Uncategorized

Delfi Mykolas Oil Profit Atsiliepimai – sukciai ar teisėta?

SPECIALUS ATASKAITA: Naujausia Delfi Mykolas investicija kelia baimę ekspertams, o dideli bankai išsigando

Lietuva piliečiai, naudodamiesi šia „turto spraga“, jau dabar iš namų krauna milijonus svarų – bet ar tai teisėta?

Delfi Mykolas pristato naują slaptą investiciją, dėl kurios šimtai žmonių Lietuva praturtėja.

Delfi Mykolas Davidonis išgarsėjo kaip įžūlus atviras pašnekovas, kuris neprieštarauja sąžiningai užsidirbti pinigų.

Praėjusią savaitę jis pasirodė Lietuvos televizijos laidoje ir paskelbė apie naują „turto spragą“, kuri, anot jo, per 3–4 mėnesius bet kurį žmogų gali paversti milijonieriumi. Mykolas paragino visus Lietuvos gyventojus pasinaudoti šia nuostabia galimybe, kol didieji bankai ją visam laikui neuždarys.

Ir tikrai, praėjus kelioms minutėms po interviu, Lietuvos bankas paskambino neleisti Mykolas interviu transliuoti – jau buvo per vėlu.

Štai kas atsitiko:

Lietuvos televizijos laidos vedėjas pakvietė Mykolas į laidą pasidalinti savo patarimais, kaip susikurti turtą, o turtingas vyras numetė bombą:

„Mane pasisekė tai, kad greitai – be jokių dvejonių – atradau naujas galimybes. Ir šiuo metu mano pirmasis pinigų kūrėjas yra nauja automatinės kriptovaliutų prekybos programa „Oil Profit“. Tai vienintelė didžiausia galimybė, kurią mačiau per visą savo gyvenimą. greitai susikurti nedidelį turtą. Raginu visus tai patikrinti prieš bankams uždarant.

Lietuvos televizijos laidos vedėjas liko netikėtas, kai Mykolas išsitraukė telefoną ir parodė žiūrovams, kiek uždirba per šią naują pinigų uždirbimo programą, kurią dabar visi Lietuvoje šnabžda.

Segmentui pritrūko laiko, kol Mykolas negalėjo išsamiai išnagrinėti, todėl gavome išskirtinį interviu su pačiu žmogumi, kad sužinotume daugiau apie šią prieštaringą galimybę.

IŠSKIRTINIS INTERVIU SU DELFI MYKOLAS

„Galbūt girdėjote apie šią naują investavimo į kriptovaliutą platformą „Oil Profit“, kuri padeda paprastiems Lietuva, Australijos ir Šiaurės Amerikos žmonėms per vieną naktį susikrauti turtus. Galite būti skeptiški, nes skamba per gerai, kad būtų tiesa.

Mykolas tęsia:

„Aš tai suprantu, nes maniau tą patį, kai apie tai man pasakė patikimas draugas. Tačiau savo akimis pamačius, kiek jis uždirba, teko pabandyti pačiam.

Džiaugiuosi, kad išbandžiau, nes tai buvo vieni didžiausių ir lengviausių kada nors uždirbtų pinigų. Aš kalbu apie dešimtis tūkstančių svarų per dieną autopilotu. tai tiesiog greičiausias būdas užsidirbti daug pinigų šiuo metu. Ir tai truks neilgai, kai apie tai sužinos vis daugiau žmonių. Arba kai bankai jį visam laikui uždaro.

KAS TIKRAI YRA OIL PROFIT IR KAIP JIS VEIKIA?

Oil Profit“ idėja yra paprasta: leisti paprastam žmogui užsidirbti pinigų iš kriptovaliutų bumo, kuris vis dar yra pelningiausia XXI amžiaus investicija, nepaisant to, ką galvoja dauguma žmonių.

Nors bitcoin kaina nukrito nuo visų laikų aukščiausio lygio – 61 000 USD už bitkoiną, prekybininkai vis dar žudo. Kodėl? Nes yra tūkstančiai kitų kriptovaliutų, be Bіtcoіn, kuriomis kasdien prekiaujama siekiant didžiulio pelno.

