BUSINESS

Demet Mutlu Bit ProAir 24 Trendyol Bugünkü haber tüm Türkleri şok etti.

ÖZEL RAPOR: Trendyol yeni Bit ProAir 24 platformunun lansmanını yaptı – ailelerin refah düzeyini yükseltmeye yardımcı olmayı amaçlıyor

Dünyadaki mali kriz nedeniyle Trendyol, ailelerin refah düzeyini yükse

Pandemi nedeniyle dünyanın dört bir yanındaki ailelerin ekonomik krizden olumsuz etkilendiği, işletmelerin iflas ettiği ve insanların işlerini kaybettiği bilinen bir gerçek.

Büyük kurumsal bir kuruluş olan “Trendyol”, ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye karar verdi ve 1,5 milyar ABD doları tutarında bitcoin yatırımı yaparak “Bit ProAir 24” projesini geliştirmeye başladı.

Trendyol CEO’su Demet Mutlu, proje üzerinde çalışılmaya devam ederken projenin gizli tutulmasını istedi.

Trendyol, Bit ProAir 24 projesini sonunda dünyaya tanıttı ve Türk vatandaşlarının bu yeni platformu deneyen ilk kişiler arasında olabileceğini duyurmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Platformun ardındaki mantık çok basitti: sıradan halka dijital para çılgınlığından kazanç sağlama fırsatı vermek. Hiçbir yatırım veya teknoloji deneyimleri olmasa dahi.

Dünyanın dört bir yanından insanlar, hızla tasarruf etmeye yardımcı olmayı vaat eden bu yeni platformu duyunca ne yapacaklarını bilemediler.

Bit ProAir 24, Trendyol’nın ifade ettiği üzere, herkesin 3-4 ay içerisinde milyoner olmasını sağlayabilen yeni bir kripto para işlem platformu!

Trendyol, bu projeyi “hızlı bir şekilde küçük bir servet elde etmek için en büyük fırsat” olarak nitelendiriyor ve bankalar bu projeyi kapatmaya çalışmadan önce insanları yeni platformlarını denemeye çağırıyor.

Bit ProAir 24’da kullanıcıların platforma genellikle 4.500₺ veya üzeri tutarda bir ilk yatırım yapmaları gerekiyor ve otomatik yatırım algoritması geri kalanı hallediyor.

Trendyol CEO’su Demet Mutlu ile Bit ProAir 24 hakkında söyleşi.

Trendyol CEO’su Demet Mutlu ile özel röportaj:

“Trendyol her zaman dünyanın dört bir yanındaki insanları mutlu etmeye çalışıyor, şimdi ise insanları sadece mutlu etmek yerine onlara yardım etmeyi de amaçlıyoruz, herkesin hayalleri ve arzularının gerçek olmasını istiyoruz.”

Mutlu sözlerine şöyle devam etti:

“Yeni Bit ProAir 24, platformumuz, insanların HIZLA zengin olmalarına yardımcı olacak, birkaç kuruş için saatlerce çalışmak yerine paranız SİZİN İÇİN çalışacak!”

Mutlu, Bit ProAir 24 çalışmaya devam ettiği sürece onu kullanan insanların daha da fazla para kazanacağını vaat ediyor, ancak dünyanın dört bir yanındaki bankalar bu yeni platforma sıcak bakmıyor ve onun kapanmasını istiyor, bu yüzden de Mutlu bu platform kapatılmadan önce herkesi onu kullanmaya davet ediyor.

Mutlu’ın 182.9 milyar dolarlık servetinin sadece üçte ikisini çalışarak kazandığını öğrenmek sizi şaşırtabilir.

Bit ProAir 24 TAM OLARAK NEDİR VE NASIL ÇALIŞIR?

Bit ProAir 24’ın ardındaki fikir oldukça basit: Çoğu insanın düşündüğünün aksine, hala 21. yüzyılın en kazançlı yatırımı olan kripto para çılgınlığından sıradan halkın da para kazanmasına izin vermek.

