zararla sonuçlanmıştı!

Bu platformla çalıştığım ilk birkaç dakikada bazı kayıplar oldu. Ancak sonraki dört işlem daha fazla para kazanmama yardımcı oldu. Birkaç dakika içinde bakiyem ₺5000’den ₺6024’e yükseldi!”.

2.Gün:

Image

“Sabah yaptığım ilk şey bakiyemi kontrol etmek oldu, bakiyem 12049 lira gösteriyordu! Sadece bir gün içinde bakiyem ikiye katlanmıştı. Kârımı çekmek istememe rağmen bir hafta beklemeye karar verdim.”

7.Gün:

Image

“Bütün hafta boyunca Immediate Edge platformundaki bakiyemi kontrol etmedim. Biraz zor oldu çünkü paramın artık orada olmadığından korkuyordum. Ofisime döner dönmez tüm anlaşmaların neredeyse %85’inin kârlı olduğunu gördüm. İşe yaramayan %15’lik bir kısım daha vardı. Buna rağmen, karşılığını aldım. Şu anda hesabımda ₺62158 var! Karıma bir hediye almak için ₺51431 çektim. Her şey çok hızlı oldu, bir saat içinde ve paranın geri kalanı bana gelir getirmeye devam etti.”

İşte banka hesap özeti:

Immediate Edge daha iyisi yok! Eğer kârımı çekmemiş olsaydım, ₺5000 11 hafta içinde bir milyona dönüşecekti.”

Immediate Edge kazanmaya nasıl başlayacağınıza dair kısa talimatlar:

  • Didem Arslan Yılmaz’la tarafından sağlanan bağlantıyı kullanın.
  • Bakiyenizi doldurun. Programı başlatmak için minimum depozito ₺5000’dir.
  • Birkaç dakika içinde program işlemlere başlayacaktır.
  • Para çekme işlemi herhangi bir zamanda yapılabilir. 2-3 saat içinde (bankaya bağlı olarak) hesaba yatırılır.

RESMİ WEB SİTESİNİ ZİYARET EDİN