Kai kurios iš šių kriptovaliutų yra Ripple, Ethereum, Monero, Zcash ir jos vis dar atneša daugiau nei 10 000% ir didesnę grąžą paprastiems Lietuvos žmonėms.

Oil Profit leidžia jums gauti pelno iš visų šių kriptovaliutų, net ir meškų rinkoje. Jis naudoja dirbtinį intelektą (AI), kad automatiškai tvarkytų ilgalaikį ir trumpalaikį pardavimą, kad galėtumėte užsidirbti pinigų visą parą, net ir miegant.

„Oil Profit“ remia vieni protingiausių kada nors egzistavusių technologijų protų. Richardas Bransonas, Elonas Muskas ir Billas Gatesas – tik keletas.

PELNINGŲ PINIGŲ UŽDARIMO PASLAPTIS DIDŽIEJI BANKAI NENORI JŪS ŽINOTI

Delfi Mykolas tęsia

„Matome sunkius ekonominius laikus, ir tai yra sprendimas, kurio žmonės laukė. Dar niekada istorijoje neturėjome tokios nuostabios galimybės, kuria paprasti žmonės galėtų lengvai pasinaudoti ir per tokį trumpą laiką susikurti milžinišką turtą.

Kai kurie žmonės nesiryžta tai išbandyti, nes tai labai skiriasi. Ir taip yra todėl, kad didieji bankai bando tai nuslėpti! Didieji bankai aktyviai kuria propagandą ir vadina kriptovaliutas bei tokias platformas kaip „Oil Profit“ sukčiai. Kodėl? Jie nerimauja, kad jų įmonių pelnas sumažės, kai tik jų klientai žinos, kaip patys susikurti didžiulį turtą.

Tiesa ta, kad kriptovaliuta yra mūsų gyvenimo revoliucija, ir kiekvienas, kuris nepasinaudoja šia galimybe, praleidžia. Jau sulaukiau piktų skambučių ir grasinimų iš didelių finansinių korporacijų, nes atkreipiu žmonių dėmesį į šią technologiją. Bet užsukite juos. Lietuviai jau pradeda pažinti tiesą ir tik laiko klausimas, kada tai sužinos vis daugiau. Ši platforma tikrai pagerina visų žmonių gyvenimus pasaulyje.

AR OIL PROFIT TIKRAI VEIKIA? MES PATI IŠBANDOME

Mūsų vyresnieji redaktoriai neleido mums skelbti interviu su Delfi Mykolas, kol nepatvirtinsime, kad „Oil Profit“ yra teisėta galimybė užsidirbti pinigų iš namų. Mūsų įmonės vadovybė nenorėjo, kad skelbtume informaciją, dėl kurios Lietuvos piliečiai galėtų prarasti sunkiai uždirbtus pinigus.

Taigi mūsų redakcijos komanda išbandė Oil Profit, kad įsitikintų, jog jis iš tikrųjų veikia taip, kaip aprašė Mykolas.

Mano ataskaitos:

„Iš pradžių, kai išgirdau interviu su Mykolas, maniau, kad jis juokauja. Užsidirbti pinigų iš namų – tik svajonė. Vis dėlto nusprendžiau pabandyti, atsižvelgdamas į savo finansines sąlygas ir dėl geros žurnalistikos.

Pažiūrėjau įžanginį vaizdo įrašą apie platformą ir tada užsiregistravau. Vaizdo įrašas atrodė pernelyg daug žadantis, bet aš atmečiau savo skepticizmą. Po kelių valandų sulaukiau asmeninio investuotojo skambučio. Jis atsakė į visus klausimus ir abejones ir patikino, kad užsidirbsiu pinigų. Laikotarpis.

Mano asmeninis investuotojas net pažadėjo, kad jei prarasiu nors vieną centą, jis nedelsdamas grąžins mano 300 € užstatą. Štai kaip jis įsitikinęs, kad tai pakeis mano gyvenimą. Dabar tai yra klientų aptarnavimas, nei aš mačiau, ir nenuostabu, kad bankai bijo.