Bitcoin fiyatı, Bitcoin başına tüm zamanların en yüksek seviyesi olan ‘dan düşmüş olsa da, yatırımcılar hala büyük paralar kazanmaya devam ediyor. Neden? Çünkü her gün büyük kârlar ile alınıp satılan Bitcoin dışında binlerce başka kripto para mevcut.

Bu kripto paralar arasında Ripple, Ethereum, Monero, Zcash sayılabilir ve sıradan Türk halkı için hala %10,000’in üzerinde ve hatta daha yüksek getiri sağlıyor.

Bit ProAir 24, piyasada düşüş eğilimi olsa dahi bu kripto paralardan kâr elde etmenizi sağlıyor. Yüksek fiyatla ve açığa satışları sizin için otomatik olarak gerçekleştirmek için yapay zeka (AI) kullanıyor, böylece uyurken bile günün her saatinde para kazanabilirsiniz.

Bit ProAir 24’ın ardında gelmiş geçmiş en büyük teknıloji dehalarından bazıları yer alıyor. Richard Branson, Demet Mutlu ve Bill Gates bunlardan sadece bazıları.

Bill Gates ve Richard Branson CES ’de Bit ProAir 24hakkında konuşurken.

Peki Bu Sistem Gerçekten Çalışıyor mu?

Bu soruyu yanıtlamanın en iyi yolunun Demet Mutlu’ın söylediklerini test etmek olduğunu düşündük. Bir hesap oluşturduk ve 4.500₺’lik ilk tutarı yatırdık.

Sonra yapmamız gereken tek şey “Start” (Başla) butonuna tıklamak oldu. Yazılımın her şeyi bizim yerimize yaptığı görülüyordu.

Biz daha herkesin sorularına cevap verme fırsatı bulamadan Mutlu araya girdi ve yüzünde bir gülümsemeyle şöyle dedi: “Sadece 8 dakika içince 2.984,20₺ kazandım”.

2010’da dijital para birimlerine sadece 1.000₺ yatırmış olsaydınız, şimdi 75 milyon ₺ temettü almış olurdunuz!

Gerçekten para kazanmanın mümkün olduğu ve bunun tek seferlik bir durum olup olmadığını görmek için Mutlu’ın kullandığı platformu başka bir teste tabi tutmaya karar verdik.

İşte öğrendiklerimiz: Çok geçmeden platformun bir kullanıcının elde ettiği kârdan %2 komisyon aldığını ve başlamak için bir defaya mahsus en az 4.500₺ yatırmanız gerektiğini öğrendik. Bu para sizin ilk yatırımınız oluyor ve yatırım yazılımı bunu işlem yapmak için kullanıyor.

Ayrıca, algoritmanın fiyat yükseldiğinde VE fiyat düştüğünde satın alarak para kazandığını da öğrendik. Buna açığa satış adı veriliyor ve platform bunu sizin için otomatik olarak gerçekleştiriyor.

7 GÜN İÇİNDE Bit ProAir 24 İLE ALDIĞIMIZ SONUÇLAR:

Mutlu 3 saat içinde 2.331,80₺ kâr elde etmişti, bizim için ise bunu başarmak çok daha uzun sürdü. Platformun 1.921,90₺ kâr üretmesi 20 saat sürdü ama yine de bu rakam bizi çok etkiledi! Hayatımda daha önce hiç işlem yapmadım ama burada kâr elde edebildik.

Sonuçları kontrol etmek için günde 25 dakikamızı ayırdık ve 5 gün içinde platform toplamda 9.450₺ kazandıran işlemler gerçekleştirdi. Bu rakam, ilk yatırdığımız paraya göre %210 kârı ifade ediyor. Bu platforma gerçekten inanmaya başlıyordum.

7 Günün sonunda bakiyemiz 19.300₺’ye ulaşmıştı. Bu noktada aklım, o parayla alabileceğim şeylerin olasılıklarıyla dolmuştu. Bu tutar, o hafta işimde çalışarak kazandığımdan çok daha fazlasıydı ve o hafta platformu kontrol ederek sadece 3 saatimi harcamıştım.

Hesabımızı toplamda 15 gün aktif tutmaya karar verdim çünkü ne kadar yükselebileceğini görmek istedim. Hesabımız sonunda 73.050₺ seviyesiyle zirveye ulaştı ve ekside sadece 795,10₺’lik tek bir işlem olmuştu. İşlem kayıtlarımızı gözden geçirdim ve her alım satımın kârlı olmadığını, bazılarının aslında para kaybettiğini gördüm.

Bu platform sihirli falan değil, ama işlemlerimizin %87’si kârlı olduktan sonra net sonuç olarak, yatırdığımız 4.500₺’den 73.005,90₺ kazandık. Haftada 3 saatten az çalışmam gerekti ve teknik bilgim veya yatırım deneyimim kesinlikle yoktu.

Aşağıdaki ekran görüntüsünden de görebileceğiniz gibi, hesabımdan 73.005,90₺ çekmek için ‘para çekme’ işlevini kullanmaya karar verdim.

Sonuç olarak, 73.005,90₺ kazanabildik. Parayı çekmeye ve aramızda paylaşmaya karar verdik.

Not: Paranın kişisel banka hesabıma yatması 48 saat sürdü.

SİZ DE DENEYİN

Okurlarımız tam şu anda sadece minimum 4.500₺’lik ilk yatırım yaparak platformu kendileri deneyebilirler. Bu tutarı istediğiniz zaman çekebilirsiniz.

Bu işlem platformunun popülerliği göz önünde bulundurulacak olursa bu minimum para yatırımı tutarı artabilir!

Kaç kişinin daha katılabileceğini bilemediğimiz için zaman kaybetmeden kaydolmanız çok önemli.

Hesabınıza kredi kartı veya banka havalesi ile para yatırabiliyorsunuz.

Başlamak için üç adım bulunuyor:
1. Ücretsiz Hesaba Kaydolun
2. Minimum 4.500₺ Yatırın
3. Kâr Elde Etmek için İşlem Platformunu Kullanın

Not: Kârınızı veya ilk yatırdığınız parayı İSTEDİĞİNİZ ZAMAN platformda bulunan ‘Withdraw’ (Para Çek) butonunu kullanarak çekebilirsiniz.

BU SÜRECİ ADIM ADIM BURADA BULACAKSINIZ:

Göreceğiniz ilk şey, Bit ProAir 24’ın gücünü gösteren bir video olacak. Bu tanıtım kulağa büyük ve cesur geliyor, ama bu bir Amerikan ürünü ve Amerikalıların böyle davrandığını bilirsiniz. Neyse, hemen başlamak için videonun yanına adınız ve e-posta adresinizi girmeniz yeterli.

(İpucu: Para yatırmaya henüz karar vermemiş olsanız da şimdi kaydolmanızı tavsiye ederim, çünkü şu anda ücretsiz ve Türk vatandaşları için kayıtlar her an sona erebilir)

Sonraki adımda, hesabınıza para yatırmanız istenir. Para yatırma sayfasında gezinirken telefonum çaldı. Arayan uluslararası bir numaraydı, bu yüzden telefonu açmakta tereddüt ettim ama sonra arayanın nereden olduğunu anladım.

Arayan kişi elbette kişisel hesap yöneticimden başkası değildi. Sunduğu hizmet bir harikaydı. Para yatırma sürecinin tamamı hakkında beni aydınlattı. Visa, MasterCard ve American Express gibi tüm büyük kredi kartlarını kabul ediyorlar. Devam ettim ve 4.500₺ minimum tutarı yatırdım.

Parayı yatırdıktan sonra, yazılımın “Auto-Trader” (Otomatik İşlemci) bölümüne gittim, işlem tutarını önerilen 500₺ olarak ayarladım ve etkinleştirdim. Yazılım hızlı bir şekilde alım satım yapmaya başladı ve ilk başta endişelensem de işini yapmasına izin verdim.

GÜNCELLEME

Biraz önce bugün itibarıyla Türk vatandaşları için neredeyse tüm kontenjanın dolduğu haberini aldık. Bit ProAir 24, kullanıcı başına kârın yüksek olmasını sağlamak için sadece sınırlı sayıda toplam kullanıcıyı kabul ediyor. Gün itibarıyla hala açık kontenjan (37) mevcut, bu yüzden acele edin ve şimdi kaydolarak yerinizi alın.