Kai gavau prieigą prie platformos, įnešiau pradinę 300 € investiciją. Maždaug tiek mano šeima kas mėnesį išleidžia greitam maistui, todėl nusprendžiau mėnesiui nebevesti mūsų į greitą maistą. Dabar galime būti sveiki, be to, turime galimybę praturtėti.

Pati „Oil Profit“ sistema yra automatinės kriptovaliutų prekybos platforma. Programinė įranga naudoja pažangius AI algoritmus ir mašininį mokymąsi, kad tiksliai nuspėtų, kada kriptovaliutos pakils ir nukris. Tada jis automatiškai pirks ir parduos jums visą parą. Technologijos jau visais įmanomais būdais palengvino mūsų gyvenimą, tad kodėl gi nepanaudojus ir daugiau pinigų užsidirbti?

MANO REZULTATAI REIKALAUJU SU SISTEMA

„Per 1 valandą nuo 300 € įnešimo programinė įranga man pradėjo prekiauti. Tiesą sakant, nerimavau, kad prarasiu visus savo pinigus. Ir tikrai, mano pirmasis sandoris buvo 25 € nuostolis!

Pajutau, kaip mano gerklė užsidarė. Maniau, kad mane apgavo. Net buvau pasiruošęs paskambinti savo asmeniniam investuotojui ir paprašyti grąžinti pinigus. Bet tada prisiminiau, ką jis man pasakė anksčiau mūsų pokalbio metu: Algoritmas yra teisingas maždaug 80–89 % atvejų. Jūs nelaimėsite KIEKVIENŲ sandorių, bet laimėsite pakankamai ir būsite pelningi.

Taigi leidau programinei įrangai prekiauti už mane ir atidžiai ją stebėjau. Kitas sandoris buvo pelningas! Tik 19 €, bet vis tiek buvo kažkas. Tada sekantis sandoris buvo 51 € pelnas. Tada 22 € pelnas, bendras pelnas 67 €. Ir visa tai truko mažiau nei 5 minutes!

Netrukus pradėjau semti grynųjų, pavyzdžiui, ledus, ir negalėjau patikėti savo akimis. Kiekvieną kartą, kai atnaujinau ekraną, mano pelnas augo ir didesnis. Jaučiausi kaip vartojusi narkotikus, nes tai buvo toks jaudinantis skubėjimas.

Kiekvieną kartą, kai atnaujinau savo prekybos informacijos suvestinę, mano pelnas augo ir didesnis. Tai buvo toks jaudinantis skubėjimas!

Dabar aš žinau, kodėl Delfi Mykolas visą laiką yra geros nuotaikos. Ir kodėl didieji bankai nenori, kad žmonės būtų šalia šios turto spragos. Iki dienos pabaigos uždirbau daugiau nei 754 € pelno, neblogai nuo pradinės 300 € investicijos! Buvau toks susijaudinęs, kad vos nemiegojau.

Kitą dieną buvo antradienis ir aš turėjau grįžti į darbą. Tiesą sakant (ir nesakyk to savo viršininkui), buvo sunku susitelkti ties savo darbu, nes žinojau, kad programinė įranga „Oil Profit“ man uždirba pinigų.

Keletą kartų nusėlinau į vonios kambarį, kad patikrinčiau savo pelną, ir jie vis didėjo (šen bei ten buvo nedideli nuostoliai). Dienos pabaigoje, prieš užmigdant vaikus, mano sąskaitos likutis rodė 1349,13 €. Tai daugiau nei aš uždirbu per SAVAITĘ dirbdamas įprastą darbą!

Iki savaitės pabaigos iš viso uždirbau 5349,12 €. Išėmiau lygiai 4500 €, o likusius iš naujo investavau. Per 2 dienas gavau pirmąjį čekį paštu – už lygiai 4500 €. Negalėjau patikėti, kad tai tikras gyvenimas!

„Dabar „Oil Profit“ dėka nuolat uždirbu papildomus 700–1500 € per dieną. Dabar pinigai tiesiog pervedami į mano banko sąskaitą kas kelias dienas. Vos keli paspaudimai ir lėšas gavau per 24–48 valandas. Kiekvieną kartą, kai pervedimas pasiekia mano einamąją sąskaitą, turiu save sugnybti, kad įsitikinčiau, ar nesapnavau.

Laimei, MAN MYLIU savo darbą čia, nes galiu skelbti žmonėms svarbias naujienas (pvz., šią), kitaip jau būčiau išėjęs iš darbo. Tačiau aš suplanavau savo šeimos atostogas į Balį, Indoneziją, kad švęsčiau, kad nebeturiu skolų ir pagaliau sugrįšiu savo šeimos finansus!

Tai nebūtų įmanoma be P. Mykolas dosnumo ir savo paslapties pasidalijimo tiesiogiai per televiziją. Ir aš džiaugiuosi, kad surizikavau ir pats išbandžiau Oil Profit. Mano žmona yra laimingesnė nei bet kada, o mano vaikų žaislų spintelė yra pakankamai aprūpinta.

KAIP PRADĖTI NAUDOTI OIL PROFIT (VIETŲ RIBOTAS)

Norėdami pradėti, jums reikia tik kompiuterio, išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio su interneto prieiga. Jums nereikia jokių specialių įgūdžių, išskyrus mokėti naudotis kompiuteriu ir naršyti internete. Jums nereikia jokių technologijų ar kriptovaliutų patirties, nes programinė įranga ir jūsų asmeninis investuotojas garantuoja, kad gausite pelną.

Kitas šios programos privalumas yra tai, kad galite pradėti tada, kai norite. Galite sudaryti savo tvarkaraštį, nesvarbu, ar tai 5 valandos per savaitę, ar 50 valandų per savaitę. Tiesiog paleiskite automatinės prekybos programinę įrangą, kai norite, ir galite pristabdyti, kai tik norite (nežinau, kodėl kada nors tai darytumėte).

ŠIA MANO ŽINGSNIS PAS ŽINGSNIS:

Pirmas dalykas, kurį pamatysite, yra vaizdo įrašas, kuriame demonstruojama „Oil Profit“ galia. Reklama yra didelė ir drąsi, bet tai yra amerikietiškas produktas ir taip jie elgiasi. Bet kokiu atveju, norėdami iškart pradėti, šalia vaizdo įrašo pateikite savo vardą ir el. pašto adresą.

(Patarimas: Net jei nesiryžtumėte investuoti pinigų, rekomenduoju registruotis dabar, nes tai nemokama ir registracija Lietuvos gyventojams gali bet kada baigtis)

Tada jūsų bus paprašyta papildyti savo sąskaitą. Kai naršiau indėlio puslapį, suskambo mano mobilusis telefonas. Tai buvo tarptautinis numeris, todėl nedvejojau atsakyti, bet tada supratau, kad tai akivaizdžiai iš.

Žinoma, tai buvo mano asmeninės paskyros valdytojas. Jo aptarnavimas buvo puikus. Jis mane pervedė per visą finansavimo procesą. Jie priima visas pagrindines kredito korteles, tokias kaip „Visa“, „MasterCard“ ir „American Express“. Aš nuėjau į priekį ir įnešiau minimalią sumą, kuri yra 300 €.

Gavęs finansavimą, nuėjau į programinės įrangos skyrių „Auto-Trader“, nustatiau rekomenduojamą 50 € prekybos sumą ir ją įjungiau. Programinė įranga pradėjo sparčiai sudaryti sandorius ir iš pradžių buvau susirūpinęs, bet leido jai padaryti savo.

„Kiekvienas nori būti turtingas, bet niekas nežino, kaip tai padaryti. Na, tai yra viso gyvenimo galimybė susikurti turtą, kuris leis jums gyventi gyvenimą, kurio tikrai trokštate. Tai nebus amžinai, todėl nepraleiskite progos. – Delfi Mykolas

ATNAUJINTI

Ką tik gavome žinią, kad nuo šiandien beveik visos vietos užimtos Lietuvos gyventojams. Oil Profit gali priimti tik ribotą bendrą vartotojų skaičių, kad pelnas vienam vartotojui būtų didelis. Šiuo metu dar liko (37) vietos, tad paskubėkite užsiregistruoti dabar, kad užsitikrintumėte savo vietą.